Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: Weselnik :>

Post autor: Karen »

No i nadszedł ten dzień :D jeden z tych bardziej wyjątkowych :D No więc, chwale się :P
http://i49.photobucket.com/albums/f280/ ... _A0118.jpg
http://i49.photobucket.com/albums/f280/ ... _A0117.jpg
zdjęcia kiepskie bo z koma :P

Kurcze, cieszę się jak nie wiem co :D normalnie już przez długi czas mi nic humoru nie zepsuje :D
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Weselnik :>

Post autor: maua_czarna »

Wielkie gratulejszon!!!:):):):):):):):)Super:)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 97
Rejestracja: sob gru 02, 2006 5:52 pm

RE: Weselnik :>

Post autor: Kali »

noo...gratuluje przeogromnie :D

a mi maua poprawila humor :D ozdobami choinkowymi :P do tej pory chichram sie jak norka i chyba szybko nie przestane :D
Ostatnio zmieniony pn sty 29, 2007 12:08 am przez Kali, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli człowiek w czasie snu trafiłby do raju
I dostałby kwiat w dowód, że jego dusza rzeczywiście tam była
I po przebudzeniu wciąż trzymałby ten kwiat w dłoni
...
To co dalej ?

_______________________________________

za Tęczowym Mostem: Frey | Hades | Ethian | Loki (Mika?)
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Weselnik :>

Post autor: maua_czarna »

khehehe:D moglybysmy to tak na ogole...bo wiecie zrobilysmy sobie konkurs pt "kto ma wiekszy bajzel w pokoju":D:D no i jednak remis, moze zrobimy sobie osobny temat na ten temat?:Dneee...wiem glupi pomysl,ale juz jest pozno,a ja siedze i mam jedna sciage na egzamin,a powinnam miec jakies 10 ;D to mi troszku bije
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Weselnik :>

Post autor: yss »

ooo widzę zaręczyny :D gratulacje, życzę wytrwałości, cierpliwości i tolerancji. [konieczne na przyszłość, wiem z doświadczenia].
maua czarna: tak? tak? remis? raaaany... nie będę wstawiać fotek, ale mam dziwną awersję do odkładania-rzeczy-na-ich-miejsce i dzielę tę radosną cechę z moim mężem :) jak wyszło niedawno piękne słońce i objawiło cały ten kurz w korytarzu i te SZYBY... kto mi umyje szyby? :D
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Weselnik :>

Post autor: maua_czarna »

ano,remis:D uwierz,ze mam istnie artystyczny balagan w pokoju:D:D szyby to przy tym pikus, a kurz to nie pamieta scierki:D:Dzreszta nie bede opisywala, bo znowu mi ktos powie, ze babka powinna miec porzadek w pokoju,lecz coz...najwyrazniej material na gospodynie ze mnie marny:D:D tylko klatka dziewczyn lsni czystoscia, bo jest nowa:D:D jak je tam wpuszcze, to juz nie bedzie tak pieknie ladnie:D
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

RE: Weselnik :>

Post autor: Oleczka »

zaliczylam angielski :D bylo okropnie ale sie udalo :D ale sie ciesze :)
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Weselnik :>

Post autor: yss »

maua czarna: ten kurz wieńczy dzieło, acz niekoniecznie w tej chwili, bo jakiś czas temu robiliśmy względne, upychające porządki, ale ja wszędzie rzucam skarpetki i swetry i papiery i kubki i książki i jakieś dziwne małe rzeczy, co nie wiadomo do czego służą... nie mówiąc o tym, że cały dom traktuję jak pracownię :D a teorie, że kobieta winna zaprowadzać ład, spuszczam na drzewo. zawsze uważałam, że faceci mają więcej wolności osobistej i przyznaję sobie takąż samą, bo tak! - potrafię zgorszyć najgorszych! :D i lubię tarzać się ze zwierzętami po ziemi niezależnie od stroju. bo tak. i bulwersuję dzieci [nie swoje] tym, że pozwalam na coś na co mają ochotę, i co, jak same wiedzą, jest złe - są w takim szoku, że tego nie robią. [np włamu do cudzego ogródka]. czy to nie dobre zwierzenie na weselnik??
poza tym szczury mi rosną! i są śliczne! i mam nadzieję, że urosną ogromne...

oleczka: gratulacje za angielski. angielski w życiu potrzebny. ale nie chwal się zanadto, bo będą cię wykorzystywać jako tłumacza....:)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Weselnik :>

Post autor: maua_czarna »

Popieram recyma i nogyma:D:D co prawda dzieci nie mam, i jeszcze pewnie jakis czas to potrwa,nim miec bede, aczkolwiek na mnie metoda rob co chcesz skutkowala wlasnie tak,ze robilam, co chcialam:P:P nic nie moglo mnie odstraszyc:D:D

p.s. dzis wyjrzalo na chwile sloneczko i w ogole pieknie ladnie -mimo mojego dola panny mnie rozsmieszyly, bo nie chca isc do nowej klatki lol:D
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Weselnik :>

Post autor: yss »

no. a mi raz dziecko zwróciło uwagę, jak powiedziałam 'to idź i zrób X jak bardzo chcesz'. powiedziało: 'coś ty?? powinnaś powiedzieć, że tak nie wolno!' ja: 'ale dlaczego? chciałaś to rób' 'ale teraz się mną opiekujesz i nie możesz mi pozwalać!' :>
znajomi mieli ubaw po pachy w trakcie dialogu :D

i ja też nie mam dzieci. mam świnki i szczury. dzieci są - powiedzmy spowinowacone :/
a mi szczur spadł z półki ileżał nieruchomo, o czym napisałam w marudniku... i mnie nie rozśmieszył. :P
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: Weselnik :>

Post autor: Karen »

to ja jeszcze się kwiatkami pochwale :P a co mi tam :D są piękne więc myślę, że nikt się nie obrazi ;)
http://i49.photobucket.com/albums/f280/ ... _A0119.jpg
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

RE: Weselnik :>

Post autor: tygrys1985 »

Karen wielkie gratulejszon!!!!!!!
Ja czekam na ten dzień :)
Podobno 1 Marca...khy khy ;)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Weselnik :>

Post autor: yss »

ooo i kwiaty były? jacie. ja kiedyś dostawałam wiersze, ale to było dawno i nieprawda :D teraz dostaję np czekoladę i chyba nawet wolę... kto z was woli czekoladę od kwiatów ręka do góry :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: Weselnik :>

Post autor: Lulu »

Karen, spoznione, ale szczere:
GRATULACJE!
Powiekszy nam sie grono forumowych mezatek ;)

A od siebie do wesenlika wpisze, ale udalo mi sie to, co juz myslam, ze niemozliwe ;)
/me zaliczyna historie!
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

RE: Weselnik :>

Post autor: Agata »

Byłam na super shoppingu z siostra i kupiłam sobie fajne rzeczy. :D W dodatku jutro nie idę do szkoły, bo jestem chora (może to nie zbyt pozytwna informacja, ale dzień wolnego jest raczej spoko ;)) i zapowiada się super dzień - wyśpię się, poczytam, obejrze zaległę filmy...

Żyć nie umierać! Zycie jest piękne! ;)
Ostatnio zmieniony śr sty 31, 2007 6:56 pm przez Agata, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”