Moje Kochane Psoty :D / Nowe zdjęcia :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje Kochane Psoty :D / Nowe zdjęcia :)

Post autor: Telimenka »

fotki fajna rzecz  ;D. czekam zez zniecierpliwieniem  :D. i tak najslodciejsza jest Zuzka  ;). mizianko dla Potworków...trzebaby jakies spotkanie wymyslic co bym mogla Panny wymiziac
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Odp: Moje Kochane Psoty :D / Nowe zdjęcia :)

Post autor: Elly »

A Wujuś ostatnio sie poznał z dziewczynaaaamiii :D Marinez cały czas za nim łazila az w koncu Wujus zacząl sie bac :P A Mela byla delikatna jak nigdy i obwąchiwala go. Zuzik oczywiscie latała jak zawsze jak z motorkiem w tylku :P Ale fajnie wygląda razem z Wujusiem. Tak sie ladnie komponują. Przydalyby sie jakies nowe fotki i filmik, który mamy wkrótce stworzyć :P Mam nadzieje, ze w koncu uda nam sie zapoznać moją ekipe z Twoją trójką. A w ogole to moja Greta robi dokladnie to samo co Marie.. tez sie tak ociera ;> Nie wiem o co im chodzi ;D

Proszę wymiziać 8)
:*
Ostatnio zmieniony pn paź 15, 2007 4:03 pm przez Elly, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

Re: RE: Moje Kochane Psotki ;P

Post autor: 'Asia »

Ale daaaaaaawno nic tu nie pisałam...

Trochę mi czasu i sił brakuje ostatnio... A 3 tygodnie temu Zuzia SKOŃCZYŁA ROCZEK i czas w końcu o tym napisać! Nie do wiary że taka tyciusia była rok temu: :D

Obrazek


Życzyłam mojemu małemu czarnemu gapciuszkowi, by żyła jak najdłużej, by alergia już ją tak nie męczyła, by w końcu przybrała na wadze i miała większy apetyt... By nadal była takim nieziemskim słodkim szkrabem jak do tej pory :] I nadal dawała mi takie namiętne buziaki ;) by Mela mniej jej dokuczała i by także świetnie rozumiała się ze swoją kompanką Maruszką ;) by okiełznała trochę swój alpinistyczny zmysł, który nieraz przyprawiał mnie o białą gorączkę, jak stała sobie tak nieporadnie na karniszu od firanki pod samym sufitem :D i by już NIGDY, PRZENIGDY nie dopadło ją żadne choróbsko! :)

Co tu dużo mówić - po prostu zawładnęła moim sercem w całości... Kocham tego małego gapciowatego szkraba :D Nie tam żebym faworyzowała ją, ale nie da się twierdzić inaczej - pod względem charakteru jest nadal the best of the best z całej mojej "świętej" trójcy... ::) :D

A co u reszty?
Smutno z powodu Maruszka... Chyba mi się starzeje :( Pokłada się z kąta w kąt, dużo śpi i często wypada z hamaka albo spada z pięterek... Teraz jestem pewna że jest starsza niż szacowaliśmy podczas interwencji. Poza tym jest nadal ładnie wygląda i ma bardzo dobry apetyt. Nadal też jest podatna na wszelkie pieszczoty, drapanie po pleckach i z boku pyszczka - to jest to!! Przykuca wtedy, zamyka ślepka i potrafi tak dłuuuuugo ;] Ale smutna jakaś jest...

Mela ma teraz 10 miesięcy. Ostatnio nawet pozwalała się brać na ręce i nie piszczała przy tym (choć była poddenerwowana), z dziewczynami też była dosyć spokojna. Ale czasem znowu diabeł w nią wstępuje - pod wieczór wampir z niej wychodzi i znowu znajduję strupki na marusiowym ciałku... :'( Żwirek wtedy dosłownie fruwa w powietrzu, a Marie strasznie piszczy i nawet już tak nie walczy, bo wcześniej to jeszcze potrafiła zdominować Melę. To kolejna rzecz, która daje mi do myślenia że moja Rusia się starzeje... Zuzikowi natomiast się nie obrywa, bo jak to Zuzik - czuje respekt :D Gdy tylko Mela się zbliży z groźnym spojrzeniem mój mały ziuziowy węgielek od razu wywraca się sama na plecki ( :D ) i tak leży aż Mela przestanie na nią patrzeć :] A wiadomo - nie kopie się lężącego, więc Mela chwilę postoi na Zuziku i zwykle rezygnuje ze swoich dalszych niecnych zamiarów ;)

I co tam jeszcze... Zuzik ciągle ma jakiś kiepskawy apetyt i mało je :( Mel ma nadal problemy z porfiryną... Po każdym przebudzeniu sporo ma jej na oczkach... I nadal jest potwornym paskudnym kleptomanem, co jest NIE DO WYTRZYMANIA!!! Grrrr...

I wreszcie kilka świeżych fotek:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Tyle na razie :)
bazylia
Posty: 170
Rejestracja: czw cze 07, 2007 12:43 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Moje Kochane Psoty :D / Nowe zdjęcia :)

Post autor: bazylia »

wszystkiego najlepszego dla Zuzi zdrowka, zdrowka i zdrowka i zeby pancia ja rozpieszczala i wogole wszystkiego naj ;D wymiziaj i wycaluj dziewuchy ode mnie i od moich dziewuch ;)
Obrazek
Ze mną: Zuza i Pyza ;)
Za TM: Bazylia i Kajtek [']
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Re: Moje Kochane Psoty :D / Nowe zdjęcia :)

Post autor: Elly »

Stooooooo laaaaaaaaaat dla Zuzika ;) Jutro osobiscie zloze mu zyczenia i wyczochram cala 'trójce' :) W ogole to nie ma to jak ramiona wznoszone do..... kawalka sera? ;D Co tu duzo pisac, Zuzik i reszta wymiataja w ogole. Ja sie tylko modle, zeby Zuzik zaprzestala swoich wypraw alpinistycznych. Moze ona ma w tym jakis okreslony cel? :D
:*
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje Kochane Psoty :D / Nowe zdjęcia :)

Post autor: Telimenka »

juz rok?!?! o mamo jak ten czas szybko leci ;)

STOOO LAT dla Zuzika mojej Faworytki z calej trójcy niech nie choruje dluuugo dluuugo i jeszcze dluzej, niech troszcze przytyje ale nie duzo bo taka zgrabna sylwetka to jej znak rozpoznawczy :)
Szkoda ze nie wiadomo ile interwencjusze maja dokladnie ale mi tez sie wydaje ze Jogucha starsza jest.
O prosze a Meli co sie stalo ze dala sie na rece? :D. Na starosc madrzeje

Mizianie dla calej trojcy i szczegolne dla Zuzi oczywiscie
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje Kochane Psoty :D / Nowe zdjęcia :)

Post autor: 'Asia »

Teli, no właśnie ;) To takie dziwne że ona ma już rok, przecież to nadal taki dzieciak :D
A z tą zgrabną sylwetką to mnie nieźle rozbawiłaś :]

Ja ostatnio dziewczynom kupiłam po raz pierwszy w życiu żwirek zbrylający, chcąc go wypróbować i żałuję że nie nagrałam filmiku z ich reakcji :D Najpierw potraktowały go jako coś złego bliżej niezidentyfikowanego i ostrożnie zaczęły odpychać go usilnie łapkami gdzie popadnie, a gdy porobiły się w kuwecie gołe placki, pomyślały że może to coś do jedzenia i zaczęły pałaszować :| A ja w strachu że się zadławią albo zatrują (z tymi żwirkami to nigdy nic nie wiadomo przecież, nawet jak producent pisze że są bezpieczne...) ciągle na nie krzyczałam... Teraz już chyba zrozumiały że mają się tam załatwiać bo nawet usypały sobie z niego małą górkę, gdzie robią bobki jak z armaty :D

Heh, już za nimi tęsknię :] A do 21 w pracy gniję... :-\
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”