Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Patha »

głupia Danuta... czyli daniel taki jeden chłopak z klasy... idiota nad idiotami!!! a dlaczego? dlatego, że gdy była bitwa na śnieżki dalej był niski murek. i ten murek przechodziła pewna starsza pani. gdy przeszła przewróciła się a on się z tego śmiał i wołał : mocher !!! obcy w czarnym i mocherze!!! ale ta pani tego pewnie nie słyszała bo gdy do nas podeszła była bardzo miła. płakać mi się chciało. jak można być takim idiotą? jak można się tak zwracać do starszych? zemszcze się na nim!!! natre go!!! i coś jeszcze muszę zrobić...
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

patha: może mu to spróbuj wytłumaczyć? bo nawet nie będzie wiedział, za co go natarłaś.

a ja pomarudzę, że od tygodnia mam aparat na uzębieniu i od tygodnia jem tylko papkowate jedzenie. i tak będzie przez jakieś 3 miesiące. papka z soczewicy, papka z płatków z mlekiem, papka z gotowanej marchwi, papka jarzynowa, zupa krem, papka bananowa, maślanka, miękkie kozie serki, mus jabłkowy, budyń...........
no, i kto ma gorzej?? :>

ps: papkę marchewkową bardzo polubiły moje ogonki.
Ostatnio zmieniony pt sty 26, 2007 4:23 pm przez yss, łącznie zmieniany 1 raz.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: sauatka »

papka bananowa musi być dobra :P
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Maugosia »

Bananowa, byle nie z mlekiem xD.

Marudze: mam zimno na ustach : /.
Nie moge kisu kisu : (.
Obrazek
Obrazek
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: odmienna »

....a styczeń się ciąąąąąąąąąągnie luuuuuuuudzie jak dawno były święta i jak daleko do wiosny i jak strasznie mi się chce marudzic................
Obrazek
czukukkcza
Posty: 544
Rejestracja: czw sie 18, 2005 11:16 am

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: czukukkcza »

a mi poprostu źle.
i kto ma gorzej..?[joke-nieudolny...]
Pabluś i Stachanek razem na Niebieskiej Łące...
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Livonia »

jutro egzamin z ekologii jakie to durne... co mnie obchodzi sklad gatunkowy zbiorowisk wydeptywanych.... :( eh........
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Lulu »

/me nienawidzi historii!

Kazdej... nienawidze... i najwiekszym bolem jest dla mnie uczenie sie historii. Jutro mam trzecie podejcie do egzaminu z historii GB. w tej chwili mam przymusowa przerwe w nauce... o ile wczesniejsze przerwy byly zgodnie z grafikiem, to to jest wymuszona... Bo juz mi paruje od tego natloku wiedzy i nic do glowy nie wchodzi...

dosc... dosc... dosc...
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

moja najgrubsza szczurzyczka już drugi raz gruchnęła o dolną półkę z 35 cm, bo kręci się przez sen i spadła z górnej! i spałaby tam dalej, gdybym nie zaczęła jej obmacywać, czy nic jej nie jest, klepać po żeberkach i główce i ciągać za nóżki. popatrzyła na mnie jak na wariatkę, zażądała powrotu do klatki i poszła spać z powrotem na górną półkę... i śpi, a mnie skoczyła adrenalina! przestraszyłam się!!
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Patha »

Aaaaaaaaaaauuuuuuaaaaa!!! Moje plecy! bolllllą strasznie!!! bolą dlatego że gdy myłam i sklejałam kuwete dziewczyn (róg jest troche zniszczony) to ciągle byłam pochylona i z tąd ten ból. aaaaaaaaaauuuuuuuuuaaaaaaa.........a tak wogóle to plecy bolą od miesiąca ale teraz naprawde mnie rwie...
Awatar użytkownika
Lady Ant
Posty: 198
Rejestracja: czw lip 14, 2005 9:09 pm

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Lady Ant »

to cholerne grono mi sie nie odpala
i tylko na moim komputerze
niech to dunder świśnie !!
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: RattaAna »

a ja zaliczyłam dziś pierwszą sezonową glebę na śniego-lodzie... wszystko zaczyna mnie boleć.. i boje się że jutro gruchnę w tym samym miejscu... nie lubię zimy:-( gdzie ta wiosna....
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Patha »

bym chciała by moje szczuiry zaczeły sypiać w domku albo w hamaku... nic z tego! biegają w górę i w dół a śpią na deseczce. włożyłam do domku dużo szmatek. kilka godzin i nic w domku niema. szmatki leżą na szczurzych odchodach. dlaczego te szczurki są takie ruchliwe ? bym chciała żeby się kiedyś położyły i zasnęły. bo bym chciała je wtedy sfotografować ;) a może wy wiecie co zrobić?
i jeszcze jedno... ale ja mam pecha... zachorowałam akurat w ferie. :((((((((
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Agata »

Szczury zeżarły pościel. :| Mama się "zdenerewowała" i odcięła kieszonkowe na dwa miesiące... Super. Moje nowe ksiązki poszly się czesać... Grr...
Ale jest nadzieja, ale to zależy od tego jak drogai jest komnplet poscieli. ;)

No, to siup do weselnika.
Ostatnio zmieniony śr sty 31, 2007 6:50 pm przez Agata, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Patha »

buuu... zawsze mam pecha. ściągałam sobie photoshopa i już już prawie był koniec instalacji i tu mi wyskakuje te głupie okno a tam pisze że niema jakiegoś pliku blablablabla... a ten program jest mi bardzo potrzebny
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”