RE: Mój Pinki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Jerrinho
Posty: 32
Rejestracja: ndz kwie 29, 2007 10:57 pm

Mój Pinki

Post autor: Jerrinho »

Dziś po południu wybrałem sie do sklepu zoologicznego w celu zakupienia szczura, wróciłem do domu z mierzącym niecałe 20 cm samcem któremu dałem na imię Pinki.
"Jeżeli chcesz coś osiągnąć musisz wyznaczyć cel. Potem go zapisz i powieś w widocznym miejscu. Codziennie patrz na niego i zapytaj się samego siebie czy jesteś bliżej celu niż wczoraj. Jeżeli nie, to po co w ogóle zaczynałeś???"
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Mój Pinki

Post autor: yss »

ooo to duży chłopak...! a gdzie kolega dla pinkiego, hę? :P
ten się nie myli, kto nic nie robi
Jerrinho
Posty: 32
Rejestracja: ndz kwie 29, 2007 10:57 pm

RE: Mój Pinki

Post autor: Jerrinho »

Będzie za 2-3 tygodnie jak kupie większą klatkę.
"Jeżeli chcesz coś osiągnąć musisz wyznaczyć cel. Potem go zapisz i powieś w widocznym miejscu. Codziennie patrz na niego i zapytaj się samego siebie czy jesteś bliżej celu niż wczoraj. Jeżeli nie, to po co w ogóle zaczynałeś???"
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

RE: Mój Pinki

Post autor: PaulinaK »

prosimy o fotki, koniecznie :P
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
Kenzie
Posty: 82
Rejestracja: wt sty 02, 2007 7:59 pm

RE: Mój Pinki

Post autor: Kenzie »

Tak, fotki. : ) A później, za te dwa-trzy tygodnie fotki kolegi. Zapewne będzie się nazywał Mózg? ;p
"Czymże jest człowiek bez zwierząt? Gdyby odeszły wszystkie zwierzęta, odszedłby człowiek z wielkiej samotności ducha." Wódz Indian Seattle
"Dobrocią i najsroższe zwierzę ugłaszczesz."
Groszek [*]
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

RE: Mój Pinki

Post autor: KEN-KON »

OOO spory Jest ten pinki.
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Mój Pinki

Post autor: Telimenka »

duuuzy :D jejciu fotkii !! duzo fotek :D hehe i kolegi za 2-3 tyg :).wymiziaj Wielkoluda
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”