Toruńska gromadka - Nefri i Czarna

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Mortycja93
Posty: 198
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 12:31 pm
Lokalizacja: Toruń

Toruńska gromadka - Nefri i Czarna

Post autor: Mortycja93 »

Jak się zaczęło ? Od snu (hihi) :)
Od dawna chciałam mieć szczurka po mojej 1 szczurzynce z dzieciństwa (Mortycji) . Pewnej nocy przyśnił mi się kaptur rudo - biały po przebudzeniu się wogóle myślałam że takie umaszczenie nie istnieje jednak po jakimś czasie na forum zobaczyłam ogłoszenie Kali o parce szczurków i właśnie (teraz już mojej) Nefri -  o umaszczeniu jak ze snu! :D Więc po skontaktowaniu się z najbliższymi osobami z tego wątku zaczęło sie poszukiwanie transportu, które wcale nie było łatwe jednak kiedy transport się już znalazł skakałam z radości :D Noi właśnie w piątek wieczorem przyjechała do mnie ta urocza szczurzynka ;D Klatka już była dla niej przygotowana kiedy tylko sie w niej znalazła hasała do woli  ;D Aż moja mama wstała w nocy bo myślała że Blitz (jedna z moich labradorek) coś gryzie a to właśnie Nefri sobie urzędowała ;D Tej nocy było podobnie jednak ja nic nie słyszałam :P  W tej chwili Nefri jeszcze mi nie ufa jednak dziś jadła (siedząc w klatce) jogurcik (i nie tylko) z mojego nosa i palca ;) :D Myślę, że jej zaufanie do mnie jest kwestią czasu :) Jednak jest taka słodka a te jej piękne czerwona oczka pięknie się świecą (niech mi ktoś jeszcze powie ze czerwone oczka są straszne ! >:( ) Heh no to dołączam jeszcze kilka foteczek :) I jeszcze raz dziękuję Kali za tą piękną pociechę ;D Z czasem Nefri będzie miała koleżankę ... :) Przepraszam za jakość fotek ale taki aparat :-\
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ze mną : Nefri, Czarna
Po drugiej stronie : Mortycja [']
alainaprv
Posty: 198
Rejestracja: pn lip 09, 2007 7:32 am

Odp: Nefri - wysniona szczurzynka już u mnie !! :))

Post autor: alainaprv »

Jejku, jak moja Szanta! To są jednak najpiękniejsze kolorki, prawda? <3
Ze mną: Żaba, Ucho, Szanta i Mołka - ciuraski. Hades - piesek. Dziadzik - chomik. Krewetki...
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Odp: Nefri - wysniona szczurzynka już u mnie !! :))

Post autor: odmienna »

gratuluję spełnionego snu  ;D. Dziewuszka jest prześliczna i ma takie łapiące za serce spojrzenie.


p.s. ten spiralny tunel w klatce- może być niebezpieczny( słyszałam o szczurku, który przez taką zabawkę stracił łapkę)- ja to wyrzuciłam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mortycja93
Posty: 198
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 12:31 pm
Lokalizacja: Toruń

Odp: Nefri - wysniona szczurzynka już u mnie !! :))

Post autor: Mortycja93 »

odmienna pisze: p.s. ten spiralny tunel w klatce- może być niebezpieczny( słyszałam o szczurku, który przez taką zabawkę stracił łapkę)- ja to wyrzuciłam.


Dzięki za info. Wyrzucę to zresztą i tak ani Nefri ani Cudaczek ['] nie przechodzili przez to...
Ze mną : Nefri, Czarna
Po drugiej stronie : Mortycja [']
alainaprv
Posty: 198
Rejestracja: pn lip 09, 2007 7:32 am

Odp: Nefri - wysniona szczurzynka już u mnie !! :))

Post autor: alainaprv »

mój Żabek spał w tym dopóki się mieścił :) Ale też już zamieniłam na rury pcv :)
Ze mną: Żaba, Ucho, Szanta i Mołka - ciuraski. Hades - piesek. Dziadzik - chomik. Krewetki...
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Nefri - wysniona szczurzynka już u mnie !! :))

Post autor: yss »

gratuluję pięknej szczuruni, która najwyraźniej była ci przeznaczona :)

ja to bym wymieniła też półeczki na takie z paneli, powiesiła hamaczek...

a sprężyna? moje szczury raz miały z taką kontakt, jak oswajałam stado z szylą w jej klateczce. tam wisiał pionowo taki przyrząd. moja lily weszła do niego głową w dół i nastroszyła się na boki i padłam ze śmiechu :D ale ją tez bym wyjęła. szczury są za ciężkie do takiego ustrojstwa, naprawde może przyciąć łapkę :(

no i teraz tylko koleżanka dla nefri potrzebna :) życzę powodzenia :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Nefri - wysniona szczurzynka już u mnie !! :))

Post autor: Telimenka »

ssssssliczna  ;) ;) czekamy na zdjecia kolezanki :P gratuluje spelnionego snu, mizanko dla Malej  :-* :-* :-*
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Nefri - wysniona szczurzynka już u mnie !! :))

Post autor: Basial »

Śliczna  :-*, te rubinowe ślepka  :-*
mizianko, mizianko.
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 97
Rejestracja: sob gru 02, 2006 5:52 pm

Odp: Nefri - wysniona szczurzynka już u mnie !! :))

Post autor: Kali »

Bardzo, bardzo sie ciesze :)

Z transportem do stargardu bylo troche problemow, ale dalam rade ;) Najwazniejsze, ze Nefri ma wysniony dom ;)

Mortycja - pisz, pisz, pisz jak najwiecej. I wymiziaj Nefri ode mnie i paskud z ktorymi mieszkala (a ktore przez pierwsza noc nieustannie jej szukaly ;( )
Jeśli człowiek w czasie snu trafiłby do raju
I dostałby kwiat w dowód, że jego dusza rzeczywiście tam była
I po przebudzeniu wciąż trzymałby ten kwiat w dłoni
...
To co dalej ?

_______________________________________

za Tęczowym Mostem: Frey | Hades | Ethian | Loki (Mika?)
Awatar użytkownika
marrrtina
Posty: 149
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:19 pm
Lokalizacja: Łódź / Włocławek

Odp: Nefri - wysniona szczurzynka już u mnie !! :))

Post autor: marrrtina »

taaak, ja tez snie po nocach o takim ogonku, ale na razie nie czas ani miejsce ;)

szczurka piekna  :D

pozdrawiam Was serdecznie :D
" All the world's a stage and all the men and women merely players. They have their exits and entrances and one man in his time plays many parts..."
Awatar użytkownika
Tweetka
Posty: 171
Rejestracja: wt gru 12, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Nefri - wysniona szczurzynka już u mnie !! :))

Post autor: Tweetka »

No to fajno, że się udało :)

Mortycjo, przeprowadziłaś z rodzicami dyskusję odnośnie albinoski /koleżanki dla Nefri/ ? ;)
Antuś ['] ;( , Stefuś ['] ;( , Dzikuś ['] Ortie ['] ;( :* Lucuś, Irysek, Imbirek, Edzio, Po, Zuzu :*
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Odp: Nefri - wysniona szczurzynka już u mnie !! :))

Post autor: koopa »

śliczna szczurcia, dużo zdrowia dla niej :)
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
Awatar użytkownika
Tweetka
Posty: 171
Rejestracja: wt gru 12, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Nefri - wysniona szczurzynka już u mnie !! :))

Post autor: Tweetka »

Mortysiu, jak tam Nefri ?
Antuś ['] ;( , Stefuś ['] ;( , Dzikuś ['] Ortie ['] ;( :* Lucuś, Irysek, Imbirek, Edzio, Po, Zuzu :*
Awatar użytkownika
Mortycja93
Posty: 198
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 12:31 pm
Lokalizacja: Toruń

Odp: Nefri - wysniona szczurzynka już u mnie !! :))

Post autor: Mortycja93 »

Tweetka pisze: Mortysiu, jak tam Nefri ?
U Nefri super ! Właśnie siedzi pod moja bluzka :D
Daje się już głaskać, chodzi po mnie, przestała gryźć jednak jeszcze piszczy kiedy ją biorę na rękę a tak wszystko dobrze je (jest jednak troszkę wybredna je same kolorowe rzeczy i pestki słonecznika ale wagę ma w sam raz :D ) Niedługo dodam nowe fotki (mam nadzieję, że bardziej wyraźne niż poprzednie)
Rozmawiałam z mamą (jeszcze kiedy Nefri mi nie ufała) i powiedziała, ze jak ją oswoję będę mogła mieć 2 szczurka :D Czytałam już posta o szczurzynce z Rumi, jednak cały czas czekam na foty... - czas pokaże :)
A tak wogóle, Tweetka dziękuję za zainteresowanie się Nefriśką ;)
Ze mną : Nefri, Czarna
Po drugiej stronie : Mortycja [']
Awatar użytkownika
Pamelka666
Posty: 255
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 12:44 pm
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Odp: Nefri - wysniona szczurzynka już u mnie !! :))

Post autor: Pamelka666 »

te rubinowe oczka, biały brzuszek, rudy pyszczek... taki sam jak u mojej Cappuccino :) wymiziaj szczurki ode mnie i pozdrów ja od Mafii i Cappuccino :)
U mnie: Mafia, Cappuccino, oraz Blues ;) Oraz tymczasowo: Kler i Tiru :)
(*)Chilli, maleństwo, które zbyt wcześnie odeszło na drugą stronę...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”