sałatkowe zwierzaki wstrętne - doszczurzanie!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

RE: zwierzaki Satanki

Post autor: sauatka »

nareszcie i mam nadzieje ostatecznie :)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

RE: zwierzaki Satanki

Post autor: sauatka »

kabel od telefonu poszedł się... yhh.. w każdym bądź razie odpadło takie cuś i zdjęć nie będzie :( .

Ale będą wieści :) . Dobre i mniej dobre.

Zacznę może od dobrych. Jutro z Pucca mamy rocznice pierwszego spotkania :P . Dokładnie 24 lutego 2006r. w godzinach popołudniowych Pucca wraz ze śp. Frecią, Gryska i Jej TŻ'etem odwiedziła Trzebinie (dziękuje Gryscie i TŻ :) ).
Kolejna dobra nowina, jak już niektórzy wiedzą, będzie mała Opium Oma (dziękuje za imiona:P). Trafi do nas na początku marca mam nadzieje ;].
Następna dobra... będą szczury 3, a nie 2, ale już przechodzę do tej mniej dobrej, ale jednak po części wesołej.

Pohólak - 2 letni szczur koleżanki, której się ... znudził.
Wczoraj zagaduje do mnie K.
K - "Sylwia weźmiesz Pohólaka... bo on biedny nie wypuszczany i mi go szkoda, a u ciebie będzie miał dobrze.."
JA "Ale ja będę miała dwie samiczki. A w ogole Pohólak nie lubi innych szczurow wiec bedzie dalej sam... w ogole... klatki niemam"
K - "No ale ty go bedziesz kochac. Bedziesz go wyciagac z klatki i w ogole."
JA - "yyyh.."
K - "Przywioze ci go z klatka w przyszłym tyg."
JA - "nooo... okej"

Pohólak jest szczurek do przytulania. Cudo. Kolezanka twierdzi, że gryzie... ale jak do niej jezdzilam ani razu mnie nie ugryzl. Szczur anioł... nie gryzie kabli, przytula sie...
Innych szczurów nienawidzi, zagryzłby na miejscu.
nie wiem czy dobrze zerobilam zgadzajac sie... ;(
Ostatnio zmieniony sob lut 24, 2007 11:35 am przez sauatka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: zwierzaki Satanki

Post autor: limba »

satanka zrobilas dobrze . Z tego co rozumiem to chlopak ;), wiec moze obecnosc dziewczyn nie bedzie mu bardzo przeszkadzala.
Uch jak o nim czytam to mi sie moj Kapunio przypomina. Tez sie znudzil, miesiac na zapleczu w sklepie, zarobaczony, z problemami z kregoslupem.
Moj najwiekszy przytulak pod sloncem. Mysle ze sie pokochacie z Pohólakiem, a on w koncu bedzie mial kochajacy dom i wlasciwa opieke.

BTW swietne podejscie kolezanki :/
Ostatnio zmieniony sob lut 24, 2007 12:07 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: zwierzaki Satanki

Post autor: magda18 »

ex-Właścicielka ma rewelacyjne podejście....chociaż w sumie dla szczurka to szansa na lepsze życie;) dobrze dla niego, że ta dziewczyna Cie zna Satanko;) szkoda, że każdy może mieć zwierzaka...
A może nie będzie tak źle? Pohólak może zmieni nastawienie, gdy znajdzie się w nowym miejscu, z nową ekipą;) 3mam kciuki;) Napisz jak poszło;)
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

RE: zwierzaki Satanki

Post autor: sauatka »

dzieki :)
Pohólak to naprawde wspaniały szczur.
obiecuje ze napisze cos i jak :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: zwierzaki Satanki

Post autor: limba »

Koniecznie... Czekamy na wiesci :D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

RE: zwierzaki Satanki

Post autor: sauatka »

to dzis! to dzis! :)
Pohólak przyjedzie dzis :)

napisze pozniej co i jak ;)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

RE: zwierzaki Satanki

Post autor: sauatka »

Jest :)

Staruszek to Cudo nie Szczur :) .
Oczywiscie problemy tez sa... Pohólak jest starszym panem. Dostal wczoraj nowa niska klatke poniewaz ma problemy ze wspinaniem sie.
w duzej, po otwarciu przednich drzwiczek poprostu przez nie wylatywał. Robił skok takjakby myslal ze tam dalej sa prety.
Mozliwe ze nie widzi... ale radzi sobie wspaniale.

Wspaniały. Wspaniały chłop :) .
Uwialbia sie przytulac do szyi. Uwielbia mizianie, a glaskany momentalnie zasypia :) .

http://img6.picsplace.to/img6/26/070304_193836.jpg
http://img6.picsplace.to/img6/26/070304_193848.jpg
lenalove
Posty: 557
Rejestracja: wt sty 31, 2006 10:07 pm

RE: zwierzaki Satanki

Post autor: lenalove »

Pohólak jest the best! Bardzo dobrze ze do ciebie trafił!!!! Może w końcu zacznie ciepłe życie! życzę wszystkie naj na nowej drodze ;-)
moje aniołeczki: Natka ['], Miszel [']- zawsze w moim serduchu
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: zwierzaki Satanki

Post autor: limba »

Alez przystojnika. Nie ma to jak starszy pan ...
Ciesze sie ze trafil do Ciebie.. Wyczochraj przytulaka :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
hefi
Posty: 23
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 8:40 am

RE: zwierzaki Satanki

Post autor: hefi »

:) :) :)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

RE: zwierzaki Satanki

Post autor: sauatka »

http://img6.picsplace.to/img6/26/070305_163912.jpg
http://img6.picsplace.to/img6/26/070305_163920.jpg :)) Pohólak

dostał nową, mniejszą klatke. nieradzi sobie ze wspinaniem sie... dlatego bedzie mu lepiej :)

a Pucca, Pucca czeka na nowa kolezanke :) mam nadzieje ze Opium Oma jej nie zameczy :P
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

RE: zwierzaki Satanki

Post autor: sauatka »

Jesteśmy jestesmy :)

z Pohólakiem dobrze, to jest starszy pan i miewa złe dni, ale radzimy sobie ;)

Puccusia, Puccusia grubnie, spi, ale juz sie to skonczy bo wlasnie dzis przyjechała Opium Oma :) .
To to małe to normalnie tyci Lucyferek jest. Strasznie malutka i baaaaardzo ruchliwa. Wszedzie jej pełno, wszedzie nosek wcisnie :) . Idzie jej trzeci miesiac, a wyglada jak 1,5mies. malec.
Jakbyscie widzieli jak ona sobie smiesznie uszka myje, chwyta w łapke i ciagnie zeby sobie do ryjka wsadzic... nie mogłam powstrzymac smiechu w autobusie ;) .
To taki szczur, ktorego by sie chciało cały czas całowac, ma sliczna mieciutka, błyszczaca siersc, wydaje mi sie, ze troche dłuzsza i ogolnie inna niz inne_małe_pieszczochyi i Puccusia w wieku podobnym do niej, a moze po prostu za długo nie trzymałam takiego malenstwa na rekach. Chociaz z tego co wiem, jakies tam prawdopodobienstwo, ze w miocie O beda velveety było.

Moze to za wczesnie, ale Opium Oma mieszka juz w klatce z Puccusia ;)
Na poczatku był płaaaacz... Pucca sie strasznie darła jak Opium do niej pochodziła, kopała, piszczała, uciekała... ale w koncu, w koncu dotarło do niej, ze przeca to małe COŚ nic jej nie zrobi. I tak panny sa razem od kilku godzin, na razie awantur nie było, spały sobie razem :)

I teraz mi poradzcie, zostawic je na noc razem?

jestem zabujana na maxa :) zreszta Pucca teraz juz tez :P

pozdrawiamy!
Ostatnio zmieniony ndz maja 06, 2007 9:32 pm przez sauatka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: zwierzaki Satanki

Post autor: limba »

Ja na noc bym sie bala jeszcze, i brala pod uwage spokoj psychiczny Pucculi ...

Dla wszystkich potworakow cmokansko i czochransko :) I poprosze zdjecia Pocholaka :>
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

RE: zwierzaki Satanki

Post autor: sauatka »

ok, w takim razie dzis sobie nocke darujemy ;)

pewnie, ze wyczochramy, jak sie wyspia :)
zdjecia Pohólaczka beda jak tylko kupie nowy kabel do telefonu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”