Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Moje smrodziuchy... czekamy na dwoch chlopcow :)

Post autor: Oleczka »

superowe fotki :)
Ufolek cudowny :)
wymiziaj pociechy :)
oby laczenie szlo gladko :)
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Moje smrodziuchy...Ufolec w domu, czekamy na "Klapcia" fotki

Post autor: Magamaga »

Łojoj, wyglądają jak smok ze szczurkiem :). ;D Ależ cudny Ufolec...
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje smrodziuchy...Ufolec w domu, czekamy na "Klapcia" fotki

Post autor: Karen »

Jakie cudne maleństwo naręczne ^^ fotki wyszły super ;) a różnica w wielkości-porażająca :P
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Moje smrodziuchy...Ufolec w domu, czekamy na "Klapcia" fotki

Post autor: odmienna »

jejku,jejku... Ufolek nieziemski -fakt. a Imbir jest WIELKI- w każdym tego słowa znaczeniu ! :D wielki i piękny...
wychodzenie na głowę i plątanie się pod nogami - rozwala! ;D
Fajnie, że ludzkość wynalazła aparat fotograficzny (czasem jej się coś uda ;/)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje smrodziuchy...Ufolec w domu, czekamy na "Klapcia" fotki

Post autor: limba »

Dziekujemy... ;D

Oj Imbir tak, on jest wyjatkowy i z charakteru ale dla mnie jest wyjatkowo urodziwy :) duzy siersciucha ma gestego, bialy brzunio, zrownowazony, przekochany nalesnik. ;D
maly to sama sodycz. Przytula sie, lize. Strasznie proludzki gnojek :)
Wczoraj Pcheł oczywsicie z cala swoja upartoscia probowala sie do niego dostac na biurko i w oncu sie skubancowi udalo, a ja nie mam pojecia jak. Determinacja tej szczurzycy jest niemozlia. I ten wyglad aniolka :) Frot ma ostatnio manie zbierania wszystkiego do klatki i jest niepocieszona ze przez drzwiczki nie miesci sie pudelko po butach... El jak El... chcialbym ale sie boje :) Kochany bialasek, moj strachulec. Nie przepada byc brany na rece, wiec tylko od czasu do czasu to robie zeby nie zapomnial. Glaski lubi, lazic po mnie tez, ale zadnych gwaltowniejszych ruchow bo go w sekunde nie ma :) Ale wyraz twarzy ma najnormalniej boski :) Grubaska Meszka Serdelka jak to ona, najchetniej za mna, ze mna i w ogole krecic sie pod nogami. Taka moja szczurzyca, bardzo mi czasem Kluseczke przypomina.

A dzis!!!!! odbieram Klapcia <skacze do gory z radosci> ...
Mama wybywa do kolezanki to bede mogla cala trojke zapoznawac na kanapie w duzym pokoju, co jest zdecydowanie wygodniejsze od siedzenia na podlodze w lazience ;)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Moje smrodziuchy...Ufolec w domu, czekamy na "Klapcia" fotki

Post autor: yss »

aaale ten imbir wieeeelki.... :)
ja to tak sobie myślę że on tego maluszka nie traktuje poważnie. "przypałętało się coś, łazi, niech łazi, ale niech mnie kule biją jeśli dam sobie wmówić, że to szczur." :D
maluch prześliczny. wygląda jak taki drobny, szykowny, acz młody intelektualista przy ogromnym, zwalistym i przyjaznym dzikusie. tym bardziej że imbir jest agutkiem :D są fantastyczni :) coraz bardziej podobają mi się samczyki :D pozdrawiam
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje smrodziuchy...Ufolec w domu, czekamy na "Klapcia" fotki

Post autor: limba »

yss <LOL> z tym wmawianiem ze to szczur to przypomnialas mi moja mama ktora sie zapytala czy Ufolec to jeszcze urosnie ;D . To jej mowie "mama przeciez to szczur, pewnie ze urosnie".
Bardzo mi sie wczoraj podobalo jak maly probowal Bira zachecic do zabawy ;D moj biedny nalesniczek nie wiedzial czego ta mala pchla chce, i jeszcze w dodatku lazil mu po plecach co Imbir znosil z duza rezygnacja na twarzy.
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Re: Moje smrodziuchy...Ufolec w domu, czekamy na "Klapcia" fotki

Post autor: IVA »

Cudne chłopaki :-* Duże głaski dla Imbirka, bo do takiego malucha to musi mieć anielską cierpliwość :)
a Ufolek i Klapcio (kiedy już do Ciebie trafi) niech wyrastają w zdrówku :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje smrodziuchy... chlopcy juz w domu :) foooty

Post autor: limba »

Klapcio juz w domku :) Normalnie patrze na niego i jest super. Praktycznie nie widac zadnego problemu z nozkami ;D
Sliczny i kochany chlopak. Juz wraz z Ufolcem spali na mojej szyi :) No i oczywiscie zapoznanie z duzym wujkiem tez bylo. Imbir chyba bardzo przypadl do gustu Klapciowi. :) Gnojki jak gnojki, dogadali sie w 3 sekundy. ;D
Wlasnie 3 panow (no moze przesadzam, jeden pan i dwie pchly) siedza w tymczasowce. Pieeeeeknie Imbir w niej wyglada <lol> a najladniej w hamaku do ktorego ledwo pupsko wcisnal ;D

Klapcio :-*
Obrazek
Bo z wujkiem (na wujku tez) dobrze jest (prosze popatrzec pod Imbira ;) )
Obrazek
Pod wujkiem cieplo, milo i bezpiecznie a ze wujek wazy prawie 800 to co tam, ten nos to Klapcio
Obrazek

Tez takie kiedys bede mial ;)
Obrazek
Rodzinnie :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

:)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Moje smrodziuchy... chlopcy juz w domu :) foooty

Post autor: odmienna »

Klapuuuniooo !!! :)
chciałam sobie strzelić któreś z tych zdjęć na pulpit (a, co tam- nie widzę zastrzeżenia praw autorskich- w razie czego- cięłabym głupa ;) ) - ale nie da rady, bo nie sposób zdecydować które: nosek wyrastający Imbirkowi w okolicach ogonka rozczula, ale z drugiej strony te rodzinne... e, Limba; czy ty mając je u siebie, jesteś w stanie w ogóle robić cokolwiek poza obserwowaniem tego zjawiska? tym bardziej, że to są tak ulotne chwile, maluchy za tydzień będą już zupełnie inne; żal przegapić którykolwiek moment.
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje smrodziuchy... chlopcy juz w domu :) foooty

Post autor: Lulu »

O jaaaaa, rozplywam sie przy tych fotkach...
zwlaszcza, ze pamietam Imbirka jako takiego malucha i az nie do uwierzenia, ze taki wielki szczuras z niego ::)

A maluchy po prostu: C U D O! Zreszta wujek tez ;)
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Moje smrodziuchy... chlopcy juz w domu :) foooty

Post autor: Magamaga »

Ależ to słodko wygląda - takie krasnale tulą się do słonika :).
Klapcio jest bardzo przystojny, czy dobrze zrozumiałam, że już nie ma problemów z nóżkami? :D
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Moje smrodziuchy... chlopcy juz w domu :) foooty

Post autor: Oleczka »

superowe fotki :)
tylko pozazdroscic takich przystojniakow :)
mizianko dla calej gromadki dla panienek tez :)
Awatar użytkownika
Pamelka666
Posty: 255
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 12:44 pm
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Re: Moje smrodziuchy... chlopcy juz w domu :) foooty

Post autor: Pamelka666 »

jak wielkozczur z małym szczurem... cudni chłopcy... ahh...<zakochana>
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Moje smrodziuchy... chlopcy juz w domu :) foooty

Post autor: merch »

Ufolka juz gratulowalam , to teraz gratuluje laczenia , gwiazdeczek sliczny z czolka i z zadka :). Wujek tez sie pieknie prezentowal na zdjeciach zwlaszcza z zadka :)


No i Klapcio sliczniusi.


Niech sie wszsyscu zdrowo chowaja !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”