Odp: Mikey(kapturek), Franus(albinos), Jozek(czarny bershire) i inne zwierzaczki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

RE: Mikey(kapturek), Franus(albinos), Jozek(czarny bershire) i inne zwierzaczki ;)

Post autor: anka1136 »

dzieki :)
co do jader to juz w porzadku :) dzisiaj odkrylam ze dzieciaki uwielbiaja latac za reka tak samo jak za sznurkiem ;D z Mikeyem tego nie probuje bo jeszcze mnie capnie :P
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

RE: Mikey(kapturek), Franus(albinos), Jozek(czarny bershire) i inne zwierzaczki ;)

Post autor: anka1136 »

Mikey jest taki slodki :loverat: co prawda czasami jeszcze lapie ale tylko oszczegawczo. przed chwila podawalam mu marchewke(starta) tak ze wystawal koniuszek a reszte ja trzymalam miedzy palcami. a on tak strasznie delikatnie ja bral jakby nie chcial mnie ugryzc :)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Mikey(kapturek), Franus(albinos), Jozek(czarny bershire) i inne zwierzaczki ;)

Post autor: Telimenka »

hmm czy Mikey to ten straszny zly szczur znaleziony na smietniku ?:-D hihi az nie do pomyslenia...słodkie masz to stadko
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

RE: Mikey(kapturek), Franus(albinos), Jozek(czarny bershire) i inne zwierzaczki ;)

Post autor: anka1136 »

tak, tak wlasnie ten - okropny gryzacy potworek :>
dzieki :)
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Mikey(kapturek), Franus(albinos), Jozek(czarny bershire) i inne zwierzaczki

Post autor: anka1136 »

troche nowosci ;)
wiec jutro jade nad morze(szkoda ze mam male autko i nie moge zaoferowac transportu). zabieram psa i dzieciaki(niestety..). na szczescie Mikeya wziela Basia - tak to to nie wiem co bym zrobila. 
kilka fotek (miedzy innymi jest tam tez moj pies :)) nowym aparatem ktory jest jeszcze nie ustawiony odpowiednio(jakis malo ostry ;/) :>
http://anka11.fotosik.pl/albumy/246231.html
a i chyba nie pisalam. laczylam dzieciaki skonczylo sie to ugryzieniem w ogon Jozka wiec rozdzielilam. bede probowac w nowej klatce. dzisiaj chcialam jeszcze je razem wypuscic ale niestety Mikey mial to gdzies i nie chcial wyjsc z klatki(nie wyjmuje go na sile).
Polaczka
Posty: 127
Rejestracja: wt sie 01, 2006 5:58 pm
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Mikey(kapturek), Franus(albinos), Jozek(czarny bershire) i inne zwierzaczki ;)

Post autor: Polaczka »

Ale go uchwycilas!  ;D Sliczny maluch, a te fotki sa po prostu boskie  :) :zakochany: Gratuluje slicznych ogonkow  :D
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Mikey(kapturek), Franus(albinos), Jozek(czarny bershire) i inne zwierzaczki

Post autor: anka1136 »

oh dziekuje bardzo :)
jak przyjade bedzie pewnie troche fotek to tutaj dam :P a teraz ide spc bo jutro o 6 pobudka....
dobranoc ;)
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Mikey(kapturek), Franus(albinos), Jozek(czarny bershire) i inne zwierzaczki ;)

Post autor: anka1136 »

http://anka11.fotosik.pl/albumy/256383.html
fotki z wakacji :D w sumie bylo oki. zwierzaki raczej sie nie meczyly w podrozy bo bylo dosc chlodno :)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Mikey(kapturek), Franus(albinos), Jozek(czarny bershire) i inne zwierzaczki

Post autor: Telimenka »

hehe fajne wakacje mialy Ogonki  ::). moje sa raczej opuszczone w wakacje :( :( :( taka jestem wredna.daje im jesc cos miziam ale nie mam czasu za bardzo dla nich, jak np w roku szkolnym. ale nie jest tak zle.wielkie mizianie dla Twoich zwierzaczkow
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Mikey(kapturek), Franus(albinos), Jozek(czarny bershire) i inne zwierzaczki ;)

Post autor: anka1136 »

dziekujemy :) szczuraski juz wymiziane :) mam problem z ich polaczeniem a nkt mi nie chce odpowiedziec na pytanko zadane w "Stado" :( na razie szczury sa znowu odlaczone.... dzieciaki w ogole nie chcialy wejsc do woliery. gdy wyjelam Mikeya zastanawialy sie chyba z 30min czy tam wejsc :( ehhh....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”