RE: Proszę Państwa, oto Tekla.

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

Proszę Państwa, oto Tekla.

Post autor: Sheila »

Moj kochany robaczek... Oto Ona :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

RE: Proszę Państwa, oto Tekla.

Post autor: RattaAna »

Słodka dziewczynka;-) buziaki w nosek dla Tekli;-)
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: Proszę Państwa, oto Tekla.

Post autor: Lulu »

Sliczna panienka! :)
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

RE: Proszę Państwa, oto Tekla.

Post autor: szpaczek »

śliczna!
zawsze marzyłam o takim umaszczeniu sciurka:(
od 07.03.2008 Mgiełka :)
od 20.12.2008 Iris:)

za TM:Pixi ['] (14.01.2007-17.11.2008) ;(
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

RE: Proszę Państwa, oto Tekla.

Post autor: Guślarka »

Ładniutka dziewuszka :) A jaki ma charakterak?
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: Proszę Państwa, oto Tekla.

Post autor: Nina »

Śliczna panna, cudnie wybarwiona :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Proszę Państwa, oto Tekla.

Post autor: Sheila »

Charakterek - to ona ma ;) Wszedzie wlezie, wszystkiego skosztuje, cale szczescie reaguje na 'nie wolno'. Przylezie, zaczepi, poprzytula sie (byle nie za dlugo - Boziu bron i tylko wtedy, kiedy ona ma ochote), wbiegnie na glowe i zwieje (po golych nogach na stojacego czlowieka - tak jest najprzyjemniej), chwyci za palce i udaje, ze to nie ona... I tak do kazdego ;) Namietny zgryzacz hamaczkow, skakacz kanguropodobny i pisacz klawiaturowy. Gryzie w stopy, ale tylko pod koldra. Na spacerach spi na karku a sterczacy ogon wzbudza poploch (bo tylko jego widac ;) ) I kradnie tylko male, porcelanowe slonie... (szybki rzut oka w kierunku poleczki - znowu ich nie ma...). Towarzyska rozrabiaczka :loverat:



[size=xx-small],ale jak na razie nie okazujaca jakichkolwiek oznac tolerancji dla innych szczurow... Ale miejmy nadzieje ze siostrzyczke pokocha...[/size]
Ostatnio zmieniony sob mar 24, 2007 5:24 pm przez Sheila, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

RE: Proszę Państwa, oto Tekla.

Post autor: PaulinaK »

Przepiękna, chociaż husky to nie moje ulubione umaszczenie :)
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
bonsai
Posty: 428
Rejestracja: sob lis 04, 2006 11:08 am

RE: Proszę Państwa, oto Tekla.

Post autor: bonsai »

Co do skakaczy kanguropodobnych, to ja mam skoczka wiwiórkowatego.... A najlepszym sposobem poruszania się mojego skoczka jest skok na panią z półki jak ta przechodzi obok [nawet się nie zatrzymuję jak ona skacze - i tak się przyczepi], poczekanie a dojdzie do odpowiedniego punktu pokoju i zeskok z ciągle idącej pani...jeśli nie ma pani pod ręką to skacze nawet po ok. 1-1,5 metra.... ale jakim cudem się jeszcze nie zabiła to ja niewiem... a... i wspina się po firankach, zasłonach i innych tego typu rzeczach..:D
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

RE: Proszę Państwa, oto Tekla.

Post autor: Guślarka »

[quote="Sheila"]
Charakterek - to ona ma ;) Wszedzie wlezie, wszystkiego skosztuje, cale szczescie reaguje na 'nie wolno'. Przylezie, zaczepi, poprzytula sie (byle nie za dlugo - Boziu bron i tylko wtedy, kiedy ona ma ochote), wbiegnie na glowe i zwieje (po golych nogach na stojacego czlowieka - tak jest najprzyjemniej), chwyci za palce i udaje, ze to nie ona... I tak do kazdego ;) Namietny zgryzacz hamaczkow, skakacz kanguropodobny i pisacz klawiaturowy. Gryzie w stopy, ale tylko pod koldra. Na spacerach spi na karku a sterczacy ogon wzbudza poploch (bo tylko jego widac ;) ) I kradnie tylko male, porcelanowe slonie... (szybki rzut oka w kierunku poleczki - znowu ich nie ma...). Towarzyska rozrabiaczka :loverat:



[size=xx-small],ale jak na razie nie okazujaca jakichkolwiek oznac tolerancji dla innych szczurow... Ale miejmy nadzieje ze siostrzyczke pokocha...[/size]
[/quote]


Jednym słowem - psotny, kochany szczur ;) Widac, że ją kochasz :hmmrat:
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Proszę Państwa, oto Tekla.

Post autor: Sheila »

[quote="Guślarka"]
Jednym słowem - psotny, kochany szczur ;) Widac, że ją kochasz :hmmrat:
[/quote]

Bardzo. No bo jak nie kochac takiego drania malego :loverat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

RE: Proszę Państwa, oto Tekla.

Post autor: Guślarka »

Po prostu nie da się nie kochać :loverat: One juz takie są :)
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Proszę Państwa, oto Tekla.

Post autor: Telimenka »

:hoprat: jaka sliczna Niunia :D.a ja nie wiem co zrobic zeby moja Telimenka zasnela choc raz na mnie poza spacerkiem :P Ona nie lubi takich rzeczy...ale kicha.pomiziac chwilke a pozniej juz tup tup gdzies indziej:hmmrat:
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Proszę Państwa, oto Tekla.

Post autor: Sheila »

Klucha zasypiala na mnie jak mala byla... Teraz porusza sie z predkoscia ponadszczurza, czasami widac tylko smuge za nia, jak biega... Wiec jesli chce dlugotrwalego kontaktu i aura sprzyja, to biore na spacer. A jaka grzeczna jest.... Kwiatki omija szerokim lukiem, jak tylko glowe odwroce :diabrat: Raz poszlysmy na taki dlugi spacer z moim TZ, oczywiscie ona w jego kapturze :D Po jakims czasie dotarlismy na miejsce, siedlismy w slonku, a Tekla wyszla z kaptura, zrobila siku i wrocila :D

:shock:

[size=xx-small]cieszyc sie z siku szczura.. omg omg omg wiosna idzie[/size]
Ostatnio zmieniony ndz mar 25, 2007 6:38 pm przez Sheila, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

Odp: Proszę Państwa, oto Tekla.

Post autor: Sheila »

Do Tekli dołączyła mała, psotna Furia, urodzona 31 sierpnia br. Zdjęcia i dokładniejsze nowiny wkrótce :)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”