Dwa szczuraki, dwa koszaki, cztery ptaki i dzieciaki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: szczurzyce z lancre: czekamy na chłopców :D

Post autor: zalbi »

myslę, że panowie będą kochani (kochani w sensie, że przez Lily)..

W każdym razie ja nie spotkałam się jeszcze nigdy z tym, żeby samiczki miały coś przeciwko kastratom...
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: szczurzyce z lancre: czekamy na chłopców :D

Post autor: Nakasha »

Hehe, moje samiczki mają zdecydowanie wiele przeciwko kastratom ;). W poprzednich stadach też tak było. Co z tego, że to kastrat, to jest inny szczur, a żaden inny szczur nie będzie dla dominujących panien podskakiwał :P.

Ale będę trzymać kciuki, żeby łączenie panów z Lily i resztą się udało jak najłagodniej ;).
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Re: szczurzyce z lancre: czekamy na chłopców :D

Post autor: IVA »

Doświadczenia zbyt dużego z kastratami nie mam, w końcu miałam tylko jednego Boryska. I on musiał zamieszkać z Szarusiem, bo dziewczyny go po prostu maltretowały.
Ale powodzenia w łączeniu, mam nadzieję, ze Lily mimo wszystko przyjmie chłopaków łagodnie
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: szczurzyce z lancre: czekamy na chłopców :D

Post autor: yss »

lily okropnie dziurawiła szynszylkę i strasznie rzucała się na flarę, a obie udało się dołączyć.... ciekawa jestem, czy będzie inna reakcja na chłopaków :)
jeżeli nawet nie rzuci im się na szyję, to i tak będziemy spokojnie dołączać stosując metody, które najlepiej się sprawdzają.
przecież lily nie dominuje w stadzie. absolutnie nie :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: szczurzyce z lancre: czekamy na chłopców :D

Post autor: Paweł69 »

yss z całego serca życzę udanego łączenia ( jestem pewna że Tobie się ten trudy rytuał uda )
Ja / my nie mieliśmy tej odrobiny szczęścia i nasze dwa maluchy ( Ignis i Neon) po wielu próbach łączenia siedzą w osobnej klacie ( jak wiesz przyczyną niepowodzeń był Kruszyn rozpieszczony kruszynkowaty bachorek, to takie właśnie lilowate;))
Pozdrowienia i mizianko dla wszystkich ogonków
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: szczurzyce z lancre: czekamy na chłopców :D

Post autor: yss »

hmmmm pojutrze rano lub popjutrze rano przyjadą chłopcy :) ponoć są nieduzi, spokojni i lubią inne szczury. niewiele im to da :P tłumaczę dziewczynom, że mają być grzeczne dla chłopców, ale nie wiem, czy coś dociera.....
dziś odkryłam jak gruba zrobiła się szylka. ma normalnie wałki na brzuszku :) i jeszcze dostojniej się porusza :D wprawdzie do lily ma daleko, ale.
w sumie nic ciekawego do opowiadania nie mam. ale czekam bardzo na nowych szczurków, i się chciałam tym podzielić. jeden chyba będzie miał na imię szczupak. drugi może szczepan, ale w sumie nic pewnego jeszcze :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: szczurzyce z lancre: czekamy na chłopców :D

Post autor: Nakasha »

No to życzę szczęśliwego przyjazdu ogonków :D. I udanego zapoznania i łączenia :).
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: szczurzyce z lancre: czekamy na chłopców :D

Post autor: yss »

chłopaki przyjechały!
szczupak jest bardzo ruchliwy i zabawowy. szczepan jak wlazł do pudełka-łóżka, tak w nim siedzi, daje się głaskać, ale entuzjazmu większego nie wykazuje. może jest po prostu bardziej nerwowy - coś jak magrat i perdita.

obaj są bardzo mili. niespecjalnie lubią być brani do ręki, ale w porównaniu choćby z flarą, która reagowała na to wywijasami, wrzaskami i paniką, są i tak dość wyluzowani.

szczupak zwiedził całą klatkę i chyba spożywa ziemniaczka :) szczepan nadal przyczajony i ukryty modli się o sen.

wiem od kasi [sps] że szczupak waży niecałe 200 a szczepan 260, ale wydaje się, że ważą mniej :) tacy są mali, puchaci i bielutcy.... piękne kochane szczurki :)

szczupak konsumuje orzeszka ziemnego, a do miski podbiegł w podskokach. mam nadzieję że szczepan nabierze trochę humoru do jutra, bo szkoda mi go :( siedzi taki zdołowany jak perdita czasami :P
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Kasiek
Posty: 218
Rejestracja: śr mar 23, 2005 9:45 am

Re: szczurzyce z lancre: czekamy na chłopców :D

Post autor: Kasiek »

Cieszę się, że maluszki dojechały szczęśliwie do domku :) Mam nadzieję, że stado ( a może harem hihi ;D ) przyjmie białaski bez problemu :)

Waga nie kłamie ;) Ale pewnie już za tydzień będą ważyć o wiele więcej :)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: szczurzyce z lancre: czekamy na chłopców :D

Post autor: Telimenka »

Hihi to super ze dojechali :D wszyscy sie doszczurzaja ale juz nie zazdroszcze ;) .

Ucaluj Panow i czekamy na foto
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: szczurzyce z lancre: czekamy na chłopców :D

Post autor: limba »

fotki, fotki...
Lud domaga sie fotek :))))
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: szczurzyce z lancre: czekamy na chłopców :D

Post autor: zalbi »

białe kulki.. ale chciałabym zobaczyc =)
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: szczurzyce z lancre: czekamy na chłopców :D

Post autor: yss »

kulki jak kulki.... :) białe z czerwonymi oczami.
szczepan ożywił się wieczorem, pasł się w misce, nawet się ze szczupakiem bił bardzo śmiesznie :D aktualnie go męczę, łazi po mnie. trzeba go oswajać z wielkimi groźnymi człowiekami i ich wielkimi łapami. biedny przestraszony kłębuszek :)

są bardzo czyści, wyznaczyli sobie kąt gdzie grzecznie robią kupy. zamieszkanie w wolierze z moimi śmierdzielami, które bobczą gdzie popadnie, będzie dla nich prawdziwym szokiem.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: szczurzyce z lancre: szczepan i szczupak :)

Post autor: yss »

chłopaki są w nastroju "chciałbym, ale boję się".
szczepan radośnie wyskakuje przez otwarte drzwiczki na moją rękę - w rękawie. gołych dłoni jeszcze się boją. szczepan miał przed chwilą moment dobrej zabawy ze mną - wskakiwał na rękę, łaził po niej i robił sus do klatki, następnie robił zajączka na drzwiczkach i znów na rękę...
jeszcze lękliwie reagują na głaskanie, ale stopniowo ich uczę, że głaskanie nie zrobi im krzywdy, a w dodatku jest przyjemne. :D dostali gerberek, szczepanowi smakowało, szczupak się wypiął, cały dzień dziś śpi. chyba się zamieniają nastrojami :) szczepan kica, rozpracował pojnik i ogólnie chyba dobrze się bawi.
fajni są :) nie mogę się doczekać męczenia ich :P gnębienia w łapkach, naciągania i obcałowywania brzuszków i tulenia :) mrrrrr :)

dziewczynom dałam wczoraj do koszyka szmatkę chłopaków. wąchały jakby chciały całą wywąchać, szynszyl zaglądała pod spód, czy może tam nie siedzą te obce szczury. ale tylko perdita nastroszyła się w kulkę. :D
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: szczurzyce z lancre: szczepan i szczupak :)

Post autor: Telimenka »

hihi :D wyobrazilam sobie akcje ze szmatka musialo byc slodko!
A Ty yss nie opowiadaj za duzo tylko duzo fotek wklejaj ;D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”