Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Weselnik :>

Post autor: limba »

Karen i czyzby mial na imie Remy ;)
A mi dobrze bo waga spada mi w dol i bardzo sie ciesze... No i nie moge sie doczekac fot jednego malca, a rodzice przyszlego juz sie "blizej zapoznali"... hehehehe
A jutro ide na rozmowe o prace wiec prosze kciukac :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Weselnik :>

Post autor: Karen »

Limba, dokładnie;) a oto i maluch :P
Obrazek
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

łoo ale fajny ze ja na tyo nie wpadlam  ;).
Ja dzis na wigili tez dostalam malego szczuraska takeigo do kluczy jakby
no ale do kluczy jest za wielki. Hihihi ucaluj Ogonka :-*
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
bazylia
Posty: 170
Rejestracja: czw cze 07, 2007 12:43 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Weselnik :>

Post autor: bazylia »

mam szczurka z ikei  :D  i wogóle jakoś tak cała happy jestem  :D
Obrazek
Ze mną: Zuza i Pyza ;)
Za TM: Bazylia i Kajtek [']
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Weselnik :>

Post autor: Karen »

Ja mimo tylu smutków też mam weselnik bo dostałam od mojego TŻ wspaniałe prezenty, których się nie spodziewałam ^^ zestaw z Yves Rocher, zestaw z Sephory kokosowy ^^ kubek w puszce jak skarbonka:P grę Ratatuj :P śmiejemy się, że będę się strasznie wkurzać jak mi coś nie będzie wychodzić :P
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
Awatar użytkownika
Mortycja93
Posty: 198
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 12:31 pm
Lokalizacja: Toruń

Odp: Weselnik :>

Post autor: Mortycja93 »

Wczoraj moja przyjaciółka zrobiła mi grzywkę i pazurki :) Dziś byłam z nią na zakupach i kupiłam sobie wymarzoną torbę i kolczyki na sylwester. Spotkałyśmy duuuużo znajomych, a w tym moje kuzynki, które podwiozły nas trochę do 2 sklepu ;p A na zakończenie poszłyśmy na solarium - tak sie bałam, bo to mój pierwszy raz, to było chyba najdłuższe 6 minut mojego życia ;o ale warto było :) 
Ze mną : Nefri, Czarna
Po drugiej stronie : Mortycja [']
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Weselnik :>

Post autor: Nina »

Właśnie znalazłam mój telefon w koszu na pranie co mnie mocno rozbawiło :D Remont w domu i nic sie znaleźć nie da :P
Dostałam super książke o schronisku dla koni  ;D
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Weselnik :>

Post autor: sophiya »

A ja dostałam świetne duże słuchawki a'la didżej, dokłądnie takie o które mi chodziło. I kolejna książkę Bukowskiego i jestem zachwycona :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Weselnik :>

Post autor: Karen »

Śliczny mały capped (z tego co się orientuje:P ) właśnie łazi po moim biurku ^^
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Weselnik :>

Post autor: Lulu »

A ja jestem zakochana. I jakos z samego tego faktu buzia mi sie szczerzy...
A jak mi odlicza odlicznyk na iGoogle za 2 miesiace i 18 dni nasza druga rocznica slubu. A ja kocham go coraz mocniej i dobrze mi sie z nim zyje :D Mimo roznych dolkow moich musze przyznac, ze bardzo dobrze mi sie ulozylo.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Weselnik :>

Post autor: limba »

No normalnie ;D
Stoje ja sobie zeby zlozyc wniosek o nowy dowod, i rozmawiam z przemila kobitka. Co sie okazuje, wielbicielka zwierzakow. ja mowie o szczurach, a ona ze ostatnio jej pies znalazl taka zziebnieta bidulke, to zabrala do domu. Wyleczyli zapalenie oskrzeli, i szczurka adoptowala sasiadka z gory :) (pani maz niestety uczulony na futra wszelkie).
Jeszcze udzielilam rady jak potworka zdominowac, bo mu sie gryzc ostatnio zachcialo :)

Az czlowiekowi milej jak spotka taka osobe, i to gdzie w urzedzie, w kolejce po numerek :)


Oprocz tego dostalam prace i jestem przeszczesliwa, w koncu wlasciwie pelna niezaleznosc ;D no oprocz mieszkania ;)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Weselnik :>

Post autor: Nina »

Już niedługo przyjedzie do mnie piękny bezjajeczny kapturek :) Siedze jak na szpilkach i czekam na telefon od przemiłego 'dostarczyciela', który zaproponował, że podwiezie mi ogona pod sam dom, bo jest zimno i wszędzie petardy strzelają i zwierzak mógłby zmarznąć i sie przestraszyć jakbym go na piechote niosła do domu :) Fajnie, że są jeszcze tacy ludzie :) Bo tak w ogóle, to transport Wawa-Wrocław jest zorganizowany specjalnie dla kota i osoba która z nim jedzie wyświadcza tylko przysługe :)
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Weselnik :>

Post autor: Landrynka »

A do mnie przyjedzie woliera :D :D :D
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Weselnik :>

Post autor: Nina »

Him (miałam kilka imion upatrzonych ale jak tylko Go zobaczyłam stanęło na Himie) już w domku :) Szczęśliwa jestem przeokropnie ;D Na razie jest przestraszony ale właśnie ogląda hamaczek ;)
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Weselnik :>

Post autor: Agata »

Byłam dzisiaj u pulmunologa (trudne słowo...) i miałam robioną spirometrię (jeszcze trudniejsze słowo...) oraz testy na alegię. Spirometria w porządku. Testy miałałam na rośliny i zwierzaki, że tak to ujmę, i wyszło zero. Zero. ZERO. ;D Czyli, że alegrii nie mam, jestem z siebie dumna.

Pani pielengniarka pytała się, czy mam jakieś zwierze w domu. Ja na to, że tak - szczurki. Później jak siedziałam te 15min, to wypytywała ogony. :) Co robią, jak wyglądają, czy to prawda, że mądre, czy nie gryzą rzeczy... :] Ogólnie bardzo pozytywnie.

Tylko nie umiem sie przestawić ze "szczury" na "szczur". "Gdzie jest ich talerzyk na gerberka?" "Czyj?" "Szczurów."
Ale to bez znaczenia, bo i tak będę SZCZURY, nie SZCZUR...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”