Moje szczurki:)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
miska
Posty: 213
Rejestracja: czw cze 30, 2005 3:05 pm

Moje szczurki:)

Post autor: miska »

Abbie i Blacky to dwie malutkie czarne samiczki wykupione z hodowli na karme. sa strasznie urocze :D Abbie jest troche wieksza od siostry i ma na koncu ogonka dwie jasniejsze pregi. po tym je odrozniam :wink: Blachy to troche cykor. obie panienki juz sie do mnie przezwyczailyi nie mam problemu z braniem ich na rece tylko stale probuja wejsc mi do ust, nosa, oka lub ucha albo wplatuja sie we wlosy :D Abbie juz odkryla ze najlepiej podrozuje sie na ramieniu, a Blacky zazywa regularnie rozkoszy spania pod bluzka :wink: na razie musza mieszkac w malej klatce bo szynszylowka ma za duze odtepy miedzy pretami.

Mila jest 6-miesieczna szczurzyczka husky od douchee. na razie jest troche zestresowana, wiadomo. z maluchami powachala sie tylko przez prety klatki i poszla dalej zwiedzac pokoj :wink:
Ostatnio zmieniony ndz kwie 01, 2007 6:09 pm przez miska, łącznie zmieniany 1 raz.
za Tęczowym Mostem: Funia['] Gutek['] Mila['] Blacky[']
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

Moje szczurki:)

Post autor: douchee »

Cieszę się, że z Milą jest wszystko dobrze :) Informuj na biżąco :!: :)
:)
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

Moje szczurki:)

Post autor: Livonia »

super ze dziewczynki sa juz u ciebie:D pozdrowienia od Rivy i Tiki:D widze ze ta odwaga to u nich jest rodzinna:D
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Moje szczurki:)

Post autor: Lulu »

gratuluje takiego stada :kciuki:

kiedy zamierzasz je wszystkie razem laczyc?
miska
Posty: 213
Rejestracja: czw cze 30, 2005 3:05 pm

Moje szczurki:)

Post autor: miska »

łączenie zaczniemy jak Mila sie do mnie i do nowego miejsca troche przezwyczai. moze w poniedzialek :) chcialabym w ogole zeby juz mogly mieszkac w jednej klatce, ale te odstepy miedzy pretami...
za Tęczowym Mostem: Funia['] Gutek['] Mila['] Blacky[']
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

Moje szczurki:)

Post autor: Livonia »

miska ja tez bym nie ryzykowala ze male ci uciekna bo one sa bardzo delikatne...informuja na biezaco jak ci idzie z dziewczynkami... trzyam kciuki za Mile bo wydaje mi sie ze z nia moze byc najtrudniej...;) buziaki dla wszystkich
miska
Posty: 213
Rejestracja: czw cze 30, 2005 3:05 pm

Moje szczurki:)

Post autor: miska »

a Mila wczoraj na mnie spala! :D

jeszcze ich nie laczylam, ale jutro chyba poprobuje. maluchy coraz bardziej sie rozlaza po pokoju, Blacky odwazyla sie zejsc na podloge, Abbie sama chodzo po lozku.

Mila znowu ma problemy z oczkiem. jest zzaczerwienione i zadrapane, posmarowalam je mascia, ale ja zmyla :wink: jutro napisze jak poszlo laczenie :)
za Tęczowym Mostem: Funia['] Gutek['] Mila['] Blacky[']
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

Moje szczurki:)

Post autor: douchee »

to nic, że zmyła. Jak jej smarowałam to też się zaraz potem myła, ale widocznie nie ściera maści aż tak dokładnie, skoro pomogła. Posmaruj jeszcze ze 2 razy i zejdzie.

I nie pożałujesz, że ją wzięłaś :) Pisałam Ci, że gdy jest sama, to jest naprawdę kochany szczuras :)
:)
Karolina
Posty: 157
Rejestracja: sob lut 05, 2005 9:53 pm

Moje szczurki:)

Post autor: Karolina »

Gratuluje szczurciów i uważaj Mile :wink:
TAJNE FORUM
Kruszaczek=1.10.2003-19.09.2005 :(
Perpeć=tylko dwa dni u mnie :(
<:3 Maleństwo )~~
miska
Posty: 213
Rejestracja: czw cze 30, 2005 3:05 pm

Moje szczurki:)

Post autor: miska »

we wtorek wzielam klatke maluchow na lozko moich rodzicow, wypuscilam je i po jakis 10 minutach przynioslam Mile. najpierw powachala im pupki potem je ignorowala, a pozniej od nich uciekala, bo domagaly sie mleczka. w koncu polozyla sie na moim brzuchu, ale male potwory i tak ja tam znalazly. wieczorem wypuscilam je razem na spacerek po pokoju. nie bylo klotni. Mila uciekala przed potworami. wczoraj znowu wyszly razem na spacer. maluchy, szczegolnie Blacky, gonily Miluche, wskakiwaly jej na plecki i wykonywaly jednoznaczne ruchy dupka :lol: pewnie dlatego, ze miala ruje. w trakcie ucieczki zatrzymywala sie i trzesla uszkami. ale wcale jej to nie przeszkadzalo, bo kiedy dawaly jej spokoj to podchodzila do nich i domagala sie zeby zaczely ja gonic.zrobily tak pare rundek wokol pokoju :wink: wieczorek zamknelam je w jednej klatce, ale Mila chciala od nich uciec wiec po jakims czasie przelozylam Abbie i Blacky do ich klatki.

przed chwila Mila rzucila sie razy na male :shock: a chcialam je zostawic na noc razem... chyba musze z tym jeszcze poczekac :-(

[ Dodano: Sob 01 Paź, 2005 ]
ogony juz mieszkaja razem :)

wczoraj na chwile wyszlam z pokoju, w ktorym biegaly szczurzaki, zeby zrobic im jedzenie. wrocilam, patrze na parapet i :shock: caly jest zawalony ziemia z doniczek, a posrodku siedza zadowolone z siebie Abbie i Mila z lapkami od ziemi i patrza sie na mnie dziwnym wzrokiem. normalnie myslalam ze im poukrecam te male lebki :wink: a dzisiaj maluchy nie daja Mili spokoju, bo ma ruje i caly czas ja gonia po pokoju :wink:
za Tęczowym Mostem: Funia['] Gutek['] Mila['] Blacky[']
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Moje szczurki:)

Post autor: Lulu »

nio to siuper, ze sa razem :kciuki:

niech im sie dobrze mieszka :D

heh, ja od kiedy mam szczury to nie mam kwiatkow ;) bo chyba bym nerwowo nie wyrobiala, tak to mi najwyzej pogryza bluzke (wrrrr :evil: ), ale przymnajmniej ziemi nie musze sprzatac ;)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Moje szczurki:)

Post autor: ESTI »

Gratuluje polaczenia i czekam na foteczki. :D
Obrazek
miska
Posty: 213
Rejestracja: czw cze 30, 2005 3:05 pm

Moje szczurki:)

Post autor: miska »

nie mam na razie czym robic zdjec, ale w przyszlosci zobaczymy...

jak ktos chce zobaczyc Mile to niech zajrzy do prywatnej galerii douchee :)
za Tęczowym Mostem: Funia['] Gutek['] Mila['] Blacky[']
miska
Posty: 213
Rejestracja: czw cze 30, 2005 3:05 pm

Moje szczurki:)

Post autor: miska »

Mila przegryzla mi kabel od myszki :/ na szczescie mamy w domu dodatkowa myszke wiec ja po kryjomu podlaczylam :) (moi rodziece jeszcze nie wiedza o przegryzionym kablu, bo by sie zaczely awantury: "jak ty ich pilnujesz!", "teraz bedziesz miec zakaz wypuszczania szczurow z klatki!" itp.) ale na gwiazdke i tak mialam dostac nowa myszke wiec chyba bede musiala wytrzymac bz komputera :)
za Tęczowym Mostem: Funia['] Gutek['] Mila['] Blacky[']
miska
Posty: 213
Rejestracja: czw cze 30, 2005 3:05 pm

Moje szczurki:)

Post autor: miska »

Mila jest chora :sad2: juz nie wiem co ja mam robic :-(
tydzien temu we wtorek dostala pierwszy antybiotyk, po 4 dniach bylo duzo lepiej, myslalam, ze jest juz zdrowa, chociaz caly czas pomagala sobie brzuszkiem przy oddychaniu, ale myslalam, ze to po prostu zmiany w plucach i ze to nic takiego :-( a w ten wtorek znowu jej sie pogorszylo :cry: w srode i czwartek dostala jakis antybiotyk i furosemid, ale na razie nie ma poprawy :cry: dzisiaj rano bylam z nia znowu u weterynarza i dostala jakis srodek przeciwzapalny, ktory podobno dziala przez kilka dni, a po poludniu poszlysmy na rtg. ale ten aparat byl jakis dziwny i zdjecia nie chcialy wyjsc :? a probowa;ysmy 3 razy :-( jutro chce z nia isc do innej lecznicy zrobic rtg, ale boje sie, co pokaze zdjecie :-( jak to bedzie nowotwor, to trzeba bedzie uspic moja mala Mileczke :sad2: bo ona sie tak strasznie meczy... a jak to bedzie zapalenie pluc to sama nie wiem co zrobie :cry: nie wiem czy jest jeszcze sens ja leczyc :-( w ogole nie ma apetytu, dzisiaj zjadla tylko troche jogurtu zlizanego z palca (inaczej nie chce jesc) i rozmoczonego preparowanego ryzu :-( ale za to duzo pije, sama, nie trzeba jej do tego zmuszac. ale to pewnie dlatego, ze dostala furosemid.
a ja caly dzien chodze i rycze :cry: moja mala Mileczka musi zyc, ja sie nie zgadzam, zeby ona odeszla :sad2:
za Tęczowym Mostem: Funia['] Gutek['] Mila['] Blacky[']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”