Moje szczurki:)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

RE: Moje szczurki:)

Post autor: Paweł69 »

urrroocza ta Pchła :loverat:
trzymam kciuki za małą

zdjęcia, chcemy zdjęcia!!
JESTEM KOBIETĄ :)

ZAWSZE z NAMI GUCIO,CEZAR, ŻWIRCIA,MUCHOMORCIA,NIKITA,SHILA,KRUSZYN,JUNIOR, DUDUŚ, POLDEK, JACEK, PLACEK, NEON, IGNIS [ * ]
miska
Posty: 213
Rejestracja: czw cze 30, 2005 3:05 pm

RE: Moje szczurki:)

Post autor: miska »

kurde, kurde, kurde, kurde! Abbie znowu ma guza:( między przednimi łapkami, na razie jest wielkości ziarnka grochu, ale na pewno urośnie jak ten poprzedni, który był usuwany dopiero miesiąc temu. nie wiem czy warto znowu operować, Abbie miała problemy z wybudzeniem się z narkozy, trwało to ok. 20 godzin. na razie jeszcze trochę z tym poczekam, zresztą jutro i tak wybieram się do weta na rtg, bo Abiś jakaś bardziej wypukła i twarda z jednej strony jest... ona ma dopiero rok i 9 miesięcy no:(

a Pchła, mała zadziora, stale zaczepia ważącą jakieś pół kilo Abbie i wywraca ją na plecki:D gruba krowa nie umie się obronić. za to Vaike się nie daje:) wystarczy, że się odwróci, a Pcheł ucieka w popłochu:)

a teraz trochę szczurowych zdjęć:
Pchła alpinistka + Vaike na dole
Abbie i Vaike w sitku
Wcinamy witaminki:)
Vaike, Abbie i jogurt
Pchła pokraka i gruba dupcia Abbie
Vaike
Pchła i jogurt
Wyyyypuuuść mniee...
Pchła na hamaku
za Tęczowym Mostem: Funia['] Gutek['] Mila['] Blacky[']
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

RE: Moje szczurki:)

Post autor: Paweł69 »

wszystkie ogonki cuuudne :D
trzymam kciuki za Abbie
napisz co wykazało rtg
JESTEM KOBIETĄ :)

ZAWSZE z NAMI GUCIO,CEZAR, ŻWIRCIA,MUCHOMORCIA,NIKITA,SHILA,KRUSZYN,JUNIOR, DUDUŚ, POLDEK, JACEK, PLACEK, NEON, IGNIS [ * ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”