Chciałabym się moimi szczurkami pochwalić...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Lilo
Posty: 53
Rejestracja: pt sie 13, 2004 2:30 pm

Chcia?abym si? moimi szczurkami pochwali?...

Post autor: Lilo »

Szczurki mam od dwóch dni.Dwie dziewczynki,siostrzyczki.Dostałam je w prezencie.Wcześniej widziałam je w sklepie i nawet bawiłam się z nimi,ale nie myślałam o kupieniu,bo nie chciałam szczurka ze sklepu. Poza tym były dwie,szkoda by było rozdzielać,a ja nie planowałam dwójki. :D
Pochodzą z domowej hodowli,są bardzo oswojone,w klatce wisiały na prętach i zaczepiały mojego chłopaka. :D Są malutkie,podobno tydzień temu zaczęły jeść.
Najlepsze jest to,że mój chłopak,który nie bardzo chciał szczurka,teraz za nimi szaleje. :lol:
ania85
Posty: 989
Rejestracja: śr lip 07, 2004 4:20 pm

Chciałabym się moimi szczurkami pochwalić...

Post autor: ania85 »

to my poprosimy zdjątka jak najszybciej ;)
w serduszku:
*Stiuartka zm.18.03.2004r.

przy mnie:
*Mirabelka ur.1.05.2004r. (data umowna)
*Amfetaminka ur.1.06.2004r. (data umowna)
*Minka, Zuzia, Szara Mysz - z nami od października 2003r
... i już ze mną --> Iwo (ur.24.10.2003r.) :)
Awatar użytkownika
majlena
Posty: 163
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 12:24 pm
Lokalizacja: Łódź

Chciałabym się moimi szczurkami pochwalić...

Post autor: majlena »

no to fajniutko
dwa lepiej :D
czekam na fotki :)
jak je nazwalas????
-> bRATki: 2twistery, 3kreciki, fragles i sobotwór
Rurka, Limonka, Trumpusia, Arbuzia, Dywan, Pułapka i Duszka
Figa, Czarna Magia, Bzdurka, Lulu, Nutka, Choco, Bańka i ...

-> gRATki od bRATki, czyli wyposażenie do szczurzej klatki
Lilo
Posty: 53
Rejestracja: pt sie 13, 2004 2:30 pm

Chciałabym się moimi szczurkami pochwalić...

Post autor: Lilo »

Zdjęcia będą w pażdzierniku,bo wtedy będę mieć znowu aparat.Nazywają się Pina i Koka.Są super.Tylko jedno mnie martwi.W sklepie,z którego pochodzą długo nie było szczurków(sam sklep oceniam na dobry,a jeśli chopdzi o fretki to nawet bdb).Osoba,od której je dostałam pomyślała,że ktoś przyniósł im bo nie miał co z nimi zrobić, właścicielka wzięła,a jak ktoś kupi,to znowy nie będzie szczurków przez długi czas.A wczoraj byłam znowu w tym sklepie i patrzę a tam 3 nowe szczurki.Jeden jeszcze mniejszy od moich,a jeden troszkę pasuje mi do moich,ale spał i nie mogłam się dobrze przyjrzeć.
Awatar użytkownika
majlena
Posty: 163
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 12:24 pm
Lokalizacja: Łódź

Chciałabym się moimi szczurkami pochwalić...

Post autor: majlena »

no ja niestety tez mam szczurzyczke ze sklepu i trudniej mi ja bedzie oswoic zwlaszcza teraz jak ma male...
moze zaczna sprzedawac w tym sklepie szczurki?? :D jezeli to dobry sklep to mogli by :) zobaczyli ze im sie sprzedaly szybko to moze dalej tez tak bedzie....
no to czekam czekam na fotki :)
mam nadzieje ze moje w pazdzierniku tez sie pojawia bo jak na razie poluje na cyfrowke :P
-> bRATki: 2twistery, 3kreciki, fragles i sobotwór
Rurka, Limonka, Trumpusia, Arbuzia, Dywan, Pułapka i Duszka
Figa, Czarna Magia, Bzdurka, Lulu, Nutka, Choco, Bańka i ...

-> gRATki od bRATki, czyli wyposażenie do szczurzej klatki
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Chciałabym się moimi szczurkami pochwalić...

Post autor: krwiopij »

majlena, zapewniam, ze sprzedawanie szczurkow w sklepie nie jest dobrym pomyslem... :?
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Lilo
Posty: 53
Rejestracja: pt sie 13, 2004 2:30 pm

Chciałabym się moimi szczurkami pochwalić...

Post autor: Lilo »

Ale w tym sklepie szczurki to tak średnio miały.Były wypuszczane,ale w klateczce ubogo,oj ubogo miały.Fretki zaś i hamaczki i tunele.Do tego ogromne klatki,po jednej fretce w klatce.Dzisiaj kupiłam klatkę 55x40x50.Myślę,że wystarczająca.Wzięłam największą o takim rozstawie prętów.Do tego mają łóżko 180x200 jako wybieg.Robię im jaskinie z koców i się ganiają.Dzisiaj dostały nową karmę i teraz biorą z miski i dalej na łóżko.Mam pełno okruchów. :(
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Chciałabym się moimi szczurkami pochwalić...

Post autor: krwiopij »

hihi... znam to skads... ja mam calusienki pokoj w okruszkach i lupinkach od ziarenek... :lol:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
majlena
Posty: 163
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 12:24 pm
Lokalizacja: Łódź

Chciałabym się moimi szczurkami pochwalić...

Post autor: majlena »

[quote="Lilo"]sam sklep oceniam na dobry[/quote]
skoro mowila ze dobry to juz lepiej w tym dobrym sprzedawac niz w tym gorszym... ale tak naprawde to zaden sklep nie jest dobry dla zwierzakow
[quote="krwiopijka"]majlena, zapewniam, ze sprzedawanie szczurkow w sklepie nie jest dobrym pomyslem... :?[/quote]
wiem to z doswiadczenia.. ale nikt tego nie zmieni! niestety..
-> bRATki: 2twistery, 3kreciki, fragles i sobotwór
Rurka, Limonka, Trumpusia, Arbuzia, Dywan, Pułapka i Duszka
Figa, Czarna Magia, Bzdurka, Lulu, Nutka, Choco, Bańka i ...

-> gRATki od bRATki, czyli wyposażenie do szczurzej klatki
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Chciałabym się moimi szczurkami pochwalić...

Post autor: krwiopij »

skad wiesz? czasem wystarczy upomniec, zeby bylo lepiej, czasem porozmawiac... trzeba probowac... a nuz uda sie pomoc...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”