Dzieci Bąbli - 24.05.2008r - 2 lata Ancory i Ahayki

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: Nina »

odmienna pisze:uch, wrażeń Ci nie brakuje! :) sama zamarłam, zanim doczytałam posta do końca... faktycznie :o nawet na zdjęciach widać ciemniejsze miejsca na ciałkach, ale czy to na pewno świadczy o umaszczeniu? w pierwszej dobie???? a, niech będzie jak chce- ważne, coby miały pełne brzuszki i zdrowo rosły :D
No nie brakuje, to fakt ;)
Na fotkach nie widać tego tak dokładnie, w realu wyraźnie widać umaszczenia ;) myśle, że w 5 dobie będe mogła zrobić im lepsze fotki. Czyli gdzieś w środe, może czwartek mamusie dam na wybieg i wyciągne jakąś kluche :)
Właśnie doczytałam, że już za 2 dni powinny mieć odklejone uszka *_*
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: Telimenka »

Nina sie wczuwasz w role mamy widze:D
A Babelina zostaje u Ciebie?
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: Nina »

Tak sie zastanawiałam na spacerze z psami i chyba odpowiem inaczej niż w naszym stadnym temacie.
Naradze się z kimś i jeśli będzie szansa na to na co licze, pod znakiem zapytania stanie zostawienie Bąbli i jednej córki.
Nie wiem czy kluski zawsze są tak grzeczne, ale moje wnuczęta jeśli są najedzone siedzą cichuteńko jak mysz pod miotłą :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: pin3ska »

Ja tylko nadmienie, że w razie braku innych chętnych wszyscy chłopcy (ciekawe ilu ich jest? ;) ) spokojnie mogą zamieszkać u mnie. Na stałe oczywiscie ;D
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: Nina »

pin3ska pisze:Ja tylko nadmienie, że w razie braku innych chętnych wszyscy chłopcy (ciekawe ilu ich jest? ;) ) spokojnie mogą zamieszkać u mnie. Na stałe oczywiscie ;D
Będe pamiętać ;)

Patrząc na maluszki, stwierdzam, że huskulców będzie sporo :) Jutro postaram sie policzyć dokładnie (albo dzisiaj wieczorem)

EDIT
Pierwsze fotki z dziś :) Wiem, zamęcze Was fotkami różowych kluch :P A raczej już nie różowych a szarych :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: Telimenka »

Mecz mecz bo takie meczarnie to sama rozkosz..:)
Sliczne kluchy..
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
ninaczika
Posty: 329
Rejestracja: śr lut 28, 2007 12:30 am

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: ninaczika »

ja sie całkowicie rozklejam jak widze te śliczne niniątka.. ochy i achy znad komputera tylko słychać.. :) iczasem jeszcze łiiii jaki piękny..
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: Nina »

No to teraz wyobraźcie sobie co sie u mnie dzieje ::) Ciągle tylko 'jeeej jak słodko', 'małe pysie-misie', 'słodkości kluskowate', itp bliżej nieokreślone dźwięki opisujące zachwyt :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: merch »

No faktycznie jakies zakcelerowane te maluszki co do zachwytow az strach pomyslec , co bedzie jak wejda w faze aksamitnych krecikow....
A w fazie misiowatej.....
No i jak pieknie sie mloda mama opiekuje !
A kluski naprawde wydaja sie spore - warzylas mamuske po porodzie? Ile jej ciaza wazyla?
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: merch »

No faktycznie jakies zakcelerowane te maluszki co do zachwytow az strach pomyslec , co bedzie jak wejda w faze aksamitnych krecikow....
A w fazie misiowatej.....
No i jak pieknie sie mloda mama opiekuje !
A kluski naprawde wydaja sie spore - ważylas mamuske po porodzie? Ile jej ciaza wazyla?
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: Nina »

Przyznaje sie bez bicia, że jej nie ważyłam, nie chciałam jej stresować. Ale wydaje mi się (po podnoszeniu jej), że mniej-więcej tak, jak pisałaś jak jeszcze brzuch miała, koło 60g. Zważe ją dzisiaj, waga chyba dużo jej sie nie zmieniła, jak była chuda, tak jest, tylko brzucha brak :P

EDIT
Waży 210g
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: zalbi »

mamuska moich małych tez była młodziutka i drobniutka. a kluchy rosły strasznie. i są wielkimi szczurami.

ja zaraz po porodzie musiałam wyciągać małe, bo pyszczki miały zalepione chusteczkami, kilka maluchów się dusiło.

więc wrażenia tez były.


śliczne te ogoniaste. tak.. zdecydowanie.. misiowata fata jest świetna.. =)

czekam (jak pewnie wszyscy) na fotki kolejne =)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: Nina »

Nie wiedziałam, że aż tak łatwo jest rozróżnić płcie u takich malców :)
Moja mum zagadywała Bąble, a ja wyciągnęłam wszystkie dzieci na mini sesje i rozróżnienie umaszczeń i płci :)
Wygląda na to, że mamy 5:4 dla panienek :)
Ze wstępnego rozróżnienia kolorów wychodzi na to, że podzieliło się tak:
laski:
1 husky, 1 kapturek, 2 ciemne (mogą sie okazać kapturami z szerokim pasem, na brzuszkach bardzo słabo widać pigment). Jedna z pań mnie zastanawia, ma jakby cieniutki paseczek przez czoło, więc może być nietypowym husky, albo robiącym mnie w jajo kapturem. Jeśli będzie husky, na 100% zostanie u mnie.
chłopcy:
3 husky i 1 ciemny (tak jak w przypadku pań, nie ręcze, że nie będzie kapturkiem)

Kilka fotek :)
Jedna z wcześniej:
Obrazek
Pierwszy maluch idzie na sesje (popatrzcie na tylne łapki!!):
Obrazek
Takie jesteśmy fajne :)
Obrazek
Jakby ktoś pytał to to jest równy rządek ::)
Obrazek
Aksamitna górka:
Obrazek Obrazek

I jeszcze jedna ważna wiadomość. Moje wnuczęta są chyba naprawdę dobrze karmione :D Są tłuściutkie i jedna samiczka husky i jedna ciemna mają już odklejone uszka!! A nie mają jeszcze skończonych 3 dni!! Uszka reszty wyglądają na takie, które za jakieś 2-3 godzinki będą już odklejone :) Mają już też śliczne, malutkie wąsiki ;) Strasznie cieszą mnie ich postępy :)


EDIT
Jedna z panienek ma wstępnie zaklepany domek :) Prawdopodobnie husky.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: Nina »

Fotki z dzisiaj:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Moje złotko:
Obrazek Obrazek

Wszystkie fotki jakie im robie są na moim koncie na fotosiku ;) http://czarna-niunia.fotosik.pl/albumy/438886.html

Cały czas czytam o rozwoju maluchów tutaj: http://www.pixiesworld.com/weekone.htm i każdego dnia moje kluchy są o dzień szybsze niż te w rozpisce >:D No poza umaszczeniem, bo to widziałam już 2 dnia ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ninaczika
Posty: 329
Rejestracja: śr lut 28, 2007 12:30 am

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: ninaczika »

są o dzień szybsze.. nina nie daj wciągnąć dzieciaków w ten wyścig szczurów!!! mają mieć normalne dzieciństwo!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”