Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: pin3ska »

Niech mi ktos powie dlaczego czasem wsrod porządnych pracowników uczelni trafi sie jedna wredna, niewyżyta krowa? >:( >:( >:( >:(

Naprawde, jakbym tu napisala co o niej mysle to juz bym miala bana ma forum dozywotnio chyba. Za samo przeklinanie. Naprawde zycze tej kobiecie jak najgorzej. Wredna, bezczelna, nieuczciwa,chamska baba.
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
julia i stefan
Posty: 137
Rejestracja: wt lut 05, 2008 11:29 pm
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: julia i stefan »

widzę ze nie tylko ja miałam perypetie na uczelni. ta bezczynność mnie wykończy. wszyscy maja nas studentów w d****. nikt się z nami i z naszym czasem nie liczy. jestem bardzo zła za chwile wybuchnę i biedny będzie ten co się akurat napatoczy. i jeszcze ta zalka jutro. :( :( :(
poza tym kot ukradł mi nogę z kurczaka z talerza :-[
Nie ma Ciebie nie ma mnie...
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: pin3ska »

julia i stefan pisze:wszyscy maja nas studentów w d****
nie wszyscy, wiekszosc jest w porządku, ale sa wyjątki....

ja dzis przyszlam i dowiedzialam sie ze OSTATECZNA mozliwosc poprawy koła ktorego nie pisalam była dzis rano mimo, ze tydzien temu bylo powiedziane,ze dopiero w sesji. Na pytanie dlaczego tak, przeciez umawialismy sie inaczej - "Bo sie rozmysliłam". Tym samym mam niezaliczone. Zeby to choc jakis stopien naukowy mialo, a tu nic - zwykły magister, a ego jak u profesora co najmniej.
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Babli »

Argh! Wrrr....! Zgłosiłam NP - piąte, od początku roku. Pierwsze z geografii. Mama mi mówi, że mam uwagę z geografii, bo "się nie uczę". Myślałam, że np jest od tego, aby je zgłaszać.... Obrazek Arghhhhh!!!
Awatar użytkownika
julia i stefan
Posty: 137
Rejestracja: wt lut 05, 2008 11:29 pm
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: julia i stefan »

jakoś mi tak smutno :( :( :( jak na razie zaliczyłam wszystko co się dało już widzę koniec sesji
a jakoś się z tego nie ciesze (a ona jeszcze się tak na prawdę jeszcze nie zaczęła)
dawno w domu nie byłam już mi się strasznie tęskni.
poza tym muszę zrobić projekt ale nie mam chęci się za niego zabrać i zamiast rysować to siedzę i robię te durne kolczyki :-[
Nie ma Ciebie nie ma mnie...
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Agata »

Od trochę więcej niż dwunastu godzin mam drugi tydzień ferii, co oznacza, że trzeba się wreszcie wziąć do roboty. Wytłumaczcie to mojemu Leniowi, okej? Będę wdzięczna.

Poza tym w sobotę wykąpałam Dżordża w kakao i niektóre klawisze mu się zacinają. :-X Mam go trochę ponad miesiąc, więc aż boję się zapytać, co się z nim będzie działo przez najbliższy rok.

Marud, marud.

edit//
Kciuk mnie boli.
Nie pytajcie.
Sama nie wiem.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: zalbi »

spadłam dzisiaj w nocy z łózka. Zrobiłam sobie piku w nadgarstek i łokiec. Bee.


Chwile temu myłam 75 litrowe akwarium.. upadło mi i ukruszyło sie szkło. Bee.


Rozbiłam szklanke =/
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
anik1
Posty: 268
Rejestracja: sob paź 04, 2008 7:47 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: anik1 »

zalbi, to Ty juz niec dziś nie rób, połóż sie (na ziemi) i przeczekaj:)
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: zalbi »

anik1, muszę jeszcze posprzątać pół domu...
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

zalbi, może lepiej niech sprzątanie poczeka? ::)




Mam już dość i przestaje wytrzymywać...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

A czego juz nie mozesz wytrzymac Nina?
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

Wspaniałej atmosfery w domu...
Odkąd wróciłam wszystko jest źle. Wszystko robie źle, wszystko co chce zrobić jest złe, wszystkie moje marzenia zostają rozdeptane 'w zarodku' a ja w ogóle jestem beznadziejna i głupia.
Babcia drażni mnie jeszcze bardziej niż zwykle. Ja na prawde rozumiem, że jest chora, że ją boli, że ma tego dość, ale ja też mam dość ciągłego wysłuchiwania jaka to ona schorowana i że nikt jej nie rozumie, ciągłego płaczu.
Ojciec wydaje sie być jeszcze bardziej mrukliwy niż zwykle (ciężko mu sie przestawić na życie w rodzinie, 10 lat mieszkał sam), do tego jeszcze babcia, która też bardzo go drażni. Non stop udaje, że nie słyszy co sie do niego mówi. Próbuje być dla mnie miły, zagadywać, itp, ale marnie mu idzie, mi z resztą też.
Mum traktuje mnie jak wyrzutka i nie mam pojęcia dlaczego. Już od chwili powrotu wysłuchiwałam, że mam sie zabrać do nauki, że tylko siedze przy komputerze, że nic nie robie. A najlepsze jest to, że nawet jeśli zaczne sie uczyć, słysze, że mam iść sprzątać/na zakupy/z psami. A później pretensje, że cały dzień sie obijam ::)
Wkurza mnie też ciągłe: musisz to, masz zrobić tamto.
Ja nic do cholery nie musze! Nawet jeśli chce coś zrobić, coś zmienić a po 10 razy dziennie słysze, że MUSZE to zrobić, to mi sie tego zwyczajnie odechciewa.
Mam straszny humor od powrotu, a rodzinka tylko to pogłębia.
Wiem, strasznie marudze.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Naixinka
Posty: 653
Rejestracja: sob sie 09, 2008 6:05 pm
Lokalizacja: Szczecin/Łódź/Wrocław

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Naixinka »

A ja jestem zła na straż miejską która najnormalniej w świecie ma mnie w czterech literach. W moim bloku nie ma domofonu, każdy może wejść do klatki, są kraty na klucz, które oddzielają wejście na klatkę schodową, ale co z tego skoro windą można sobie wjechać na każde piętro. I tu tkwi problem, od jakiegoś czasu notorycznie, na naszym piętrze śpią bezdomni/menele itp. Od kilku dni codziennie śpi facet z kobitą, nie jest to zbyt komfortowe bo śpią praktycznie prawie że pod drzwiami, nie wspominając już o "zapachu" takich "gości". Zadzwoniłam więc na straż miejską, mając dosyć codziennego stresu związanego z wyjściem/wejściem do domu wieczorem jak również rano. Zgłoszenie zostało przyjęte, po ok. godzinie przyjechała straż i ich zabrała, rano byli już z powrotem... Kolejny dzień, znowu to samo, akurat wychodziłam do pracy na noc, więc już do straży nie dzwoniłam. Dzień następny sytuacja identyczna, więc znowu zadzwoniłam na straż, zgłoszenie przyjęte ale nikt się nie pofatygował przyjechać. Wczoraj "sąsiedzi" znowu sobie nocowali, ponownie zadzwoniłam do straży, zgłoszenie przyjęte ale znowu nikt się nie pofatygował. A najlepsze, niedziela rano, godzina 9, wychodzimy z TŻ wyrzucić śmieci, patrzymy babka śpi, facet sobie siedzi i czyta gazetkę. Jeszcze nam dzień dobry powiedział... Ręce mi opadają, stwierdziłam, że będę tak upierdliwa i będę dzwonić dzień w dzień aż będą mieć mnie dość i zareagują.
Awatar użytkownika
julia i stefan
Posty: 137
Rejestracja: wt lut 05, 2008 11:29 pm
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: julia i stefan »

dzień zaczął sie fatalnie 2 razy sie musiałam wracać do domu. raz bo zapomniałam projektu 2 bo zapomniałam dokumentów. potem było spoko ale teraz... współlokatorki mnie wkurzają i to tak strasznie! moje zdanie nigdy się nie liczy i zawsze to ja się mylę choć bym prawdę mówiła. 7 godzin czekałam na to a żeby skorzystać z neta. jak się uczyłam to one sobie tv na max puściły i się zachowywały tak strasznie głośno. jak poszłam powiedzieć ze uczę się nawet nie zareagowały. jak się już wkurzyłam i powiedziałam ze maja ściszyć to "a co przeszkadza??" no myślałam ze mnie szlag trafi. na dodatek wiem ze obrabiają mi dupę kiedy się tylko da "ja i moje metody wychowania psa" "ja i mój bałagan" "ja i moje studia" "ja i...." >:( >:( >:(
poza tym pies znowu pogryzł mi kapcia :( i to oczywiście to była moja wina bo ja zostawiłam kapcia w szafce na buty. potem okazało się ze pies wywlekł zawartość szafy (na szczęście nie mojej) powiedziałam sobie ze nie posprzątam tego bo to zawsze ale to zawsze ja przychodzę pierwsza do domu i to ja "odkrywam" zniszczenia dokonane przez psa i to ja zawsze sprzątałam a właścicielka psa "oj wywlókł wszystko z lodówki?? ooooojj chyba był głodny" itp strasznie mnie to męczy :'(
wrrrrrrrrrrrrrr nie wiem ile to jeszcze wytrzymam chyba trzeba rozejrzeć sie za nowym lokum.
a jutro mam egzamin ustny i jadę do domu nareszcie bo tak bardzo tęsknie :'(
Nie ma Ciebie nie ma mnie...
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Malachit »

jutro egzamin a ja nic nie umiem... :-\ :-\
i nawet nie moge sie tego nauczyc, w ogole nie wchodzi mi do glowy, po co czlowiekowi takie bzdury...
ble.
Wyszukiwarka nie gryzie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”