Sklepowy "gratis" już z Nami ;D - maluchy Niuni

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Sklepowy "gratis" już z Nami ;D - maluchy Niuni

Post autor: Nina »

Z tego co wiem, z drugiego forum to fuzzy.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
angel_a
Posty: 78
Rejestracja: wt lis 04, 2008 4:18 pm
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Re: Sklepowy "gratis" już z Nami ;D - maluchy Niuni

Post autor: angel_a »

Fuzzy ;) 5 fuzzy'ów(kapturki+1czarnu) i 3 standardy(kapturki) :)
czarna Nemezis i jej kapturkowa córeczka Kalipso <33 +7 pozostałych potworków u nowych właścicieli ;**
grzesia
Posty: 773
Rejestracja: czw cze 19, 2008 11:36 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Sklepowy "gratis" już z Nami ;D - maluchy Niuni

Post autor: grzesia »

To ty nie gadaj tylko dawaj fotki! :D
Awatar użytkownika
angel_a
Posty: 78
Rejestracja: wt lis 04, 2008 4:18 pm
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Re: Sklepowy "gratis" już z Nami ;D - maluchy Niuni

Post autor: angel_a »

Tym razem nie będzie fot samych maluszków ;) wszak Niunia też chce być fotografowana i doceniana :P proszę fotki z dzisiaj, jak kochana mamusia karmiła żarłoki ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
czarna Nemezis i jej kapturkowa córeczka Kalipso <33 +7 pozostałych potworków u nowych właścicieli ;**
Awatar użytkownika
Buni@
Posty: 618
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 10:47 am

Re: Sklepowy "gratis" już z Nami ;D - maluchy Niuni

Post autor: Buni@ »

Kapturkowe fuzzy i kapturkowe standardy? Nieźle, nieźle ^-^ .
Widać, że Niunia-Mamunia bardzo opiekuje się swoją małą ósemką ;D .
Gratuluje mamuni, osesków i życzę znalezienia jak najlepszych domków dla maluszków.

P.S Na drugim zdjęciu widać jakie z tych małych osesków są łakomczuchy! Wszystkie się wpychają, by tylko mieć "najlepsze miejsce".
<*> Moje aniołki<*>
szczurki: Bunia, Sali, Gryzia, Rubi, Chloe; chomiki: Pipi, Emi
Awatar użytkownika
angel_a
Posty: 78
Rejestracja: wt lis 04, 2008 4:18 pm
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Re: Sklepowy "gratis" już z Nami ;D - maluchy Niuni

Post autor: angel_a »

Aaaa...! :D :D :D nie uwierzycie, co się przed sekundą stało :o ;) był mój tata u mnie w pokoju, zobaczyć kluski, mówiłam mu o nowych właścicielach i pokazywałam które to samce, a które samiczki, po czym sam od siebie powiedział, żeby sobie zostawiła jedna biało-czarną samiczkę :-* a jakiś tydzień temu jak mu mówiłam, że jedna córeczka zostaje to się z nim pokłóciłam... hehe ;) niesamowite co takie małe kluseczki potrafią z człowiekiem zrobić ;) zresztą sama wam mówiłam, że jak maluchy urosną i będą wyglądać jak mini szczurki to im serducha zmiękną ;D ;)
czarna Nemezis i jej kapturkowa córeczka Kalipso <33 +7 pozostałych potworków u nowych właścicieli ;**
grzesia
Posty: 773
Rejestracja: czw cze 19, 2008 11:36 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Sklepowy "gratis" już z Nami ;D - maluchy Niuni

Post autor: grzesia »

angel_a bardzo się cieszę ;D gratuluję ;D
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Sklepowy "gratis" już z Nami ;D - maluchy Niuni

Post autor: zalbi »

a jaką sobie zostawiasz? futerkową czy nie futerkową? =)
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
Buni@
Posty: 618
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 10:47 am

Re: Sklepowy "gratis" już z Nami ;D - maluchy Niuni

Post autor: Buni@ »

No właśnie? Futerkową czy łysolka? Jejku, jak dobrze, że Niunia będzie miała towarzystwo :) .
<*> Moje aniołki<*>
szczurki: Bunia, Sali, Gryzia, Rubi, Chloe; chomiki: Pipi, Emi
Awatar użytkownika
angel_a
Posty: 78
Rejestracja: wt lis 04, 2008 4:18 pm
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Re: Sklepowy "gratis" już z Nami ;D - maluchy Niuni

Post autor: angel_a »

Ale mam Wam dużo do powiedzenia! Chyba będzie to post na całą długość forum ;D No to zaczynam ;) :

Zostaje futerkowa samiczka(wiadomo rodzice mają opory przed łysolkami) i na jakieś 95% zostaje pannica z dłuższą pręgą przez grzbiet i 3 kreseczkami z boku(taki znak rozpoznawczy ;) póki co to taki przytulak, jak inne się rozłażą to ona woli siedzieć i spać mi na ręce a najchętniej to lizać mi palce ;) i ogólnie zyskuje grono fanów, bo cała moja rodzinka jak ją zobaczyła to od razu "zostaw ją!" hehe ;D a mój tata pobija sam siebie i dzisiaj stwierdził, że to on SOBIE ZOSTAWI tą biało-czarną księżniczkę i będzie JEGO, haha chciałby! :D :D ;)

Po drugie to SUKCES! Moja kochana czarna diablica już mnie nie gryzie ;) dropsy działają cuda hehe... a może to po prostu ja miałam psychozę i po pierwszym ugryzieniu dostałam jakiejś blokady i bałam się w ogóle dotykać ją... A dzisiaj się przełamałam i już wszystko "cacy" ;) liże ręce, podgryza je :)

Po trzecie dzisiaj przeprowadziliśmy się do większej klatki(stara po moim szynszylu - teraz mam 3 szynszyle i mieszkają w jeszcze większej klatce :P). Pobawiłam się w majsterkowicza i przełożyłam piętra i drabinki z dotychczasowej klatki po chomiku ;) i zrobiłam własnoręczną drabinkę xD hehe... Aaa :D ! I oczywiście największą furorę zrobił wiszący hamak z szmatki(z mikrofibry, bo uwielbiam ten delikatny materiał ;) ) I Niunia cały czas w nim przesiaduje ;)

Po czwarte to u maluchów wszystko dobrze ;) dzisiaj spały na mnie i wszystko było by dobrze, gdyby nie Niunia, która biegała sobie po łóżku, ale po chwili obrażona zaczęła mi zabierać jeden po drugim maluchu i wsadzać z powrotem do klatki, a jak już wsadziła wszystkie to przyszła i zaczęła mnie lizać, spryciula :D Ogólnie maluchy wczoraj miały 2 tyg i już widać szparki na oczach :) więc niedługo będą widzieć :D

Po piąte, to na dzień dzisiejszy wszystkie maluchy są zarezerwowane i nawet mam więcej chętnych niż maluszków :-* więc myślę, że nie będę mieć problemu z nowymi domami ::)

Po szóste obiecane zdjęcia! Sorki, że wczoraj nie dałam, ale nie wyrobiłam się z nauką i przez to nie miałam już czasu :-\ ale dodaje dzisiaj :) proszę:
Rozrabiaki:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a te fuzziaki to straszne brudasy jak widać ;) maja granulat drewniany w klatce i się w nim ubabrały ;)

Moja księżniczka <3:
Obrazek

Obrazek

Niunia po przeprowadzce:
Obrazek

I jej new "pałac" ;) :
Obrazek
czarna Nemezis i jej kapturkowa córeczka Kalipso <33 +7 pozostałych potworków u nowych właścicieli ;**
Awatar użytkownika
__AnKA19__
Posty: 103
Rejestracja: ndz wrz 21, 2008 3:11 pm
Lokalizacja: Głogów

Re: Sklepowy "gratis" już z Nami ;D - maluchy Niuni

Post autor: __AnKA19__ »

o boshu jakie sliczności, tylko chrupać ;)
Z nami: Chopin, Lio, Shortii, Mała Mii, Zgredzio
W serduszku: Lilu ('), Edzia (')
Awatar użytkownika
angel_a
Posty: 78
Rejestracja: wt lis 04, 2008 4:18 pm
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Re: Sklepowy "gratis" już z Nami ;D - maluchy Niuni

Post autor: angel_a »

Okazało się, że to nie fuzzy tylko sphynx'y... Sama nie wiem czy się cieszyć, czy płakać... chyba płakać :(




na tę chwilę jest wolna 1 samiczka i 1 samiec bez futerka.
czarna Nemezis i jej kapturkowa córeczka Kalipso <33 +7 pozostałych potworków u nowych właścicieli ;**
Awatar użytkownika
Buni@
Posty: 618
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 10:47 am

Re: Sklepowy "gratis" już z Nami ;D - maluchy Niuni

Post autor: Buni@ »

Podobno sphinxy są bardziej chorobliwe. Ja sie nie znam i nie "płakałabym" z tego powodu. Dlaczego? Jakby się tak zastanowić...Niunia-Mamunia przestała gryźć i jest wielkim pieszczochem...małe rosną jak na drożdzach...śliczniutka futerkowa panienka zostaje w domu...domki znalezione...wszystko się układa. Czego tu jeszcze pragnąć? Ja bym się tym nie zamartwiała tylko cieszyła tym co idzie dobrze. Trzymam kciuki za znalezienie domku dla pannicy i małego pana ^-^ . Wymiziaj całą 9-tkę ode mnie :-* .
<*> Moje aniołki<*>
szczurki: Bunia, Sali, Gryzia, Rubi, Chloe; chomiki: Pipi, Emi
grzesia
Posty: 773
Rejestracja: czw cze 19, 2008 11:36 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Sklepowy "gratis" już z Nami ;D - maluchy Niuni

Post autor: grzesia »

Nie martw się, domki w większosci znalezione a te dwa napewno jeszcze najdą.
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Re: Sklepowy "gratis" już z Nami ;D - maluchy Niuni

Post autor: sachma »

napisze i tu, co napisałam tam, bo myślę że domki rezygnujące powinny sobie to jednak przemyśleć

Nie panikujmy - sphinxs to nie wyrok śmierci! .. nie rozmnażamy sphinxow z takich samych powodów jak nie rozmnażamy szczurów ze sklepu - te sphinxy maja takie samo prawdopodobieństwo życia w zdrowiu jak i reszta rodzeństwa - te szczury są z inbreedu - i tego chyba wszyscy są świadomi i świadomie rezerwowali malce, wiedząc że mogą one nie dożyć 2lat, że mogą chorować - tym bardziej nie rozumiem wycofywania się teraz - prawdopodobieństwo choroby tych łysych jest takie samo jak w przypadku tych owłosionych - to te same geny! :|

w takim przypadku to czy to są sphinxy czy fuzzy nie robi żadnej różnicy - bo obie odmiany są inbreedowane na potęgę - bo łysy szczur = droższy szczur.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”