Wrocławiaki male dwa

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Wilka
Posty: 17
Rejestracja: czw lis 27, 2008 8:58 am

Wrocławiaki male dwa

Post autor: Wilka »

http://pl.youtube.com/watch?v=hQvl6aTd3gY

a to są one w pełnej krasie w swoich nowych domkach, obecnie maja jeszcze hamak doczepiony ;)
są słodkie :D

Pozdrowienia
wilka O0
grzesia
Posty: 773
Rejestracja: czw cze 19, 2008 11:36 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Wrocławiaki male dwa

Post autor: grzesia »

śliczne są :-* :-*
Emaleth
Posty: 41
Rejestracja: czw lis 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocławiaki male dwa

Post autor: Emaleth »

maluszki kochane :)
Ze mną Zojka, Rolf i Bonusik :)
Odeszły - Matylda i Rosa :(
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Wrocławiaki male dwa

Post autor: Babli »

cudne!
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Wrocławiaki male dwa

Post autor: Nina »

Coco i Choco pozdrawiają braci ;)
Cudne chłopaki, małe przystojniaki :)

A jaką mają klatke? Bo przypomina mi jedną z naszych chorobówek, ale raczej tylko przypomina, bo nasza jest malutka :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Wilka
Posty: 17
Rejestracja: czw lis 27, 2008 8:58 am

Re: Wrocławiaki male dwa

Post autor: Wilka »

to jest hotel :P jest dosyc duża, ale po swietach bedą mieli dodatkową zapewne z jakims przejsciem pomiedzy dwie pomysl mi nasunela, pewna osobka ;)
dzisiaj w nocy czarnul zwial, nie mam zielonego pojecia jak sie wydostal z klatki, na noc byla zamknieta, rano tez byla zamknieta, ale juz bez malego w srodku. Wyglada na to, ze biały wypuscil czarnego na spacer :) Wiem, ze to jest masakrycznie dla malych niebezpieczne, wiec juz klatke maja zabezpieczona :) czarnul uciekal ile sil, ale na szczescie udalos ie go znalezc i ...... zlapac :D to by dopiero wyczyn :D

Pozdrowionka dla braciszków! wrzuc moze jakies ich foteczki :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Wrocławiaki male dwa

Post autor: Nina »

Wilka pisze:Pozdrowionka dla braciszków! wrzuc moze jakies ich foteczki :)
Ekhm :P Sióstr ;) Zdjęcia są w naszym temacie, link w podpisie. Wrzucam je regularnie.
Maluchy mają niezły talent do ucieczek, wystarczy jedno miejsce, gdzie jest szerzej :)
Jedno z małych mieszkało 2 tygodnie poza klatką u brata Emaleth ;) Może mają ucieczki w genach :D
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocławiaki male dwa

Post autor: Malachit »

musze to potwierdzic :P Wilka, ich siostra zrobila mi taki sam numer - budze sie rano a tu szczur biega, a klatka zamknieta... moze cos w tych genach jest :D
Wyszukiwarka nie gryzie
Emaleth
Posty: 41
Rejestracja: czw lis 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocławiaki male dwa

Post autor: Emaleth »

Ja tez potwierdzam :) Małe jak tylko nauczyły się chodzić zwiewały z klatki notorycznie. Ranek zaczynałam od przeliczenia stanu osobowego. I nie ważne jak bardzo klatka była zabezpieczona. A maluch który uciekł i 2 tygodnie mieszkał sam, nauczył się zdobywać jedzenie (podkradał jedzenie z kuchenki) aż w końcu został złapany w patelni..
Ze mną Zojka, Rolf i Bonusik :)
Odeszły - Matylda i Rosa :(
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Re: Wrocławiaki male dwa

Post autor: Nieja »

Emaleth pisze:A maluch który uciekł i 2 tygodnie mieszkał sam, nauczył się zdobywać jedzenie (podkradał jedzenie z kuchenki) aż w końcu został złapany w patelni..
Który to takiego "prison break'a" wywinął? :)

Wilka, daj jakieś zdjęcia chłopaczków :) Chciałabym zobaczyć jak tam się miewają bracia Cookiego :)
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
Emaleth
Posty: 41
Rejestracja: czw lis 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocławiaki male dwa

Post autor: Emaleth »

To była samiczka, która teraz mieszka we Wrocku i nazywa się Furia :)
Ze mną Zojka, Rolf i Bonusik :)
Odeszły - Matylda i Rosa :(
Wilka
Posty: 17
Rejestracja: czw lis 27, 2008 8:58 am

Re: Wrocławiaki male dwa

Post autor: Wilka »

Emaleth pisze:To była samiczka, która teraz mieszka we Wrocku i nazywa się Furia :)
przepraszam Was, ze tak dlugo nie odpisywałam :)

chlopczyki maja sie bardzo dobrze. Nie wiem, czy to normalne czy nie, ale jeszcze nie mamy dla nich imion :( dziwne, moze cos przyjdzie z czasem :)

Biały juz coraz chętniej wchodzi na rękę, tak jak wspomniala Emaleth jest bardziej kontaktowy i ciekawski, musi wszystko odrazu poznac wtedy moze spac spokojnie (teraz np. spi na ogorku, nie wiedziec czemu :P ) z czarnym jest gorzej, przeprowadzamy z nim akcje przyzwyczajania do rąk. Oczywiscie nic sie nie zmienilo pod wzgledem uciekania, jak tylko ma okazje, to oczka mu sie zapalaja i juz kombinuje jakby tu i gdzie zwiac :D probujemy brac go na rece, jedyne co to ucieka, niestety. Nie wiadomo dokad sie tak spieszy, pedzi i pedzi. No, ale jestesmy uparci i sie tak latwo nie damy. Mam nadzieje, ze niedlugo bede mogla sie pochwalic, ze juz wchodzi na reke :D

Zdjęcia podeśle przy okaji, narazie musze sie pozbierac po przeprowadzce :)
aha i małe już zwiedziły Wilno, tacy mali podrożnicy :D

przesyłam filmik znaleziony na youtube :)
http://www.youtube.com/watch?v=7ikm3o5hDks

urocze i slodkie

pozdrowienia dla wszystkich braci i siostr :D
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wrocławiaki male dwa

Post autor: Ivcia »

Boskie maluchy ;) Pozdrawiam :-*
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”