Psia karma

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Karmy psie i kocie

Post autor: maua_czarna »

Mycha wapienko podgryzla tylko raz,kiedy wsadzilam je do klatki.teraz czasami krusze jej do jedzenia troche.za to gdyby mogla,to zjadla by cale opakowanie wibovitu(odkrylam to podczas jej katarku).niestety jestem taka wstretna,ze jej nie pozwalam-pewnie mnie nie rozumie i nienawidzi a to calym sercem :wink: .soli tez nie rusza-jak bedzie chciala,to sie za nia napewno wezmie.
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
ania85
Posty: 989
Rejestracja: śr lip 07, 2004 4:20 pm

Karmy psie i kocie

Post autor: ania85 »

A moje szczurasy wcinają równo - i wapienko i sól :) To pierwsze to potrafią przez godzinę siedzieć i ogryzać ;)
w serduszku:
*Stiuartka zm.18.03.2004r.

przy mnie:
*Mirabelka ur.1.05.2004r. (data umowna)
*Amfetaminka ur.1.06.2004r. (data umowna)
*Minka, Zuzia, Szara Mysz - z nami od października 2003r
... i już ze mną --> Iwo (ur.24.10.2003r.) :)
Ishtar
Posty: 75
Rejestracja: pn maja 17, 2004 9:26 pm

Karmy psie i kocie

Post autor: Ishtar »

moj szczurek zaczal jesc wapno jak urodzil male, teraz czasami podchodza wszystkie i sobie podgryzaja, a na sol tez maja tylko chwilowe napady :)
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Karmy psie i kocie

Post autor: maua_czarna »

ja daje jako przysmak,czasami,perigri sucha karme dla pieska.Myszce sie trzesa uszka i ma pretensje,ze nie dostaje wiecej :lol:
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Emilka

Karmy psie i kocie

Post autor: Emilka »

Ja mojego szczurka rowniez karmie sucha karma, ale bardzije traktuje to jakos smakolyk. Suche zawsze mam bo mam tez koty, jednak za duzego wyboru szczurek nie ma bo zawsze jest to Purina ;) Mieso z puszki tez dostanie ale baaardzo zadko.
Zawsze jak karmie koty i psa szczurek dostanie kawaleczek gotowanego drobiowego serducha czy troszke mieska z ryzem ;)
Gosik
Posty: 414
Rejestracja: wt maja 04, 2004 8:21 pm

Karmy psie i kocie

Post autor: Gosik »

podałam dzisiaj Tequilli KiteKata i sie na niego wprost rzuciła.Pewnie,że to nienjest najepsze jedzenie dla szczurka...ale przynajmniej JE! ;)
Awatar użytkownika
Pleiades
Posty: 302
Rejestracja: śr kwie 07, 2004 9:31 pm
Lokalizacja: Poznań, a obecnie Kórnik
Kontakt:

Karmy psie i kocie

Post autor: Pleiades »

Moja szczurzyca uwielbia suchą karmę Friskies dla kotów. Nie żałuję jej więc i zawsze dostaje kilka kawałeczków do miseczki. Co ciekawe, Whiskas już jej tak nie smakuje, a jak raz kupiłam Whiskasa z tuńczykiem, to nie chciał on znikać z miseczki, a ostatecznie wybrała karmę tak, że zostały same "rybki".. Najbardziej jej z karmy smakują te granulki mineralne i warzywne, bo je pierwsze wybiera :D
Pleiades & zwierzyniec
Obrazek
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Karmy psie i kocie

Post autor: krwiopij »

podobno nie powinno sie dawac szczurkom kociej karmy o smaku rybnym, wiec twoja szczurcia madrze zrobila, ze nie zjadla tych granulek... :) ja tez moim daje kocie chrupki... proponuje jednak kupowac jakies mniej znane, ale drozsze produkty - na pewno jakoscia przewyzsza te najpopularniejsze, a przeciez szczur nie je duzo i na kilku kocich chrupkach sie nie zadluzymy...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
agoosiaaa

Karmy psie i kocie

Post autor: agoosiaaa »

Wlasnie kupilam mojej malej wapienko jablkowe.Myslalam ze niechetnie sie za nie zabierze ale sie mylilam.Podeszla i poskubala sobie troche :) .W ogole straszny z niej lakomczuch-teraz koniecznie chce sprobowac mojego jogurtu poziomkowego ;)
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

Karmy psie i kocie

Post autor: roenna »

Morfa nawet nie tknęła kostki wapiennej ani soli (sól wykorzytywała jako trampoline :lol: )
Za to Carrie zdziwiła mnie totalnie --> juz po paru godzinach pobytu u mnie zaczęła wsuwac wapienko i sól :)
dziul
Posty: 9
Rejestracja: ndz wrz 05, 2004 9:12 am

Karmy psie i kocie

Post autor: dziul »

ale w niektórych karmach dla chomików - Animals (?) jest sucha karma dla kotów...
<<-- tak skończy kot jak zje któregoś z nashych szczurków =P
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Karmy psie i kocie

Post autor: sachma »

ja daje Bandycie do karmy Darling - pokarm dla kotow... kiedys karmilam nim moje koty i rosly zdrowo... puki sasiad ich nie potrul :? .... ale kotom smakowaly i jakos mam zaufanie do tej karmy..
Obrazek
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Karmy psie i kocie

Post autor: myszka »

Fajny sąsiad...
JA swoim nie daję w ogóle mięsa
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Karmy psie i kocie

Post autor: Lulu »

ja swojemu kupowalam juz chyba wszystkie rodzaje kostek, zadnej nie ruszyl... zaczelam mu kupowac, bo on mi zaczal obgryzac sciany... coz, widac woli sciany od chocby najlepszej kostki :(
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Karmy psie i kocie

Post autor: myszka »

Moje wapno jedzą [choć żadko] kupuję im wapienka smakowe te o wiele bardziej im podchodzą. Soli w ogóle nie jedzą tylko na nią śikają :? i trzeba ją myć :?
Ostatnio zmieniony pn wrz 06, 2004 2:18 pm przez myszka, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”