Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Fucking Princess
Posty: 32
Rejestracja: ndz lis 04, 2007 2:50 pm
Lokalizacja: Kołobrzeg

Odp: Weselnik :>

Post autor: Fucking Princess »

W czwartek przyjeżdża mój brat z Poznania!  ;D :D ;D :D
I'm a princess...
Awatar użytkownika
s_s_s
Posty: 203
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 3:00 pm

Odp: Weselnik :>

Post autor: s_s_s »

A ja się cieszę, bo Canter i Ring przypadli sobie do gustu. Dzisiaj w nocy zbudziły mnie tylko ciche piski, stwierdziłam że żadnemu nie dzieje się krzywda,  włożyłam stopery i poszłam dalej spać. A rano co ujrzałam? Dwa ogony wtulone w siebie w hamaku. :D

PS. Dzisiaj ojciec stwierdził że jestem szurnięta, jak zobaczył trzy szczury na moim ramieniu. Ach, jak dobrze że są takie fora, człowiek nie czuje się aż tak strasznie wyalienowany. :P :D
Obrazek
Kurt - ur. lipiec 2007; Canter - 27.07.2007; Ring - 12.08.2007

Dolar (*) - wrzesień 2007 - zm. 31.10.2007
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Weselnik :>

Post autor: Nina »

Ale jajca  :D
Byłam na spacerze z psami i z moją mum. Szłyśmy pod płotem koło szpitala, Vega szła tuż koło owego płotu i niuchała-jak zwykle. Nagle za płotem pojawił sie biały kot w rudo czarne łaty i zaczął łapami okładać psa sycząc przy tym jak wąż  ::) Vege zamurowało, dopiero po chwili zaczęła warczeć a kot biegł za nami nadal, tyle że po drugiej stronie płotu, po chwili jednak zrezygnował. Wracałyśmy tą samą drogą ale jak najdalej od płotu. Moja mum z Vegą szła przodem. Nagle zza płotu wyskoczył ten sam kot i rzucił sie na Vege (15kg psiska)  :o Vega przerażona próbowała uciekać, moja mum próbowała osłaniać ją własnymi nogami a kot nie dawał za wygraną. Ja osłupiałam, złapałam Majke na ręce i stałam jak słup soli z oczami jak talerze... Na szczęście udało nam sie zwiać i po drodze ostrzec panią z małym kundelkiem idącą w strone kota-wojownika  ;D
Normalnie uśmiałam sie przeokropnie  :D  Vega do tej pory jest w szoku i ma sznyte na nosie...
Ale kotka jest usprawiedliwiona, za płotem, w dziurze we wjeździe dla inwalidów siedziały 3 małe koteczki :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Weselnik :>

Post autor: yss »

nina: cudo :D :D :D
chociaż moja kocica tak robiła nawet bez kociąt. prała każdego kto się nawinął.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Weselnik :>

Post autor: Nina »

Kotke terrorystke to ja też mam ale do tamtej jej daleko :P


Byłam na udanych zakupach :D Kupiłam płaszczyk i krótką kurtke  ;D
No i najważniejsze, wreszcie znalazłam sklep, gdzie bez problemu moge kupić książki o gwiazdach rocka (Empik w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocku  ;D) Tylko miałam problem ze zdecydowaniem sie bo były 4 o Cobain'ie  ::)  Wieczorkiem zaczynam czytać "Cobain w Rolling Stone"  ;D


Ostatnio ciągle ktoś mi powtarza po co mi szczury, po co mi ich tyle, że mi sie znudzą, że mogłabym sie czymś innym zająć itp. Nawet nie zaczynam dyskusji z nimi, bo ja wiem swoje. NIGDY nic mnie tak nie interesowało jak te śmierdziele i nie wyobrażam sobie życia bez nich  :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
huka
Posty: 76
Rejestracja: czw sie 30, 2007 1:21 am
Lokalizacja: krakow

Odp: Weselnik :>

Post autor: huka »

HEHEHE!!Właśnie dostałam drugą gwiazdkę ;D ;D
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Weselnik :>

Post autor: Nina »

Łiiii :) Mam laptopa  ;D Biore rozwód z tym moim starym komputerowym rupieciem, niech no tylko wszystko przegram na płyty  :D
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

Odp: Weselnik :>

Post autor: Szałas »

bedziemy mieli dziecko ;D podpisano -maua_czarna
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Odp: Weselnik :>

Post autor: Agata »

Ho, ho, ho! :] gRATuluję!
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Weselnik :>

Post autor: sophiya »

maua_czarna, gratulacje ode mnie również.

a ja chcę Wam się pochwalić prze-pięk-nym Remim, którego dostałam od TŻ.
Jest mięciusi, puchaty i trzymał drewnianą łyżkę. Ale z łyżką spać nie będę, dlatego brakuje jej na zdjęciu.

real foto:

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Weselnik :>

Post autor: Magamaga »

Maua_czarna -gratuluję  ;D ;D ;D
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
ninaczika
Posty: 329
Rejestracja: śr lut 28, 2007 12:30 am

Odp: Weselnik :>

Post autor: ninaczika »

mój narzeczony został wicedyrektorem:) może z racji awansu zasponsoruje woliere .. albo zmięknie i sie jeszcze na dwa szczury zgodzi ;D
zbój kiki nineczka zuzka, a ze mną pantokrator
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

a ja dzis nie ide do szkoly juuupi :D. Kupilam Ogonom nowe siotko bo w tamto sie grubasy nie mieszcza,bylam po material na studionke niestety niczego nie znalazlam ale w razie cos mam juz upatrzony. Zmieniam im sciolke bo strasznie sie drapia i chyba trotki im nie sluza. W ogoel jakis weosly ten dzien mi sie wydaje  ;D.Wroci Tż z probnych maturek to bedziemy grac w lineage2 suuper  ;D

Czarna gratuluje laptopka  ;D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Weselnik :>

Post autor: Nina »

Łaaa, wreszcie mam normalnego kompa  ;D Tylko wprawy w pisaniu i posługiwaniu panelem mi brakuje :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Weselnik :>

Post autor: yss »

maua_czarna: gratulacje!!!!!
coś takiego, maua_czarna mamusią :) uważaj tylko żeby maluszek nie urodził się z uszkami, wąsikami, ogoneczkiem.... :D
a na kiedy jest przewidziane to szczęśliwe wydarzenie?
ten się nie myli, kto nic nie robi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”