[Klatka] - Wasze klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Lulu »

Fajna klatka :)
Chociaz ja na drewniane elementy w klatce juz bym sie drugi raz nie zdecydowala (a przyznamniej zdecydowanie nie na taka ilosc ;) ) to i tak podoba mi sie niesamowicie... z tymi drabinkami i otworem w poleczce na galaz - cudo. Oprocz tego, ze juz widze w wyobrazni jaka to musi byc radocha dla szczurastych to poza tym wyglada tez bardzo elegancko :D Widac talent do dekoracji wnetrz.

[quote="yss"][do modów: jeżeli dałam za duże zdjęcia, usuńcie je, wstawię wtedy mniejsze; ale mniejsze mi się pikslowały i zacierały.][/quote]

spokojnie, teraz z mozliwoscia wstawiania fotek jako zalcznikow nie trzeba sie o takie rzeczy martwic ;)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: yss »

lulu: na drewienkach ścieraja się pazurki :)
a jak te się zużyją, zrobi się nowy wystrój... skaczą po tym wszystkim jak małpki, a jak się bawią, skaczą pionowo w górę :)

aha, na półkę górna [której nie ma na zdjęciu] wciągnęły szalik, który leżał na klatce podczas wietrzenia i biją się pod nim...:>
ten się nie myli, kto nic nie robi
gijane
Posty: 162
Rejestracja: śr wrz 06, 2006 3:41 pm

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: gijane »

to ja sie pochwale swojaklatka
http://img148.imageshack.us/my.php?imag ... 0845ka.jpg


jest to przerobione po legwanie terrarium, ktore zrobil moj tata( umeblowanie jest moim dzielem) .
z przodu sa wielkie drzwi z siatki(ktore zrobil moj chlopak), co zapewnia szczurkowi( na razie jednemu, ale juz niebawem sie to zmieni) mozliwosc wachania, wspinaczki, cyrkulacje powietrza, no i wygodny dostep do klatki dla mnie.

w srodku sa dwie mniejsze klatki, ktore robia za "meble".
klatka ma wymiary 90(wysokosc)x 60( glebokosc) na 90(szerokosc)
musze jeszcze jakos zagospodarowac sama gore, ale na razie nie jest to palaca sprawa, miejsca wytarczy :)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: yss »

kuuuurczę no.... super..ale jak wyciągasz zużytą ściółkę? :]
poza tym dołożyłabym im jakieś liny do wspinaczek... tylko ciężko cokolwiek doczepić do szklanych ścian i wygląda na to że dużo przestrzeni się marnuje. może jeszcze jakieś gałęzie z przybitymi półeczkami? [u mnie taka półeczka gałęziowa bardzo się sprawdza.]
:)
też będę musiała kupić moim kluskom większą klatkę, jak podrosną, ale świnie mają setkę i mój kręgosłup cierpi przy czyszczeniu...:) boję się mysleć, co będzie przy szczurzej wysokiej....:/
ten się nie myli, kto nic nie robi
gijane
Posty: 162
Rejestracja: śr wrz 06, 2006 3:41 pm

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: gijane »

sciolke usuwam bardzo latwo- recznie codziennie :P szczuras ma cat's best eko plus, ktory sie zbryla, wiec siuski wyciagam jako brylki, a kupki , no, palcami :P jak bedzie trzeba wyciagnac wszystko, to zrobie to lopatka (taka do grzebania przy kwiatkach, taka malutka) tak robilam legwanowi jak jeszcze w tym mieszkal.

co do marnujacej sie przestrzeni- mam zamiar zamontowac polki z pleksi, albo cos tego typu, ale sie nie pali na razie, miejsca chlopak ma dosc. na dwoch tez wystarczy. zrobie to jak bede miec troche czasu, kasy, i inwencji :P
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Patha »

A to moja klatka... a raczej moich dziewczyn :P :) ;)
http://i89.photobucket.com/albums/k213/ ... 060774.jpg
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: yss »

sympatyczna :) ale czy to jest ich jedyny pojnik?
[bardzo ładne szczurki]
ten się nie myli, kto nic nie robi
gijane
Posty: 162
Rejestracja: śr wrz 06, 2006 3:41 pm

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: gijane »

yss, po prawej widac wystajace drugie poidelko.
łasiczka
Posty: 10
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 10:28 pm

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: łasiczka »

Fajne macie klatki ale obawiam sie że zbyt dużej w moim pokoju nie da sie postawić:(. Mam mało miejsca na klatke bo zwykle chodowałam "małe" zwierzatka tak zeby miały w czym siedzieć.Świnka chodziła po domu gdzie chciała. Myszki w klatce praktycznie siedziały a chomik był wupuszczany na miom łóżku (tak zeby mi z oczu nie uciekł albo zeby sie nigdzie nie zaklinował). Jakie są minimalne wymiary klatki jaką potrzebuja ogonki i gdzie najlepiej jest ja postawić (przeczytała ze szczury to zwierza rodzinne i lubiące wiedzieć co sie w domu dzieje)??
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: PaulinaK »

łasiczka, jest mnóstwo takich tematów, wystarczy poszukać (opcja 'szukaj' jest niezawodna a ty najwyraźnie z niej nie korzystasz) albo pogrzebać w spisie treści...
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: PaulinaK »

No to ja się swoją klatką pochwalę, zrobiłam jej sporą 'sesję zdjęciowa' ale przy moim internecie nawet imegshack nie pójdzie, więc tylko jedno:

Obrazek

I w związku z tym, mam pytanie: co byście tam jeszcze dodali ?

Wiem, jakie można bajery w klatce robić, ale niewiem co do tej klatki odpowiednie jest, i ciekawa jeste jakie jest wasze zdanie.

Przypominam, że w klatce mieszkają 2 szczurki.
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
gijane
Posty: 162
Rejestracja: śr wrz 06, 2006 3:41 pm

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: gijane »

na pewno hamaczek- jeden to malo, nie zaszkodza im na pewno dwa :P. swietna jest tez odcieta nogawka od spodni( mozesz kupic jakies w lumpeksie) mozesz tez wstawic sitko, wylozyc je polarkiem i bedzie spanko.jakis katron jako domek ( np po chusteczkach)
popatrz co inni maja w klatkach, i sciagaj ;)
Ostatnio zmieniony pn lut 05, 2007 10:21 pm przez gijane, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: yss »

taaak. sitko. dla moich sitko jest cudowną rzeczą, pod warunkiem, że w niej nie siedzą. zwisają z krawędzi, grzebią w szmatkach w sitku w poszukiwaniu smakołyków, któe tam wsadziłam na zachętę, wyjmuja szmatki i gubia po całej klatce, ale spać nie chcą. a specjalnie zawiesiłam wysoko! te buraki najbardziej lubią drewniane półeczki do spania :/ jakieś ascetyczne rodzeństwo mam :)
paulina: zrób jakies drobiazgi, małe półeczki - przystanki, wspomniane sitko lub hamak, liny ukośnie, z zabezpieczonymi przed strzępieniem końcami [np zaszyte], żeby były do wdrapywania... :)

[offtopik: rrrany, te moje małe z dnia na dzień coraz bardziej błyszczą... nienormalne jakieś :D jak po nabłyszczaczu... oftopuję bo nie moge używać myszy i wysłać posta. szczur się na niej myje]
ten się nie myli, kto nic nie robi
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Nina »

[img=http://img206.imageshack.us/img206/7051 ... su8.th.jpg]
Klatka moich dziewczynek, na razie na 3 dziewuszki, Mafia jeszcze mieszka sama bo Heidi sie wścieka na nią :|
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: yss »

czarna+ : na moje oko za mało półek w tej dolnej. jedna tylko? tam się bardzo dużo zmieści. zrób półeczki i jakieś włazy na nie, krzyżujące się - po linach, gałęziach, drabinkach. na tym poprzecznym patyczku w ogóle siadają? bo mi to wygląda na robienie z jedzenia wapienka sportu ekstremalnego :D
ten się nie myli, kto nic nie robi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”