Moje cztery fantastyczne szczurki...

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Misias
Posty: 18
Rejestracja: pn lip 25, 2005 5:37 pm

Moje cztery fantastyczne szczurki...

Post autor: Misias »

Chcę tu opisać moje cztery szczurki [*][*][*][*]

Najpierw był PIgi...zmarł przy pełnej miseczce,spokojnie,nawet nie wiedzieliśmy kiedy...tylko moja siostra zawołała "piguś nie zyje!!!!!!!!!"nie wierzyłam ale...tak musiało być :'(
Potem odszedł Pyszczek...wprawdzie był młodszy od Swirka ale zmarł na zawał...pozatym miał od zawsze coś z hormonami :'( był bardzo duży...pamiętam że dzień przed jego śmiercią biegał jak oszalały po całej klatce chcąc się wydostać...
Następnie przekroczył TM Świrek...jego smierć byłą najgorsza...był juz stary...miał prawie trzy lata...powodem jego śmierci był ogromny guz na nerkach i paraliż...robił pod sebie...nawet umyć ani nic zjeść nie mogł  :'( :'( musieliśmy go uśpić...pamiętam że tylko pisnął gdy wet wbijał mu zastrzyk a potem przytulił się do mojej ręki...wtedy czułąm ogromny żal do weterynarza...nie rozumiałam tego...
PO smierci trzech szczurkow dostałam całkiem czarnutkiego Kiszona ...
Był zawsze sam...potem miałam dwa psy (zresztą dalej mam) i już nie biegał tak jak poprzednei po całym mieszkaniu tlko po pokoju...Odszedł spokojnie...na świerzutkim sianku,czystej klatce...dzień przed był baaardzo spokojny wręcz przymulony :(nie mogłam mu towarzyszyć w ostatnich jego godzinach życia...musiałam jechać do szpitala bo dostałam coś podobnego do rwy kulszowej :/ nastęnego dnia już nie zył...:'(:'(:'(
ech...taki ich los ...pomyśleć ze jezcze tydzień temu pisałam do szkoł wypracowanie o szczurkach i o tym że mam obecnie jednego ogonka...

To takie przykre...każdy z osobna znał moje tajemnice...byli moimi najlepszymi przyjaciółmi :( teraz gdy mam jeszcze psy to w zaszadzie nie widze żadnej roznicy pomiędzy nimi a szcurkami :(  :'( :'( :'( :'( :'(
...miałam cztery szczurki...teraz już ich nie ma :(...[*][*][*][*]
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moje cztery fantastyczne szczurki...

Post autor: limba »

Bardzo wspolczuje. Kazde odejscie tych cudownych smrodziuszkow to ogromny bol, i czlowiek wlasciwie nawet jak sie przygotowuje to i tak nie jest przygotowany. Odeszly kochane, byly i sa kochane, czegoz maly futrzaczek moze chciec wiecej.

Dla aniolkow:

Pigi [']
Pyszczek [']
Świrek [']
Kiszon [']
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Odp: Moje cztery fantastyczne szczurki...

Post autor: Oleczka »

przykro mi :(
[']
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
bazylia
Posty: 170
Rejestracja: czw cze 07, 2007 12:43 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Moje cztery fantastyczne szczurki...

Post autor: bazylia »

[*] Pigi
[*] Pyszczek
[*] Świrek
[*] Kiszon
Obrazek
Ze mną: Zuza i Pyza ;)
Za TM: Bazylia i Kajtek [']
Awatar użytkownika
Misias
Posty: 18
Rejestracja: pn lip 25, 2005 5:37 pm

Odp: Moje cztery fantastyczne szczurki...

Post autor: Misias »

dzieki za swieczuszki :)
zapalam jeszcze raz...zeby nie zgasly...['][']['][']
...miałam cztery szczurki...teraz już ich nie ma :(...[*][*][*][*]
Acha
Posty: 16
Rejestracja: pn mar 21, 2005 1:16 pm
Lokalizacja: Pułtusk

Odp: Moje cztery fantastyczne szczurki...

Post autor: Acha »

Dla kochaniutkich szczurasków [ * ] [ * ] [ * ] [ * ]
Odeszły:
Goja [ * ] i Marcela [ * ]

24.12.2007 zginęły śmiercią tragiczną:
Fela [ * ] i Doda [ * ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”