Moje chłopaki :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Aniatka
Posty: 160
Rejestracja: sob wrz 23, 2006 8:36 pm
Lokalizacja: Kraków

Moje chłopaki :)

Post autor: Aniatka »

Oto moje trzy chłopy :) Wkrótce dołączy czwarty -Śnieżek od Karliki :))))
- Ludzie zapomnieli o tej prawdzie - rzekł lis. - Lecz tobie nie wolno zapomnieć. Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
lxxx
Posty: 352
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 5:27 pm

RE: Moje chłopaki :)

Post autor: lxxx »

A cóżeś za boski napój uwarzyła w tym kubku?
Chłopaki prześliczne a po spojrzeniu sądząc to średnio grzeczne. Ugłaskaj  je tam ode mnie, powiedz, że to z daleka ale bardzo serdecznie.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Moje chłopaki :)

Post autor: limba »

Alez cuuuda ^
Ech ... (dobry wzdech :))) )
Oj oby tylko dla Śnieżka jak najszybciej transport sie znalazl...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Aniatka
Posty: 160
Rejestracja: sob wrz 23, 2006 8:36 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Moje chłopaki :)

Post autor: Aniatka »

W kubku był sok :) Ruter najczęściej zakrada się do marchewkowo-malinowego :D Kiedyś mu się zdarzyło ukraść mi cytrynę z herbaty. On często kradnie, raz mi gwizdnął całego banana i umieścił pod łóżkiem. Karlika mówiła, że Śnieżek też kradnie, więc tych dwóch to by się dobrało :)
Szczurasek od Całej Góry Borsuczków (to ten czarny) już widzi na oba oczka :) Chociaż weterynarz mnie nastraszył, że na jedno prawdopodobnie nigdy już nie będzie widzieć...  Tylko martwi mnie, że jest taki drobny, tak jakby nie rósł...
Już się nie mogę doczekać, jak Śnieżek dołączy do stada :)
Niniaczika mi powiedziała, że 18 maja (lub tydzień póżniej :( ) będzie jechać do Krakowa... Wcześniej -13 maja -będzie jechać w moje strony jej chłopak, ale tylko do Olkusza, musiałabym zorganizować transport z Olkusza do Krakowa... Albo pojechać po niego do Olkusza pociągiem...
Ostatnio zmieniony ndz kwie 29, 2007 12:32 pm przez Aniatka, łącznie zmieniany 1 raz.
- Ludzie zapomnieli o tej prawdzie - rzekł lis. - Lecz tobie nie wolno zapomnieć. Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
Aniatka
Posty: 160
Rejestracja: sob wrz 23, 2006 8:36 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Moje chłopaki :)

Post autor: Aniatka »

Ten uroczy dżentelman (Snieżek) dołączy do stada w niedzielę :):loverat: Długa podróż przed nim: Łódź --> Warszawa --> Katowice --> Kraków... Trzymajcie kciuki!
Ostatnio zmieniony czw maja 03, 2007 10:19 am przez Aniatka, łącznie zmieniany 1 raz.
- Ludzie zapomnieli o tej prawdzie - rzekł lis. - Lecz tobie nie wolno zapomnieć. Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Plamecka
Posty: 22
Rejestracja: śr kwie 18, 2007 11:48 am

RE: Moje chłopaki :)

Post autor: Plamecka »

śliczniutkie szczuręta ;)
Karilka
Posty: 14
Rejestracja: pt kwie 13, 2007 2:58 pm

RE: Moje chłopaki :)

Post autor: Karilka »

Uroczy dżentelmen - :wowrat:hahaha chyba padne!
To złodziejaszek, żarłok, leniuch i podrywacz:mykrat:.
Więc do:aniolrat: mu brakuje:diabrat:.
lxxx
Posty: 352
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 5:27 pm

RE: Moje chłopaki :)

Post autor: lxxx »

Karilko nie przestraszaj Aniatki :-D
Karilka
Posty: 14
Rejestracja: pt kwie 13, 2007 2:58 pm

RE: Moje chłopaki :)

Post autor: Karilka »

Haha no cóż:smykrat:. Jak już to musi być przygotowana, żeby nie było potem::shock:
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Moje chłopaki :)

Post autor: Telimenka »

sliczne :D choc malo wyrazne zdjecia:D ale mozna dosytrzec ich piekno :) wyszmerkaj Chłopaków
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

RE: Moje chłopaki :)

Post autor: Paweł69 »

urrrrocze te chłopaki, wymiziaj je ode mnie
trzymam kciuki za Snieżka ( chłopak po tym co przeszedł zasługuje na kochający dom)
trzymam też kciuki za połączenie
JESTEM KOBIETĄ :)

ZAWSZE z NAMI GUCIO,CEZAR, ŻWIRCIA,MUCHOMORCIA,NIKITA,SHILA,KRUSZYN,JUNIOR, DUDUŚ, POLDEK, JACEK, PLACEK, NEON, IGNIS [ * ]
lahjabanse
Posty: 121
Rejestracja: pt kwie 13, 2007 11:02 am
Kontakt:

RE: Moje chłopaki :)

Post autor: lahjabanse »

No to masz wesoło :)
Chłopy są świetne :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Aniatka
Posty: 160
Rejestracja: sob wrz 23, 2006 8:36 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Moje chłopaki :)

Post autor: Aniatka »

Śnieżek już jest z nami :D Teraz zwiedza wszystko co się da :D Jutro wkleję jego foty ;D Jest super!
- Ludzie zapomnieli o tej prawdzie - rzekł lis. - Lecz tobie nie wolno zapomnieć. Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

RE: Moje chłopaki :)

Post autor: sauatka »

Sniezek jest wspaniały, duzy chłop :)
nie mialam okazji wimiziac szczurasa, ani pogadac dłuzej z Aniatka, bo spieszyli sie na pociag, ale mam nadzieje, ze kiedys nadrobimy ;)
Ostatnio zmieniony ndz maja 06, 2007 10:11 pm przez sauatka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Moje chłopaki :)

Post autor: limba »

Ojjjjjj...Śnieżek już w kochajacym domku ... :hoprat:
Brak mi slow ze szczescia... wychochruchac poprosze :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”