Szczęśliwa gromadka Tedzi i Maślany

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Szczęśliwa gromadka Tedzi i Maślany

Post autor: Layla »

samicę trzeba oddzielić PRZED porodem! Po porodzie jest po ptokach, bo samica mogła już zajść...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tedziu
Posty: 17
Rejestracja: sob maja 12, 2007 11:06 am
Lokalizacja: Leszno

Odp: Szczęśliwa gromadka Tedzi i Maślany

Post autor: Tedziu »

oczywiscie ze samiec zostal odstawiony od samicy jakies 3 dni przed porodem, moze i jestem troszke roztrzepany, bo nie ukrywam ze do spokojnych ludzi nie naleze ale pomyslalem o tym zeby przeniesc samca do innej klatki... a to jest link do zdjec maluszkow http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d67 ... dca44.html
Awatar użytkownika
Tedziu
Posty: 17
Rejestracja: sob maja 12, 2007 11:06 am
Lokalizacja: Leszno

Odp: Szczęśliwa gromadka Tedzi i Maślany

Post autor: Tedziu »

oto najnowsze zdjęcia moich kochanych maluszkow... podziwiajcie, jestem z nich dumny ;)


http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6e6 ... 6f393.html
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Odp: Szczęśliwa gromadka Tedzi i Maślany

Post autor: odmienna »

Niessamowite! żeś dumny- wcale się nie dziwię  :D niezła gromadka, widzę 11 ślicznych kluseczek - żeby tylko nie zmarzły w październikowe chłody ;) są takie golusie i bezbronne...
Obrazek
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Odp: Szczęśliwa gromadka Tedzi i Maślany

Post autor: merch »

kapturzaki i białaski
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Tedziu
Posty: 17
Rejestracja: sob maja 12, 2007 11:06 am
Lokalizacja: Leszno

Odp: Szczęśliwa gromadka Tedzi i Maślany

Post autor: Tedziu »

a mi sie wydaje ze jest ich zdecydowanie wiecej niz 11 bo przy kazdej okazji jak mamusia wychodzi sie najesc staram sie liczyc, kilka razy policzylem 13 i 14 a raz nawet 15 :P ... po jakim czasie maluszom wyjdzie juz normalne futerko bo sie martwie ze zmarzna, i kiedy otwierają oczka... bede wdzieczny za te informacje bo poraz pierwszy mam mlode szczurki...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”