RE: Moje dwa łobuzy=radość życia

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Moje kochane słoneczka(4)!

Post autor: maua_czarna »

Heh:) slodkie stadko:D
najbardziej podobaja mi sie zdjecia Twojej corki, calujacej szczurzaste:Dslodkie:D
zdjecie Blekiego- bezkonkurencyjne:D chyba mu sie podoba:D
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

RE: Moje kochane słoneczka(4)!

Post autor: RattaAna »

Udane masz stadko i słodką córeczkę!;-) Blek zawodowy;-) Fajnie, że tak się wszyscy razem "dogadują"!
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Moje kochane słoneczka(4)!

Post autor: Czerwonaona »

No biorąc pod uwage Bleka to pozwala koleżanką na wszystko.Jak któraś wchodzi pod niego to podnosi noge,żeby jej czasem nie przygniesc.Komicznie to wygląda a co do mojej cory to nie raz sa prze komiczne sytuacje.Dużo by opowiadać co to warioty wyprawiają w domku.Dzisiaj dam jeszcze troszke foteczek:)Zazwyczaj kiepski dostep do aparatu wiec jak już sie na robi to trza sie pochwalić.
ObrazekObrazekTutaj widać modelke Meisi.Jest tak kochana szczurcią,że do dziś nie moge uwiezyć jak można było ją oddać.Usłyszałam,że to dlatego,że wszystko gryzie przez co są awantury.Hmm jest u mnie już ponad miesiąc i jeszcze niczego nie pogryzła.Może moje rzeczy jej nie smakują.
ObrazekNo a tutaj znowu coreczka Meisi.Na tych fotkach jakas taka spokojna czym wprowadza w błąd bo na codzień to diabeł wcielony.ObrazekNo tutaj szczuraski robią to co tygryski lubią nabardziej czyli obserwuja swiat z wysoka.Oparcie lozka to ich ulubione miejsce odpoczynku.
ObrazekObrazekNo a tutaj znowu maleństwo moje śliczne kochane.
ObrazekJeszcze jedna fotka z cylu Wiki i Tekilka.Nie ma dla mnie słodszego widoku niż obserwowanie tego co też wymyślą.Na tej fotce karmionko z rączki bo jakze by inaczej przeciez jej ulubiony szczurek nie bedzie jadł z miseczki trzeba go pokarmić.
Oj zapędziłam się z tymi fotkami chyba wystarczy.Kolejne pewnie za jakieś 2 miesiące jak mi sie uda aparat podwedzić:)
Za Tęczowym mostem:Cola,Tekila,Meisi,Kruszynka,Milka,Skiniu,Fart,Fuks,Spidi,Cofi.
Ze mną:Darkon,Frost,Rubin.Bez ogonowo:Ewald,Borsunio,Kajtuś.
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Moje kochane słoneczka(4)!

Post autor: Czerwonaona »

Czy to normalne,że szczurki się potrafią zmienić zachowaniami?Heh Meisi kiedyś najgrzeczniejsza teraz jest nie do opanowania,natomiast największy wariat w stadzie a mianowicie Tekila spokorniała.Meisi opanowała do perfekcji otwieranie klatki więc w nocy czuje na sobie tylko drapiące małe łapki co nie zawsze jest przyjemną pobudką.Pozatym panienki nauczyły się schodzic z komody i teraz dopiero wszedzie ich pełno.Znalazły sobie swietne miejsce za segmentem przez ,które wchodzą do szafki z ubraniami i jeśli nie wiesz gdzie są szczuraski to napewno w moich ubranich.Ostatnio znalazłam tam nawet ich smakołyki.Przeprowadzka?Mała coś nie może się przekonać i dalej jest strasznym cykorem.Wszystko jest okej poki biega ,wylazi na mnie ale jak staram sie ja wziasc do ręki to piszczy jakby ją kto ze skory obdzierał.Niestety nie da się tez jej za bardzo na podłoge puścic bo jak się gdzies zaszyje to problem ze znaleziem a jak juz si najdzie to odchodza piękne sceny by ją wyciągnąć.Postanowiłam z tymi przyjemnosciami jeszcze poczekać.Hmm kiedyś była taka przytulajska nie wiem co się z nią stało.Niczym się dzikusek nie daje pzekonać.Oczywiście najgrzeczniejsza w cały stadku jest Cola.Jako jedyna nie szarpie klatki gdy ja zamykam,nie skacze z komody i nie chowa się gdzie wlezie a kiedyś to ona była największym dzikusem w stadzie.Kurde pozmieniały sie charakterkami czy co:)
Za Tęczowym mostem:Cola,Tekila,Meisi,Kruszynka,Milka,Skiniu,Fart,Fuks,Spidi,Cofi.
Ze mną:Darkon,Frost,Rubin.Bez ogonowo:Ewald,Borsunio,Kajtuś.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Moje kochane słoneczka(4)!

Post autor: limba »

Moze trzeba z Mala troche czasu indywidualnie spedzac. Wiem ze to pomaga czesto.
A ze charakterki moga sie zmieniac to pewni, szczegolnie jak dojrzewaja.
Co do wynoszenia z klatki, u mnie tez ostatnio zapanowala moda wyciagania zarcia z klatki i palaszowania, ewentualnie porzucenia gdzies w pokoju. To mlode maja takie pomysly. Oooo szafka z ubraniami ;) uwazaj zeby dodatkowych wentylatorkow w ubraniach nie porobily :)

Fotki dopiero teraz zobaczylam. Sliczne, i agutkowy kapturek i banded czarny (czy jak to tam sie zwie ;) ) i huskulec. Sliczne sa. No i oczywiscie zdjecie corci ze szczura jak zwykle powalajace :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Moje kochane słoneczka(4)!

Post autor: Czerwonaona »

Postanowiłam kruszynke brać na ręce bądz do mnie na łóżko za radą limby i poświęcać jej więcej czasu sam na sam.Dwa dni mineły i widać postępy.Mała już nie piszczy jak biore ją na ręce no ale zanim do mnie sama przyjdzie jak reszta panienek pewnie jeszcze troche czasu minie ale nie poddam sie:)Kurde wczoraj poszłam do sklepu po kolby i jedzonko dla moich dziewczyn i jak zwykle nie miłe zaskoczenie.W akwarium ze szczuraskami dwa maleństwa...malutkie takie jejku no za malutkie.Oczywiście owłosione ale chude i takie maciupkie.Podeszłam do akwarium i przyglądałam się tym wystraszonym maluszkom a pani pyta:"w czym pomoc"powiedziałam tylko,że one takie malutkie bardzo i czy nie powinny być jeszcze z mamą,nie miały tam ani jedzenia ani picia:(Pani zaczeła robić mi wykład:"teraz małe ale jakie urosną duże itd"więc jej nadmieniłam,że mam 4 szczuraski pokazinych już rozmiaów i nie pytałam jakie urosną tylko czy nie są za malutkie na rodzielenie z mamą.Pani popatrzyła i odeszła nawet nie odpowiedziała.Smutne:(
Za Tęczowym mostem:Cola,Tekila,Meisi,Kruszynka,Milka,Skiniu,Fart,Fuks,Spidi,Cofi.
Ze mną:Darkon,Frost,Rubin.Bez ogonowo:Ewald,Borsunio,Kajtuś.
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Moje kochane słoneczka(4)!

Post autor: Czerwonaona »

Dawno nic nie pisałam gdyż miałam problemy z ciążą no i tak jakoś wyszło,zero skupienia.Moje szczuraski mają się znakomicie.Nadal problem z kruszynką,która mimo starań coś nie chce się oswoić.Ucieka od mizianka a po mnie spaceruje tylko jak sama ma na to ochote byle tylko jej nie brać do rąk bo odrazu ucieka.Może już poprostu taki dzikusek z niej będzie.Mamusia kruszynki czyli Meisi maltretuje psa.Urządza sobie na nim tor wyscigowy przy czym jest tak uparta,że Blek na czas biegania dziewczyn po pokoju kamufluje się na przedpokoju.Tam zazwyczaj znajduje go najwieksza wedrowniczka w stadku czyli Cola.Ona zwiedziła już chyba każdy zakamarek mieszkanka.Najbardziej upodobała sobie miejsce pod wanna i tam zazwyvzaj ją ciagnie chyba ma coś ze szczurka wedrownego.Wszystko pod wanna zostało zabezpieczone kratkami i sprawdzone bo ona z kazdej okazji skorzysta,żeby sie tam wlezc.Co do Tekili no to jak zwykle najwiekszy pieszczoch.Ostatnio na wycieczce do sklepu zoologicznego robiła niezłą furore:)Achh jak ja kocham te małe stworki:)
Za Tęczowym mostem:Cola,Tekila,Meisi,Kruszynka,Milka,Skiniu,Fart,Fuks,Spidi,Cofi.
Ze mną:Darkon,Frost,Rubin.Bez ogonowo:Ewald,Borsunio,Kajtuś.
lenalove
Posty: 557
Rejestracja: wt sty 31, 2006 10:07 pm

RE: Moje kochane słoneczka(4)!

Post autor: lenalove »

a to masz fajną łobuziarnię :D moje ogonki też mi psinkę maltretowały a staruszeczka nie wiediała co sie dzie (boszzz jak mi jej brakuje :( )
moje aniołeczki: Natka ['], Miszel [']- zawsze w moim serduchu
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Moje kochane słoneczka(4)!

Post autor: Czerwonaona »

Dokładnie.Mój pies na poczatku traktował szczurki jak takie małe psiaki z ,którymi można się pobawić.Teraz jedynie patrzy co się dzieje i stara się zlokalizowac biegajace mu miedzy nogami dziewczyny.Oczywiście jezykiem wymizia je dokładnie więc nie raz jakby z kąpieli wyszły takie wylizane ale chyba im się podoba bo lgną do niego i zaczepiają.Nie raz któraś na nim zaśnie ale jest tak ruchliwy ,że długo nie pośpi ale widok słodki.
Za Tęczowym mostem:Cola,Tekila,Meisi,Kruszynka,Milka,Skiniu,Fart,Fuks,Spidi,Cofi.
Ze mną:Darkon,Frost,Rubin.Bez ogonowo:Ewald,Borsunio,Kajtuś.
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: RE: Moje dwa łobuzy=radość życia

Post autor: Czerwonaona »

Dawnooo mnie tutaj nie było a więc czas cos napisać.Zaczne od tego,że moje grono zmalało.Colusia odeszła zostawiając w moim sercu niesamowity smutek.Nastepnie Meisi dostała wylewu...mimo leczenia,wizyt u weterynarza i niezliczonej ilości zastrzyków,karmienia ,dopajania nie wygrała tej walki,tak bardzo się starałam i do dziś nie umiem się z tym pogodzić.Musiscie wiedzieć,że ta szczurcia miala tak niesamowita wole walki i była tak silna...ehh nie moge o tym pisać bo łzy same cisna sie do oczu.Tak więc zostały dwie panienki...kruszynka corka Meisi no i Tekilka adoptowana przez to forum...dziewczynki super sie trzymają a Tekila stała się odrazu ulubienicą mojej córeczki Olwii(9 miesięcy)śpi z nią w leżaczku,zrobiła sobie z niego plac zabaw bo tam pełno szparek i grzechotek.A no i Oliwka jak widzi Tekile to obie raczki wyciąga i drze się niemiłosiernie jak jej chodziaż raz miziu-misiu nie zrobi.Bede miała więcej czasu do dodam fotki coby udokumentowac jak ta milośc wygląda a gwarantuje,że widoki sa niesamowite i aż się płakać chce takie slodkie:)
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: RE: Moje dwa łobuzy=radość życia

Post autor: strup »

(*)(*)

Ja czekam ze zniecierpliwieniem na zd. córki ze szczurkami to musi wyglądać cudnie. ;D
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: RE: Moje dwa łobuzy=radość życia

Post autor: merch »

No tez czekam na foteczki , czasem mam wrazenie zedziecimaja specjalnykontakt ze zwierzetami oparty na pozawerbalnej komnikcji i empatii.
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: RE: Moje dwa łobuzy=radość życia

Post autor: Czerwonaona »

Obrazek
Tutaj moja córa Oliwia z Tekilką:)
Obrazek
No a tutaj zwiedzanie lezaczka:)wiecej będzie jutro bo juz mi się przysypia:)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: RE: Moje dwa łobuzy=radość życia

Post autor: merch »

Sliczne foteczki :)
martucha1991
Posty: 171
Rejestracja: pt cze 27, 2008 8:34 am
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: RE: Moje dwa łobuzy=radość życia

Post autor: martucha1991 »

łaa jak słodko razem wyglądają :D
ze mną: Nano i Piko ;)
za TM: Kropka, Rudzielec, Burbon, Gwiazdka, Czarek, Whisky, Ząbek, Zadzior, Zawias, Spidi, Imbir, Goździk, Karolinek, Gruby, Rocky, Cynamon, Rambo
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”