Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Rhenata »

heh Babli, cokolwiek to jest to nie daj sie zeżreć ;D
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

Co za pechowy dzien !!

Wychodze na autobus ale rozwalil mi sie zamek w torbie musialam sie przepakowac i wtedy ten otorz to bus mi uciekl!! Czekam na nastepny i pisalam w tym czasie usprawiedliwienie patrze a tu znowu za chwile bedzie jechal wiec sie zerwalam. Dobiegam do przystanku a tu oczkow w rajtospie cholera!!

Myslalam ze wiecej nieszczesc juz nie bedzie ale na wf peklo mi zapiecie od stanika.. !! masakra.
W dodatku zgubilam gdzies karte multikina! mam dosc..
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Babli »

Teliś, o nie tylko Ty masz pecha? Osobiście się śmiałam z tego, ale.. ::)

Dzisiaj komórka spadła mi xxx razy, i jest poobijana, dziwię się, że działa. Nie wzięłam na basen pieniędzy zbyt wiele, o czym się zorientowałam dopiero po wyjściu z niego, jestem na 'kresce' :-[ Wysiadłam z busa dwa przystanki dalej niż chciałam, i szłam pół godziny dłużej :P Przy okazji, zderzyłam się z jakimś chłopakiem [ogon może wiesz o kogo biega.. ?], i kichnęłam, a mam ostatnio niekontrolowane wycieki krwi z nosa, i razem z kichnięciem, poleciała mi krew.. Na szczęście, owy się roześmiał, a nie zabił mnie, bo widać nowe buty były :P

Miły dzień :] .
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: ogonowa »

Babli, toż to twój prawdziwy tata! Ten, on chlał, oddał cię do domu dziecka, i jak ci już mówiłam, adoptowaliśmy cię z Wieśniakiem :P. Bardzo mi przykro, ale musiałam ci to powiedzieć :P.


Pfff. Muszę zrobić pracę na plastykę a mi się nie chce. Muszę posprzątać klatkę szczurom a mi się nie chce. Brat rozwalił sobie klatkę (no nie tak bardzo.. wpadł na mur i ma wycięty kwadracik w koszulce, bo mu się tak przecięło ::)), ma pociachaną. Co jeszcze? Eee, w sobotę następną przegląd chórów.. no jaki laż (Babli, wszyscy w szkole już wiedzą :P), zmusza nas baba cholerna i czepia się, że nie jesteśmy zaangażowani ::).
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

Niektórzy bezmyślni ludzie doprowadzają mnie do szału. Dawno nie byłam tak wściekła.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Jerso Ales
Posty: 25
Rejestracja: pn lip 14, 2008 1:45 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Jerso Ales »

A mnie denerwuje, że dzieci neo ( czytaj debile ) zapychają czaty mmo jakimś spamem i nic ich to nie obchodzi ( a w prezencie dla nich środkowy paluszek :) )
[spam]
Wycięte przez: Ania
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Filipw »

ja wróciłem (to raczej nie do marudnika ), Mam zamiar kupić Towera dla szczurów ale niestety nie ma żadnego używanego na allegro, :( W ostateczności kupie nowego... ale nie mam 1000 zł, ::) A będę miał jeśli dobrze pójdzie lipca
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: pin3ska »

Szlag mnie trafi albo zejde na zawał... 26 marca wpłaciłam za zakupy na allegro , 8 kwietnia dostałam..... przypomnienie o zapłacie. Oczywiscie dzien wczesniej dzwoniłam co z paczką, dowiedziałam sie ze jeszcze nie wysłana, ale nikt mnie nie poinformowal, ze wpłaty nie odnotowali. Oczywiscie slepaki jedne wpłata była jak najbardziej. Wiedz dzwonie znowu i mowie, ze wpłate juz dawno mają... oni: oczywiscie, wyslemy... 17 kwiecien - kolejne upomnienie. Myslalam, ze padne. Dzwoniłam jeszcze pare razy, paczke wysłali, ale... NIEKOMPLETNĄ (brak polowy rzeczy) ... Ręce opadają. I jeszcze mi mowią zebym napisala maila w tej sprawie. To ja im na to, ze pisalam juz niejednego i zadnego skutku to nie odniosło. A oni, to niech pani zadzwoni jutro. To mowie, ze juz 5 razy dzwoniłam w tej sprawie i ze darmowego telefonu nie posiadam. Matko Boska, co za firma...

To sie nazywa "Super Sprzedawca"... Super jak cholera....
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Malachit »

wrrrr, wszystko mnie wkurza, nie przyjeli mnie do pracy i zmarnowalam tylko nieobecnosc na zajeciach zeby pojechac na rozmowe, babki w urzedzie tez oczywiscie sa madrzejsze niz wszystko i nie wyrobia nipu, i jeszcze coraz gorzej z kasa... ehhh
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Filipw »

Ząb mnie boli jak cholera ! Zaraz się potne!
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: pin3ska »

Postawilam łyse na czas sprzatania w przedpokoju. Nie zauwazylam, ze miały blisko do moich nowych skorzanych kozaków... Wciągnely cholewke do srodka i pogryzły.... Taka wdziecznosc ::)
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: zalbi »

bylam dzisiaj u lekarza.. i co?
okazało się, że gdybym tak nie zaczęla leczyc spuchniętych węzlów chłonnych to w najbliższym czasie mogłabym się udusić.. :o

oprócz tego mam zapalenie krtani, nie mogę mówić, nie mogę wychodzić z domu przez najbliższych kilka dni, mam leżeć w łóżku i tyle. dostałam tak mocny antybiotyk, że nie zdziwiłabym się, gdybym sie tym w najbliższym czasie zćpała..

nawet nie mam siły sie uczyć, a za tydzień matura...
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
Asiulec
Posty: 300
Rejestracja: czw mar 27, 2008 9:44 pm
Lokalizacja: Ozimek

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Asiulec »

Heh... Nie potrafię się za nic zmusić do nauki, a już tak niewiele czasu do matury zostało...
I na dodatek cały czas łażę głodna... Ilości jedzenia jakie w siebie wchłonęłam w ciągu dwóch dni są po prostu przerażające :/
Na dodatek w jakimś dziwnym przypływie sama nie wiem czego, oddałam całą swoją kasę mojej mamie i teraz niewiadomo do kiedy jestem bez grosza przy duszy, bo nie znoszę się pytać o kasę.
Nawet perspektywa jutrzejszej pracy mnie nie pociesza :/ (Co jest niesamowicie dziwne, bo jestem uwielbiającą swoją pracę pracoholiczką...)
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Filipw »

musze sie nauczyc 37 dat z historii, naucyzc sie ogolnie z historii i porobić ściagi na poprawe z niemca ::)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

LEŻĘ
nic nie mogę.

jeszcze tylko miesiąc i 3 tygodnie, przeleci jak..............
...... wieczność?

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ten się nie myli, kto nic nie robi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”