Potrząsanie główką

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
lxxx
Posty: 352
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 5:27 pm

Re: Potrząsanie główką

Post autor: lxxx »

Eter, bardzo, bardzo współczuję szczurkowi i Tobie. Nie umiem doradzić, wydaje się, że stan szczurka jest krytyczny. Jeśli to schorzenie neurologiczne (może być pewnie następstwem zapalenia ucha, dlaczego nie), to spradycznie szczurkom udaje się wyzdrowieć. Zostaje Ci koszmar podjęcia decyzji o ewentualnej eutanazji. Ból i duszność, to główne wskazania moim zdaniem do uśpienia szczurka. Jeśli Maksio gaśnie z powodu zapalenia układu nerwowego - to nie wiem czy na pewno trzeba go uspypiać. Może raczej być z nim do końca w znajomym dla niego domu, przy kochającej go dłoni....
I staraj się myśleć, że to co dajesz szczurkom, to godne życie w życzliwym dla nich otoczeniu, i jeśli nawet odchodzą, to zabierają ze sobą pamięć dobrego życia, a nie ból istnienia w koszmarnych warunkach. Dla nich jesteś całym światem i było warto im ten świat dać choćby na krótko.
Miesiąc temu straciłam adoptowaną z piekła szczurkę - boli okropnie do dziś. Dałam jej 8 miesięcy życia bez krzywdzenia i strachu. I też myślę - mało to czy dużo?
Eter
Posty: 60
Rejestracja: czw cze 28, 2007 9:42 am
Kontakt:

Re: Potrząsanie główką

Post autor: Eter »

Jego martwe ciałko lezy na moim łóżku.... pomogłam mu odejść.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”