Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Ivcia »

Przez cały tydzień mam seminarium filmowe... 7 godzin wykładów przeplatanych z 100letnimi filmami... Sala jest mała, fotele znośnie wygodne, ale tak blisko siebie są ustawione rzędy, że nie można nóg wyprostować. Umieram z nudów i bólu kolan! Nienawidzę tego głupiego profilu klasy! Strata czasu! Poza tym po przyjściu do domu mam chęć na spędzenie kilku godzin przed TV oglądając odmóżdżające sitcomy... Zdecydowanie Wielkie Kino mi nie służy :-\ Nie jestem stworzona do tak wzniosłych obrazów ruchomych.
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

Czy myślenie, do jasnej cholery, może boleć? Bo mnie jakoś nie boli, a mojego ojca najwyraźniej tak!
Obudził mnie zapalając mi ostre światło nad twarzą (lampe mam tuż nad głową) a później sie dziwił, że jestem na niego wściekła (zakopana pod kołdrą).
Wyszedł z pokoju a ja wypełzłam chwile za nim. Wracam do pokoju i co widze? Klare (kota) na łóżku! A w pokoju jest Solisia i dzieciaki! Soliś już pół godziny siedzi bez ruchu w tunelu, nie chce nawet chrupka. Patrzy tylko na mnie tymi przerażonymi, olbrzymimi ślepkami. Jej klatka stoi jakieś pół metra od łóżka, na tej samej wysokości a ona sie od zawsze strasznie boi kotów.
Musiał zostawić otwarte drzwi budząc mnie i zamknąć je dopiero wychodząc a ja durna, przekonana, że drzwi były cały czas zamknięte po prostu wyszłam i poszłam sie myć.
I jeszcze sie dziwi, że sie na niego wydarłam i nie mam ochoty z nim rozmawiać.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

No i jestem chora. Świetnie.
Obym tylko jutro nie miała gorączki bo troche kiepsko by mi sie jechała do Wrocławia ::)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: strup »

Zaniosłam Kometkę po 10 do weterynarza na operacje guza.. Mieli dzwonić, ile to moze trwać? ;( Czuję, że wszystko będzie dobrze, ale dlaczego nie dzwonią! To juz powinno być po.. Nie chcę stracić trzeciego szczurka w przeciągu miesiąca. :'(

A jutro występ.. Dlaczego ja sie tak tym denerwuję.. ?
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

Martwie sie o tego mojego małego diabełka :(
Chciałabym żeby już było jutro i żeby była ze mną. Wesoła i kochana jak zawsze.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

Ostatnio to jeden z najczęściej odwiedzanych przeze mnie tematów :-\ Maruda ze mnie ot co.

Wkurza mnie ta 'bateria' leków na szafce. Gdyby chociaż pomagała a ja sie coraz gorzej czuje...

Jeden plus jest. Pije Pini jak szalona :P uwielbiam tooo
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
julia i stefan
Posty: 137
Rejestracja: wt lut 05, 2008 11:29 pm
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: julia i stefan »

nie chcą mi wyjść dawki pokarmowe!!!! siedzę już nad tym kilka dni i nie mogę tego cholerstwa zbilansować >:( a egzamin się zbliża i projekt trzeba oddać.
współlokatorka chce mnie wykurzyć z mieszkania bo zeszła się z swoim byłym który się wyprowadził w grudniu. a teraz jest wielki kam bak i ja jak by troszkę przeszkadzam. :( :( :(
Nie ma Ciebie nie ma mnie...
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Leia »

Mieliśmy odebrać maluchy 14.02., a tu się okazało, że da się dopiero 21.02. A ja się już tak cieszyłam i nastawiłam, że za pięć dni je zobaczę i ucałuję.
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Magamaga »

Mam kacora...
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

denerwuje mnie atmosfera na forum ::)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

yss pisze:denerwuje mnie atmosfera na forum ::)
Mnie też... Nie wiem, może to jakieś przesilenie zimowe? Wszystkich wkurza to co sie dzieje za oknem i wyżywają sie na forumowiczach?
Mnie też nosi, ale jednak staram sie hamować i już przestałam liczyć ile razy napisałam posta, przeczytałam go i po prostu wyłączyłam strone bez wysyłania...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Lulu »

Siedzę chora w pracy i nie wiem co ze sobą zrobić... tęskno mi teraz to mojego łóżka i kołderki...
ależ bym się teraz położyła...
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

Nina pisze: Mnie też nosi, ale jednak staram sie hamować i już przestałam liczyć ile razy napisałam posta, przeczytałam go i po prostu wyłączyłam strone bez wysyłania...
robię to samo. O0
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: pin3ska »

Bolą mnie plecy strasznnieeee. Od siedzenia przy kompie niestety, wiec nic na to nie poradze.
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Babli »

Trzeba zrobić temat "mieszane emocje" :) bo...

Poszłam zapytać rodziców "Mogę zaadoptować jeszcze jednego, albo dwa szczurki?" z nadzieją na "NIE! Nie ma mowy..." itp. A oni tymczasem " Jasne, że tak!"

Marudzę, bo miałam nadzieję na odmowę, coby mnie pohamowali.. a tu TAK! ::) I teraz... nie wiem czy brać, a jak brać, to na jakiego się zdecydować?! Kapturka agutka, a może agutka i czarnuszka? ......
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”