już jest....

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
mrylka
Posty: 136
Rejestracja: wt mar 23, 2004 9:41 pm
Lokalizacja: Wrocław

ju? jest....

Post autor: mrylka »

doczekałam sie w końcu mojego wyamrzonego szczurka :D Jest to 1,5 miesięczna kapturowa samiczka. Jest mała i sliczn...łaśnie siedzi w mojej bluzie :)
Miszka 3.04.04 - 3.06.06 [']
Awatar użytkownika
mrylka
Posty: 136
Rejestracja: wt mar 23, 2004 9:41 pm
Lokalizacja: Wrocław

już jest....

Post autor: mrylka »

Teraz siedzi cała zestrachana w kaltce więc ją zostawiłam w spokoju żeby poznała klatke....Za godzinke wyjeżdżam na 4-5 h więc posiedzi sama...
Miszka 3.04.04 - 3.06.06 [']
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

już jest....

Post autor: lajla »

o gartuluje szkoda ze nie mozesz poszczycic sie dwoma maly ogonkami ale lepszy jeden niz zaden :wink:
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

już jest....

Post autor: krwiopij »

gratuluje nowego czlonka rodziny... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

już jest....

Post autor: myszka »

gratuluje :D
Powodzenia w małej hodowli :wink:
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

już jest....

Post autor: zmijka24 »

gratuluje:)
na pewno bedzie sie dobrze razem bawic:)
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
Awatar użytkownika
mrylka
Posty: 136
Rejestracja: wt mar 23, 2004 9:41 pm
Lokalizacja: Wrocław

już jest....

Post autor: mrylka »

Szkoda tylko że jest taka strachliwa ale to jej myślę przejdzie z czasem :) Śpi już w swoim łóżeczku ale nie chce jeszcze z niego wychodzic i cały dzień mogłaby spać.....Nie wiem czy dobrze robię ale sama ją z tamtąd wyjmuję. Teraz siedzi pod moją bluzą :)
Miszka 3.04.04 - 3.06.06 [']
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

już jest....

Post autor: lajla »

dobrze robisz
stachliwy szczurek raczej do Ciebie sam nie wyjdzie tylko bedzie sie bardzej odsuwal a i z czasem gdyby dorusl mogly by sie stac agresywny gdybys chciala wlozyc reke do klatki czy cos... a tak to sie do Cebie przywiaze i nauczy ze nie ejstes tym zlym :wink:
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

już jest....

Post autor: krwiopij »

jak juz nieraz bylo mowione - szkoly sa rozne... prawdopodobnie wyciaganie maluszka na sile tez da niezle rezultaty...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

już jest....

Post autor: IVA »

Gratulacje :D , napewno dacie sobie wiele radości
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Awatar użytkownika
mrylka
Posty: 136
Rejestracja: wt mar 23, 2004 9:41 pm
Lokalizacja: Wrocław

już jest....

Post autor: mrylka »

Dzisiaj już robi postępy, sama wychodzi z kaltki do mojej ręki. Ale nie rozumiem jednej rzeczy...ona cały czas liże moją rękę i kiedy wyjdzie i kiedy włożę rękę do klatki.....
Miszka 3.04.04 - 3.06.06 [']
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

już jest....

Post autor: Mycha »

Szczurek potrzebuje soli. Pisaliśmy już o tym nie raz. W sklepie zooloicznym znajdziesz sól dla gryzoni- cena ok 2zł
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
mrylka
Posty: 136
Rejestracja: wt mar 23, 2004 9:41 pm
Lokalizacja: Wrocław

już jest....

Post autor: mrylka »

dzięki Mycha :)
Miszka 3.04.04 - 3.06.06 [']
Awatar użytkownika
mrylka
Posty: 136
Rejestracja: wt mar 23, 2004 9:41 pm
Lokalizacja: Wrocław

już jest....

Post autor: mrylka »

Zapomnialam zupełnie o tym teamcie ;) Dzis z Miszką jestemy zgrana parą :) Już się tak nie boi. Jest bardzo ciekawska, wszędzie musi zajżeć ;) Właśnie spi n najwyższej szafce przy moim pluszowym słoniu na własnoręcznie(łapnie :P ) wygrzebanej ziemi z kwiatka...Zdążyła już mi sciąć jednego wiczącego kwiatka przy samej ziemi, pogryżć troszke pare bluzek, prześcieradło i kołdre. Ale ja jej wszytsko wybaczam i dalej ma do dyspocycji caly moj pokój i korytarze a jak jestem w duzym pokoju to jego też :) Ogólnie jest najkochańszym szczurciem,wielką rozrabiaką i spryciulą. Teraz myślę o kolezance dla niej ale nie chcę brać szczurcia ze sklepu a w mojej okolicy nikt chyba nie ma szczurków do oddania. Przy tym musiałaby istniec możliwość oddania szczurka gdyby się z Miszka nie polubiły. Niestety dwie klatki nie wchodza w grę dla moich rodziców :( Niedługo będzie dużaaaa klatka z wszytskim o cyzm marzy Miszka więc chciałabym aby koleżank.ę tez miała....Wiem ze nic jej nie zastąpi.
To tyle bo chyba się troszke rozpisałam ;)
Miszka 3.04.04 - 3.06.06 [']
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

już jest....

Post autor: ESTI »

I dobrze, że się rozgadałaś.

Dla mnie rozgadywanie się o szczurkach jest jak najbardzie wskazane na tej stronie. :D
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”