Potrzebujemy pomocy..

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Potrzebujemy pomocy..

Post autor: Nina »

Nie wiem czy było napisane. Dobry jest termofor albo butelka zawinięta w szmatki, z ciepłą wodą (tak żeby nie parzyła)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Potrzebujemy pomocy..

Post autor: merch »

Poduszka elektryczna ustawiona na mala moc.
I sprobuj go podrzucic spowrotem matce.
dominika
Posty: 11
Rejestracja: sob cze 28, 2008 1:41 pm

Re: Potrzebujemy pomocy..

Post autor: dominika »

Niestety już małego nie ma na tym świecie.. Od 20min.. Zasnął i już się nie obudził.. Starałam sie jak mogłam ale nie było mi pisane uratować go..
Dziękuje wszystkim za wszystko.. Nawet za te złe wypowiedzi "rozrywkowych rozmnażaczy" to nie ja je rozmnażam tylko młodsza siostra której nie da się nic wytłumaczyć a jej rodzice jej na to pozwalają tłumacząc że samiec "musiał stać się męski":/.. Ja chciałam tylko mu pomóc..
Dziękuje wszystkim.. :*
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Potrzebujemy pomocy..

Post autor: merch »

Bardzo mi przykro :(. Sprobuj porzmawiac z rodzcami i siostra. Rodzice powinni uczyc dzieci odpowiedzialnosci...
Czy macie dom dla tych maluszkow , ktore przezyly?
dominika
Posty: 11
Rejestracja: sob cze 28, 2008 1:41 pm

Re: Potrzebujemy pomocy..

Post autor: dominika »

prawdopodobnie maluszki zostaną oddane do zoologicznego...a ja już się o to postaram żeby samica i samiec były rozdzielone...bardzo mi smutno że przez tak nieodpowiedzialne osoby cierpią małe zwierzątka...jeszcze raz dziękuje bardzo dużo mi pomogłeś:*
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Potrzebujemy pomocy..

Post autor: Nina »

Sklep to najgorsze, co może spotkać te maluchy. Spróbuj przekonać siostre, żeby zarejestrowała się na forum, pomożemy znaleźć małym domy i spróbujemy przemówić do rozsądku ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
dominika
Posty: 11
Rejestracja: sob cze 28, 2008 1:41 pm

Re: Potrzebujemy pomocy..

Post autor: dominika »

postaram się przekonać siostre ale to jest tak rozpieszczony bachor jakiego w zyciu nie spotkaliście ona nie powinna mieć żadnego zwierzaka bo póżniej to tylko ja przezywam rózne sytuacje a ona sobie nic do głowy nie weźmie...:(

a teraz maluchów jest sporo bo aż 13,wszystkie śliczne:)

Posty scalone. / mod. Lulu
aleksandra_w-k
Posty: 7
Rejestracja: sob cze 07, 2008 7:27 pm

Re: Potrzebujemy pomocy..

Post autor: aleksandra_w-k »

hm, moze jakas termoizlacja? jakiś polar? nie wiem.. szmatki, chusteczki?

jak maluch?
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Potrzebujemy pomocy..

Post autor: pin3ska »

aleksandra_w-k pisze:hm, moze jakas termoizlacja? jakiś polar? nie wiem.. szmatki, chusteczki?

jak maluch?
Jakbys przeczytała cały temat, a nie bylo tego duzo, to wiedzialabys, ze maluszek nie przezył...
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
aleksandra_w-k
Posty: 7
Rejestracja: sob cze 07, 2008 7:27 pm

Re: Potrzebujemy pomocy..

Post autor: aleksandra_w-k »

uh, wybaczcie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”