Wasze sposoby na załagodzenie bólu...

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Misias
Posty: 18
Rejestracja: pn lip 25, 2005 5:37 pm

Wasze sposoby na załagodzenie bólu...

Post autor: Misias »

W tym temacie możemy wszyscy nawzajem opisać swoje rady,sposoby na załaggodzenie tej pustki,bólu po odejściu ogonka...Jak sobie radzicie?Czy wspominacie szczurki,a moze wolicie wogle o nich nie myślec by znowu tego nie przezywać...


Ja zawsze gdy jest mi smutno,siadam i zaczynam pisać w moim albumie o szczurach,o kazdym z kolejna...wklejam ich zdjęcia i pisze o nich wiersze...
Kiedy byłam młodsza,Mama kupowała mi szczurka-pluszaka,który w jakiś sposób kojarzył mi się z tym prawdziwym...Do dziś stosuję tą metodę,może i jest dziecinna ale bardzo pomaga...
Innymi razy zamykam oczy,puszczam sobie spokojną muzykę i wyobrażam sobie,że jestm...na kwiecistej polanie i wraz z moimi sciurkami,bawię się z nimi,rozmawiam...


Naprawde zachęcam wszystkich do wspominania nie obecnych już szczurków ,napewno będzie im bardzo dobrze...poza tym moje osobiste zdanie o nie wspominaniu szczurka żeby znowu tego nie przezywać jest raczje błędne,może to właśnie wspomnienie poprawi ci humor czy wesprze w trudnej chwili...
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Wasze sposoby na załagodzenie bólu...

Post autor: yss »

nie miałam żadnej rady na brak skarpetki.
dopiero adopcja czterech kochanych małych ogonków pomogła.
rzewne wspominanie utraconych to jakiś duchowy masochizm... :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”