Moherek :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Perala
Posty: 21
Rejestracja: pt lut 01, 2008 8:55 pm

Re: Moherek :)

Post autor: Perala »

namawiam, namawiam, mówię że szczury same być nie mogą, ale moja mam tego nie zrozumie :( staram się, tłumaczę i nic :(
chomik mieszka w tej niebieskiej ( też czeka na nową klatkę :)), ale nie lubią się z Moherkiem :(, a szczur w tej czarno-żołtej ( tez czeka na nową xD )
użyłam wiele argumentów, ale to do mojej mamy nie trafia :( pokazywałam wiele fotek, mówiłam że ja szczurowi nie wystarczę :( już nawet nie wiem jak się do tego zabrać bo ona mówi "nie chcę już więcej szczurów w domu" :( jak tak dalej pójdzie to chyba postawię mamę przed faktem dokonanym, ale boję się reakcji...
btw czy to normalne, że szczurom tak b. szybko bije serduszko? Czy tylko mój jest nienormalny ?
btw 2 co myślicie o tej klatce jak dodam pare bajerów :) http://www.allegro.pl/item313598644_sup ... kolor.html ? albo ta http://www.allegro.pl/item313598647_naj ... ocynk.html bo wydaje mi się też fajna chociaż mniejsza :) albo wiem! Chyba zdecyduję się na tą http://www.allegro.pl/item313752698_sup ... 40_cm.html :). Ile ja razy to edytowałam xD ? Nie wiem, http://www.allegro.pl/item309938584_sup ... ocynk.html ta mi się wydaje najbezpieczniejsza ale w/w jest o wiele większa... Doradźcie mi:)
Ze mną: Moher vel Szarlatan Nikczemny lub Mysza ;)
Będzie następny potwór :) !!!
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Moherek :)

Post autor: Magamaga »

Pierwsza i trzecia z twojego linku są najlepsze - dwie pozostałe są łe-e (za wąskie).
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Perala
Posty: 21
Rejestracja: pt lut 01, 2008 8:55 pm

Re: Moherek :)

Post autor: Perala »

zamówiłam już tą trzecią :) aa już nie mogę się doczekać ;) a taka klatka to z ile ogonków mogłaby pomieścić ( w planach mam zamiar miec naraz tylko dwa, ale życie jest nieprzewidywalne xD ).
Zdjęcia Moheraśnego postaram się pstryknąć jak najszybciej:)
Ze mną: Moher vel Szarlatan Nikczemny lub Mysza ;)
Będzie następny potwór :) !!!
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Moherek :)

Post autor: Magamaga »

Z tego co pamiętam to ta klatka jest na 3.75 ogona :). U mnie mieszkają w niej 3 kobity ;).
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Moherek :)

Post autor: Landrynka »

większoś trzyma w niej 2, 3 szczurasy

w 'ściółce...' jest cały temat o niej.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
Perala
Posty: 21
Rejestracja: pt lut 01, 2008 8:55 pm

Re: Moherek :)

Post autor: Perala »

a to szarlatan jeden!
Patrzę dzisiaj na chomika i jego łapki i... ma kuku na łapce! Sam sobie tak nie zrobił a szczur go nie lubił i często wkurzał... nie trudno się domyśleć kto go tak dziabnął...
a u nicponia wszystko po staremu... Biega jak głubi i potrafi nie wyhamować i ładnie rąbnąć w coś. Wkurza wszystkich dookoła i jest fajnie :)
Niedawno zajrzałam do jego skryjówki w pokoju, a patrzę a tam z 0,5 kg ciasteczek ( takich specjalnych ) a ja głupia przedtem się dziwiłam kto zakosił mi wszystkie ciacha xD
Ze mną: Moher vel Szarlatan Nikczemny lub Mysza ;)
Będzie następny potwór :) !!!
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Moherek :)

Post autor: Landrynka »

to on spotyka się z chomikiem :o ?? ciesz się, że chomik jeszcze żyje.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moherek :)

Post autor: sophiya »

Perala pisze: Mój chomik niestety nie polubił szczurka i gdy ostrożnie chciałam ich zapoznać to zaatakowała go :( i gdy Moherek chodził po jej klatce to pare razy użarła go w łapki tak, że teraz nie ma paru pazurków :( ale w niczym mu to nie przeszkadza :)
Perala, radziłabym ograniczyć kontakty szczurzo-chomicze. Nie ma paru pazurków czy paluszków? [pytam dla pewności]
Chomiki syryjskie są samotnikami, a samiczki potrafią być bardziej agresywne od samców. Z kolei szczur to drapieżnik, z charakterem - ich kontakty mogą się źle skończyć.

A poza tym cieszę się, że dołączyłaś do grona zaszczurzonych, i życzę aby Ci się Moherek dobrze chował, klatka przyszła szybko, a nowy kolega Moherka dogadał się z Wami od razu :)
Awatar użytkownika
Perala
Posty: 21
Rejestracja: pt lut 01, 2008 8:55 pm

Re: Moherek :)

Post autor: Perala »

wiem, wiem, że głupia zrobiłam :-[ ich kontakty ograniczam
Landrynko, nie spotyka się z chomikiem, spotkali się raz a ja niezbyt posiadałam wiedzę, drugi raz błędu nie popełnię i wiem że głupio zrobiłam ;)
napewno pazurki, paluszki są całe ;)
tak mi się zdaje że może jednak zdołam namówić mamę na kolegę dla niego :) mam już nawet imię xD a klatak lada dzień powinna przyjść ;)
Ze mną: Moher vel Szarlatan Nikczemny lub Mysza ;)
Będzie następny potwór :) !!!
Awatar użytkownika
Perala
Posty: 21
Rejestracja: pt lut 01, 2008 8:55 pm

Re: Moherek :)

Post autor: Perala »

aa mam dwie fotki Moheraśnego ze mną :)) dziwnie wyszłam jak zawsze xD

To jeszcze ujdzie...
Obrazek
ale to xD ^^ ?
Obrazek
Ze mną: Moher vel Szarlatan Nikczemny lub Mysza ;)
Będzie następny potwór :) !!!
Awatar użytkownika
Perala
Posty: 21
Rejestracja: pt lut 01, 2008 8:55 pm

Re: Moherek :)

Post autor: Perala »

Dawno mnie na tym forum nie było :) pewnie już wszyscy pozapominali o tym temacie, ale trudno :)
Aktualności:
Przyszła już dawno wielka klatka i jest fajnie :) i... Moher już nie jest sam! Mniej więcej od końca lutego albo początku marca :) Jest to Pan Kartofel o rubinowych oczkach z beżową plamką :) podobno ma z 3, 4 miesiące ale coś mi tu nie pasuje bo Moher tyle podobno też miał i być większy, a ten to kruszyna mimo, że prawie miesiąc u mnie już jest. Już pierwszego dnia zamieszkali ze sobą, jedynie z niegroźnymi sprzeczkami kto tu żądzi O0 Pani w zoologivznym ( chciałam wziąść z interwencji, ale mama za nic takiego nie chciała :-\ ) zaczęła mi coś gadać, że szczury najlepiej jakby były same bo przestaną się mną interesować itp grr... tak strasznie ona mnie wkurzała, że prawie mame namówiła na nie ,to się z nią ( z zoologicznego ) zaczęłam sprzeczać i wkońcu postawiłam na moim bo ważniejsze dla mnie jest dobro mojego misia niż żeby był sam i walił głową w szafki... Facecik był tylko jeden w wieku że móglby już robić maluszki ! Z dziewczynkami oczywiście był :P Miałam mu dać na imię Józek ale do niego tak nie pasowało więc jest P. Kartoflem :) Jak już mówiłam, zaakceptowali się już pierwszego dnia i nie było tak jak mówila pani w zoo ( że jak się zaakceptują to będzie wielka miłość i będą miały mnie gdzieś, albo nie zaakceptują i pozabijają :-/ ), tolerują siebie nawzajem, śpią razem od czasu do czasu, iskają się na siłę czasem, Moher znosi zabawy maluszka, ale nie jest to jakaś wielka miłość czy przyjaźń, po prostu się kolegują, a do mnie lgną jak do jedzenia :)
To tyle.
Ostatnio ukradły mi kapcia i znalazłam go dopiero po tygodniu obgryzionego tak, że musiałam wyrzucić :P obsraly mi książki i zeszyty tak, że niektóre musiałam mieć nowe :P ale i tak kocham te moje najgorsze bestie :)
Obrazek
Obrazek
niestety mam tylko tyle fotek bo mam na drugim komputerze :P

Ps może ktoś zmienić tytuł tematu?
Ze mną: Moher vel Szarlatan Nikczemny lub Mysza ;)
Będzie następny potwór :) !!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”