Odp: Mikey(kapturek), Franus(albinos), Jozek(czarny bershire) i inne zwierzaczki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

RE: Mikey(kapturek), Franus(albinos), Jozek(czarny bershire) i inne zwierzaczki ;)

Post autor: anka1136 »

kolejny post pod soba..
dzieciaki do mnie dolaczyly 28 - watek tu http://szczury.org/viewtopic.php?t=16802
a tak poza tym mama sie dzisiaj wkurzyla na Majkiego ktory nie spoziewanie wlazl pod szafke... musialysmy go wyciagnac... no i teraz mama cos tam gada ze on ja wkurza itp. no ale ja jej mowie ze on u nas tylko 4dni itp. ;| zastanawiam sie jak go przekonac ze reke to nic zlego... chyba pozostaje mi tylko czekac az sam sie przekona (tzn ja go wyciagam z klatki itp.) boje sie ze mama wkoncu sie tak wkurzy ze bedzie mi kazala go oddac ;/ ona jest strasznie zmienna... przeciez wiedziala ze to nie jest szczurus przyzwyczajony do rak...
Awatar użytkownika
marrrtina
Posty: 149
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:19 pm
Lokalizacja: Łódź / Włocławek

RE: Mikey(kapturek), Franus(albinos), Jozek(czarny bershire) i inne zwierzaczki ;)

Post autor: marrrtina »

slodki chlopak:-) oczywiscie jozek i franek rowniez:-) taka meska wersja moich interwencyjnych dziewczyn:-)
" All the world's a stage and all the men and women merely players. They have their exits and entrances and one man in his time plays many parts..."
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

RE: Mikey(kapturek), Franus(albinos), Jozek(czarny bershire) i inne zwierzaczki ;)

Post autor: anka1136 »

hej :D
dawno na forum nie pisalam ale codziennie zagladam i czytam :) cos nowego moze napisze.
postanowilam dzieciaki polaczyc z Mikeyem jak kupie ta nowa klatke (mam zamiar kupic to cos ogromnego co sie zwie woliera - widzialam ze niektorzy tutaj ja maja :D ale na razie czekam na kase bo rodzice maja mi oddac [size=xx-small]mowili ze za dwa tyg oddadza[/size] xD). bo w terazniejszej klatce nie wychodzi... maluchy sie w niej ciagle bija a z Mikeyem to dopiero by bylo... nie wiem czy to juz tu pisalam ale ostatnio(w sumie to juz dawno) sie zagapilam i Jozek wszedl do klatki Majkiegoo - bylo spokojnie Mikey tylko wachal Joza pod ogonem a maluch troche pochodzil poobwachiwal i wylazl... nie rozumiem tych szczurow. jak sa na lozku to zle a jak jest u Mikeya to dobrze :| pozatym najczesciej kaptur wychodzi jak dzieciaki biegaja - sam rzadziej...
Mikey jest dziwny. wychodzi sobie codziennie po lozku albo po biurku wacha moje rece, daje sie glaskac (jak sie bierze na rece to jeszcze skrzeczy..) ale czasem mu cos odbija i przybiega do mnie i ciach ;/
Dzieciaki dzisiaj wazylam i mierzylam- 130g(wyrownaly sie wagi bo kiedys Franek byl ciezszy) i po ok. 25 cm z ogonkiem.
pozniej dam fotki jakies nowsze bo na razie mam Frana tylko bo pozostali wtedy spali a teraz sie baterie rozladowaly ^^
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

RE: Mikey(kapturek), Franus(albinos), Jozek(czarny bershire) i inne zwierzaczki ;)

Post autor: anka1136 »

wiec dam fotki - ale widze ze i tak tylko ja je ogladam xD trudno.
Mikey
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Franus
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jozek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i teraz mam pytanko czy to normalne ze Mikey sie tak 'sypie'? prawie codziennie mu trzepie ten materialik bo jest na nim duzo siersci...
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

RE: Mikey(kapturek), Franus(albinos), Jozek(czarny bershire) i inne zwierzaczki ;)

Post autor: anka1136 »

i jeszcze Franus
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
lxxx
Posty: 352
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 5:27 pm

RE: Mikey(kapturek), Franus(albinos), Jozek(czarny bershire) i inne zwierzaczki ;)

Post autor: lxxx »

O przepraszam, ja oglądam wszystkie na forum, a interwenciuszki nawet częściej.
Józio to wygląda na małego łobuza kombinującego co by tu jeszcze narozrabiać. A z Franusem to się szykujecie na wystawę szczurów rasowych ćwicząc odpowiednie pozy? :-D smukły, idealny biały wacik.
U Mikeya w oczach widać od samego początku jakiś smuteczek. A może mu witamin brakuje (plus ta sierść jeszcze?). Jesli nie dajesz, daj wibowit. Na sierść chyba głównie potrzeba witaminki a. Albo marchewkowy gerberek.
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: Mikey(kapturek), Franus(albinos), Jozek(czarny bershire) i inne zwierzaczki ;)

Post autor: Lulu »

Kurcze, widac, ze fajne z nich chlopaki. I fotki tez maja super :-)
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

RE: Mikey(kapturek), Franus(albinos), Jozek(czarny bershire) i inne zwierzaczki ;)

Post autor: anka1136 »

bardzo sie ciesze ze zagladacie :)
tak Jozek to maly rozrabiaka :> na poczatku mylilam sie do tego ktory jest odwazniejszy - teraz jednak widze ze Jozek :) hhehehe :D Franus dziekuje ^^ zauwazylam ze Franek ma juz doroslejsza siersc :D:D nie tak bardzo miekka jak Jozus :) i bardziej odstajaca :D
nie wiem czemu ale tez mi sie wydaje ze Mikey jest ciagle jakis smutny, przygnębiony.... moze to przez to ze nie ma towarzyszy? tzn niby ma ale dzieciaki nie chca sie z nim zadawac.... bo ogolnie to on taki indywidualista jest w stosunku do ludzi. wejdzie na mnie ale nie przepada za glaskaniem. a co do wibowita to ciagle zapominam go kupic. gerberka mamy i dajemy szczurkom ale indyk z warzywami. jutro kupie - musze napisac na kartce zeby nie zapomniec ^^
Ostatnio zmieniony sob lip 14, 2007 4:28 pm przez anka1136, łącznie zmieniany 1 raz.
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

RE: Mikey(kapturek), Franus(albinos), Jozek(czarny bershire) i inne zwierzaczki ;)

Post autor: anka1136 »

Mikey nie chcial jesc wibowita rozdrobnionego z woda wiec dalam mu na lyzce sam proszek. bardzo mu smakolwalo - szybko wylizal i chcial jeszcze bo porcja mala - ale rzecz jasna nie dalam ;) Gerberka tez dostal - marchewkowego. tylko nie wiedzialam ile nalozyc wiec dalam wiecej niz pol lyzki (stolowej) ale nie cala - moze byc?
dzieciaki wibowit mialy gdzies -nawet nie sprobowaly. ale gerberka zjadly z checia :) im dalam tak okolo pol lyzki na lebek :)
przeczytalam na forum ze mozna dawac soczki typu Kubus itp. wiec moze pozniej im dam...
dzisiaj tez dostaly(Mikey na razie nie - bo ma rozwolnienie i na razie mu nie daje takich rzeczy.) na miseczce borowki(tylko 2 - bo reszte zjadlam - niedobra pani xD) ziemniaki(nie solone, ugotowane) i marchewki (dwa kawalki takie grubsze paseczki) - pierwszy raz (u mnie) ja zjadly ^^.
obecnie chlopaki spia :)
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

RE: Mikey(kapturek), Franus(albinos), Jozek(czarny bershire) i inne zwierzaczki ;)

Post autor: anka1136 »

tak sobie siedze z dzieciakami - biegaja po biurku - i mysle ze Jozek bardziej szuka kontaktu z czlowiekiem niz Franek. gdy przychodzi blizej mnie pochylam sie a on zaczyna mnie lizac po ustach. potrafi tak z pol godziny. pozniej na mnie wchodzi i siedzi na 'tronie' (na glowie). po kilku minutach zejdzie wtedy ja go caluje po cialku - takie to miekkie i cieplutkie <3.Albinosek za to woli podgryzac klawiature. czasem przyjdzie zobaczy co tam robimy - wtedy tez poglaszcze, pocaluje ale on za chwile odbiega ;) podoba mi sie jego charakter. ogolnie dwa sa przekochane. liza po rece, podgryzaja - kocham je :) nie wyobrazam sobie juz zycia bez szczureczka. mialam 2 chomiczki ale ogonek to calkiem co innego. juz sie doczekac nie moge kiedy beda jeszcze wieksze - wtedy bede je puszczac po pokoju. na razie jeszcze jednak za duzo dziur. wszedzie sie zmieszcza.
za to Mikey moglby juz biegac ale jeszcze nie jest oswojony do konca. dzisiaj siedzial na mnie (na kolankach) z pol godziny- pozniej latal po lozku. teraz spi.
tak patrze na jaderka Jozka - maja calkiem inny ksztalt niz Franka. na koncu maja takie dwa cos. wyglada to sutki na jadrach :| pozatym ma taka plamke ciemniejsza. ehh...
basiakorz
Posty: 9
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 9:59 pm

RE: Mikey(kapturek), Franus(albinos), Jozek(czarny bershire) i inne zwierzaczki ;)

Post autor: basiakorz »

o kurcze ale się Aniu rozpisujesz o swoich ogonkach - ale cieszę się, że o nie tak bardzo dbasz i dogadzasz im ile możesz :)
powodzenia w dalszej "hodowli" :)
moje dziewczynki: Tigra i Szuszu :)
gg: 5239886
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

RE: Mikey(kapturek), Franus(albinos), Jozek(czarny bershire) i inne zwierzaczki ;)

Post autor: anka1136 »

dzieki :) fotki xD
Szanowny Pan Mikey podrapal sie troche tu
Obrazek
troche tam ;]
Obrazek
pozniej troche sie pokrecil
Obrazek
Obrazek
ziewnal
Obrazek
i poszedl spac
Obrazek
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

RE: Mikey(kapturek), Franus(albinos), Jozek(czarny bershire) i inne zwierzaczki ;)

Post autor: anka1136 »

lobuziaki tez spaly (jak robilam kalkulator dla szczurow wyszlo ze maja po 13 lat :D:D )
spanko
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ale najwygodniej spi sie tak :)
Obrazek
pozniej sie obudzily na jedzonko
Obrazek
Obrazek
Jozek poszedl spac
Obrazek
Obrazek
a Franek latal po klatce i po biurku :wink:
Obrazek
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

RE: Mikey(kapturek), Franus(albinos), Jozek(czarny bershire) i inne zwierzaczki ;)

Post autor: anka1136 »

Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Mikey(kapturek), Franus(albinos), Jozek(czarny bershire) i inne zwierzaczki ;)

Post autor: limba »

Matko Bosko...co za szczury :loverat:

Cudenka.....
Mikey mnie powala, ale to ta moja slabosc do kapturow :)
Przesliczni sa :)

Co do ksztaltu jaderek co pisalas wczesniej, chlopakow klejnoty przybieraja przerozniaste ksztalty, lacznie z tym ze jedno potrafi byc sporo mniejsze od drugiego, a za godzine wszystko wyglada tak samo :) Ale pewnie od tego czasu sama juz to zauwazylas :)
Ostatnio zmieniony sob lip 21, 2007 8:32 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”