Ile powinien pić szczur?

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ania26
Posty: 405
Rejestracja: pt sie 05, 2005 4:17 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: ile powinien pic?

Post autor: Ania26 »

Nie no, ostatnio już nie kupuję Nałęczowianki, po co skoro nie piją. Nie jestem nawiedzona, szkoda pieniędzy. Dostają przegotowaną kranówę. Też zero zainteresowania. Skoro są zdrowe i wesołe, to wiadać warzywa wystarczają. Głupie nie są, będą potrzebować, to znajdą.
Naven
Posty: 21
Rejestracja: wt gru 16, 2008 10:39 pm

Re: ile powinien pic?

Post autor: Naven »

a ja mam przeciwny problem... boje sie ze za duzo pija... na dwie 5 tyg szczurki idzie srednio 40ml dziennie... mam kota z cukrzyca ktora rozpoznalismy wlasnie przez nadmierne picie wiec troche sie wystraszylam ale nie wiem czy tak mlody szczur moze miec cukrzyce -.^ i dostaja jabluszko np ale nie sa nim zbyt zainteresowane... tylko ziarenka, gotowane miesko i woda <ewentualnie z vibovitem>... na inne rzeczy protestuja... mam je dopiero 4 dzien wiec moze troche panikuje -.-
Ze mną : ogonki-Ciemna i Mała :P koty-Liza i Ruda papuzki-Krakers i Nabudochonozor oraz żółw :P
S.
Posty: 706
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 9:19 pm

Re: ile powinien pic?

Post autor: S. »

Szczurki dużo piją jeżeli powietrze jest zbyt suche. Postaw miskę lub wiadro z wodą obok klatki ze szczurkami (wodę zmieniaj codziennie). Oprócz właściwego nawilżenia powietrza zmniejszysz ilość przeziębień u szczurków (u mnie to działa).

Jeżeli dasz wodę z vibowitem będą piły do napełnienia brzuszków (więcej niż potrzebują).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”