Mlupka, MałaMi, Inka - dziewczyny atakują

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Tusiduś
Posty: 41
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 5:38 pm

RE: Mlupka, MałaMi, Inka - dziewczyny atakują

Post autor: Tusiduś »

Wracam po długiej przerwie ze sporym kłopotem. W połowie kwietnia pożegnałam dwie szczurki: Mlupkę i MałąMi. Trzecia - Inka, która wychowywała się z nimi - została sama. Trzy tygodnie temu postanowiłam zapoznać ją ze szczurkami mojego brata. Korzystając z Waszych rad zapoznawały się w brodziku przy tuńczyku ;-) Wydawało się, że wszystko jest dobrze. Spały razem. Są w podobnym wieku. Trochę ponad półtora roku.
Dziś przyjechałam do brata po trzech tygodniach. Inka nie odstępuje mnie na krok. Wylizuje mi palce. Strasznie schudła. Nie chce jeść. Czy uważacie, że powinnam zabrać ją do domu, gdzie będzie znowu sama? Myślicie, że to jest lepsze rozwiązanie, niż pozostawienie jej ze świeżo poznanymi koleżankami?
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

RE: Mlupka, MałaMi, Inka - dziewczyny atakują

Post autor: merch »

Może będzie lepsze. Szczurki potrafia się bardzo przywiązać do właściciela, może weź ją do siebie i zapewnij jej towarzystwo. Zwlaszcza ,że jest okazja, szczurków do przygarniecia aż za dużo.
Ostatnio zmieniony pt maja 25, 2007 10:03 pm przez merch, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Mlupka, MałaMi, Inka - dziewczyny atakują

Post autor: Telimenka »

ojojoj jakie slodziaki ....sie rozplynelam... :-) gratuluje ujęć :p
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Tusiduś
Posty: 41
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 5:38 pm

RE: Mlupka, MałaMi, Inka - dziewczyny atakują

Post autor: Tusiduś »

z tym zapewnieniem towarzystwa jest tak, że na razie to niestety nie jest możliwe :(
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

RE: Mlupka, MałaMi, Inka - dziewczyny atakują

Post autor: KEN-KON »

Śliczne dziewczyny.:-)
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
Tusiduś
Posty: 41
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 5:38 pm

RE: Mlupka, MałaMi, Inka - dziewczyny atakują

Post autor: Tusiduś »

Śliczne były ;(
Bardzo Was proszę o radę. Widzę, że z nowe koleżanki się nią opiekują, ale ona nie wygląda dobrze...
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Mlupka, MałaMi, Inka - dziewczyny atakują

Post autor: maua_czarna »

Na Twoim miejscu w pierwszej kolejnosci poszlabym do weta.mozliwe,ze jest po prostu najzwyczajniej w swiecie chora-a niekoniecznie to tesknota, czy trudnosc oswojenia sie z taka sytuacja. poltora roku, to juz wiek gdzie bralabym taka mozliwosc w pierwszej kolejnosci pod uwage.
taka propozycja ode mnie-wtedy bedziesz spokojna.
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”