Mozart - gwiazda z małego zwierzyńca :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
K&M
Posty: 32
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 9:59 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Mozart - gwiazda z małego zwierzyńca :)

Post autor: K&M »

Imię - Mozart
Wiek - około 6,5 tygodnia
Ulubione zajęcie - nurkowanie w akwarium i całowanie się z Shadowkiem :)

Obrazek


Obrazek
Mozart i ulubiony kumpel Shadow
Awatar użytkownika
K&M
Posty: 32
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 9:59 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Mozart - gwiazda z małego zwierzyńca :)

Post autor: K&M »

Jeszcze kilka zdjęć wygrzebałam :)


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mozart - gwiazda z małego zwierzyńca :)

Post autor: unipaks »

Mozart świetny , a jego wielki kumpel jest rozbrajający :) Czy Mozart bardzo go dręczy ? ;) Skąd takie imię ?
Całusy dla obu kumpli!
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
ridja devojka
Posty: 224
Rejestracja: sob lut 21, 2009 1:45 am

Re: Mozart - gwiazda z małego zwierzyńca :)

Post autor: ridja devojka »

aż się boję jak widzę paszczę owczarka obok szczurka ;) fajnie, że się lubią.
Ty go tam pilnuj, żeby się nie utopił w tym akwarium :D a co w nim jest? rybki, czy to taki specjalny basen dla Mozarta?
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Mozart - gwiazda z małego zwierzyńca :)

Post autor: merch »

Sliczny szczurek i psi kolega :). klatka niestety wkrotce bedzie za mala .
Awatar użytkownika
elusia
Posty: 600
Rejestracja: śr kwie 16, 2008 10:55 pm
Lokalizacja: śląsk

Re: Mozart - gwiazda z małego zwierzyńca :)

Post autor: elusia »

klatka do wymiany jak powiedziala merch, i nalezy sie 'zaopatrzyc' w kolege dla Mozarta. (ale tyle juz o tym na forum ze nie bede 2346543 raz powtarzac)^^

mmm a kolege tak nazwać Bethoven albo Debusy <3
i co z tego?
Awatar użytkownika
K&M
Posty: 32
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 9:59 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Mozart - gwiazda z małego zwierzyńca :)

Post autor: K&M »

* aż tak bardzo to go nie dręczy. Jednak zauwazyłam, że chłopaki trzymają sztame i jak trzeba to się wzajemnie pilnują.
imię się wymyśliło :P tzn przeglądałam jakieś spisy i początkowo uwagę zwróciłam na inne propozycje, ale jak zobaczyłam maleństwo, to pierwsze co mi się skojarzyło to Mozart, bo mały "artysta" z niego :)
za całusy dziękujemy i pozdrawiamy gorąco :)

* Shadow tak nie do końca jest owczarkiem ;) To mieszanka ONka z Husky'im :) Z tym akwarium to dłuższa historia, Mocuś ma zakaz wchodzenia do niego :P Jak widzi, że patrzę na niego to tylko siada na krawędzi i sobie zagląda, ale wystarczy, że głowę odwrócę na 2 sekuny to skubany wskakuje, a jak kilka razy go zawołam albo widzi, że jestem w pobliżu to tylko głowe moczy :P W akwarium są rybki.

* kolega jest w trakcie :P Tzn chwilowo trwa poces uszczurowiania w moim domu (póki co mama wmówiła sobie, że to myszoskoczek i zaczyna jej się podobać - dzis pod moją nieobecność chwaliła się "myszoskoczkiem" przed przyjezdną rodzinką :D), po zakończonym (mam nadzieję pozytywnie) prozesie zaprzyjaźniania "zaopatrzymy się w kolejnego kolegę". Jest to niezbędne do utrzymania dachu nad moją głową :)
Co do klatki to będziemy robić nową, dużo większą żeby 2 panów w środku miało komfortowe życie :) Obecna jest w sumie sypialnią , łazienką i kuchnią, drzwi wejściowe ma prawie cały czas otwarte, więc młody zwiedza i bawi się z psem - wczoraj bawili sie w dentyste :D Mocuś policzył chyba wszystkie zęby kolegi :)
Imię dla drugiego ogonka to napewno nie będzie Bethoven, gdyż tak nazywa sie psiak TZ'ta, którego dziś przez klatkę poznawał Mozart :) Póki co w głowie siedzi mi Snejp :) i na 90% tak właśnie będziemy wołać na drugi ogon :)
Awatar użytkownika
ridja devojka
Posty: 224
Rejestracja: sob lut 21, 2009 1:45 am

Re: Mozart - gwiazda z małego zwierzyńca :)

Post autor: ridja devojka »

K&M pisze:Z tym akwarium to dłuższa historia, Mocuś ma zakaz wchodzenia do niego :P Jak widzi, że patrzę na niego to tylko siada na krawędzi i sobie zagląda, ale wystarczy, że głowę odwrócę na 2 sekuny to skubany wskakuje, a jak kilka razy go zawołam albo widzi, że jestem w pobliżu to tylko głowe moczy :P W akwarium są rybki.
o matko! :D co za szczur ;D każdy szczur z jakim miałam styczność cholernie bał się wody... uważaj na te nieszczęsne rybki!
K&M pisze:póki co mama wmówiła sobie, że to myszoskoczek i zaczyna jej się podobać - dzis pod moją nieobecność chwaliła się "myszoskoczkiem" przed przyjezdną rodzinką :D
mama jak się dowie, że jej nie wyprowadziłaś z błędu... :P to już Ci współczuję.
K&M pisze:Mocuś policzył chyba wszystkie zęby kolegi :)
:o
zawał.

co za zwariowana historia ;D podoba mi się.
Czekam na więcej ;D
Awatar użytkownika
K&M
Posty: 32
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 9:59 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Mozart - gwiazda z małego zwierzyńca :)

Post autor: K&M »

Mama jak się dowie... hmmm... to już będzie za późno ;) Za bardzo Go polubi aby miało dla Niej znaczenie czy to szczur, pies czy zając :)
Awatar użytkownika
Piromanka
Posty: 411
Rejestracja: pt lip 27, 2007 2:52 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mozart - gwiazda z małego zwierzyńca :)

Post autor: Piromanka »

Mozart - piękne imię. Rozśmieszyło mnie. Taki mały szkrab, a imię takie "wielkie" :D
Piękny jest twój mały nygus. I czekamy na wieści, jak idzie uszczurawianie mamy itd. Nie możemy się doczekać nowego kolegi dla kompozytora. Pozdrówka od mojej gromadki :-*
Awatar użytkownika
K&M
Posty: 32
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 9:59 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Mozart - gwiazda z małego zwierzyńca :)

Post autor: K&M »

Przyszłam się pochwalić, że Mozart ma braciszka :)
Kiki21
Posty: 47
Rejestracja: sob cze 06, 2009 8:56 pm
Lokalizacja: Zabrze

Re: Mozart - gwiazda z małego zwierzyńca :)

Post autor: Kiki21 »

To fajnie :D
Czekamy na foteczki.
Piękny szczurasek i psiak oczywiście też! :)
Pozdrawiamy
"Czasami ma się wrażenie, że zwierzęta, zwłaszcza młode, są jakby naukowcami, którzy nie spoczną, póki nie zbadają tego, co ich interesuje."

— Antoni Kępiński
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Mozart - gwiazda z małego zwierzyńca :)

Post autor: Rhenata »

k&m dawaj foty i to szybko! a ja chce zobaczyć jak Mozart liczy te zęby, please ;D ;)
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
marlena91
Posty: 726
Rejestracja: sob sty 28, 2006 5:51 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Mozart - gwiazda z małego zwierzyńca :)

Post autor: marlena91 »

Świetne są Twoje zwierzaki fajnie że tak w zgodzie żyją ;)
A Mozart może tak na rybki poluje :D
Obrazek
Ze mną szczurki ,,Inka,Sława i Tequilla i Reszta zwierzaków
[*]Feta,Kropka,Tequila,Angol,Frania,Buffy...[*][/size]
Awatar użytkownika
K&M
Posty: 32
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 9:59 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Mozart - gwiazda z małego zwierzyńca :)

Post autor: K&M »

Żyja w zgodzie. Nie Mozart nie poluje, on wygląda jakby chciał poudawac rybe ;D :P zdjęcia będą jak aparat wróci z nad morza i nowa klatka skończy się tworzyć ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”