[Niszczenie]jak oduczyć niszczenia? Czy to w ogóle możliwe?

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

szczur niszczyciel

Post autor: sauatka »

Lola znowu dzis zaczela zachwycac sie tapeta, a ja jej wszedzie szukalam az przeklinalam :) patrze a ona tapetke zajada z fotelem. A pozatym mama mnie chyba zabije bo Kaya weszla do poszewki na i zrobila wyjscie ewakuacyjne :)
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

szczur niszczyciel

Post autor: Lulu »

ja jestem w domu...

Osama zrobil piekna dziurke w ulubionym kocy mojej mamy...

nie rozumiem... czemu on nie moze niszczyc moich rzeczy?!
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

szczur niszczyciel

Post autor: sachma »

Bandyta nie niszczy... Bandyta kradnie.... wszystkie notatki pozostawione na biorku trafiaja do jego szuflady.... gdy czegos nie moge znalesc zagladam tam... jesli dosyc szybko sie zorientuje ze cos zginelo nie ma strat... ale po jednym dniu wszelkie notatki sa obsikane i nadjedzone :? ostatnio zjadl mi poczatem mojej pracy z polaka... wyszlam na chwile... i mialam dwie kartki na biorku.... jedna zawinol... a ja nawet nie zauwazylam... i trzeba bylo pisac od nowa :?
Obrazek
Zuszka
Posty: 58
Rejestracja: sob mar 20, 2004 6:24 pm

szczur niszczyciel

Post autor: Zuszka »

moj kradnie tylko jakies zarlo ze stolu jak wyczai ze cos jest.... I wywleka to gdzies w zaciszne miejsce...
a co do gryznienia to tez ma pare takich 'ulubionych' miejsc, ktore zawsze obgryza.. Zabezpieczam na wsyztskie mozliwe sposoby!
Awatar użytkownika
Elf
Posty: 229
Rejestracja: ndz paź 26, 2003 11:32 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

szczur niszczyciel

Post autor: Elf »

Aaaaa, sierściuch paskudny przegryzł kolejny raz kabel od głosnika. A tak był dobrze zakamuflowany za książkami na regale. Szczur tez sie zakamuflował, bo nie mam pojecia kiedy sie to stało.
Koniec szczurzej epopei....

['] Ash, Tasha, Missi, Matylda, Root, Hash, Pinki, Mju, Dimon, Karina, Ciamek, Śnieżynka Duża, Śnieżynka, Lilu, Lila
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

szczur niszczyciel

Post autor: krwiopij »

hehe... a ja przywleklam wlasnie z garazu takie fajne plastikowe gietkie rurki... wystarczy przeciac je z jednej strony i poupychac do srodka kable... zadna bestia juz ich nie naruszy... :twisted:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
majlena
Posty: 163
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 12:24 pm
Lokalizacja: Łódź

szczur niszczyciel

Post autor: majlena »

[quote="krwiopijka"]hehe... a ja przywleklam wlasnie z garazu takie fajne plastikowe gietkie rurki... wystarczy przeciac je z jednej strony i poupychac do srodka kable... zadna bestia juz ich nie naruszy... :twisted:[/quote]
Oo! sprytne!! musze dedi'ego popytac o takie cacka :D
-> bRATki: 2twistery, 3kreciki, fragles i sobotwór
Rurka, Limonka, Trumpusia, Arbuzia, Dywan, Pułapka i Duszka
Figa, Czarna Magia, Bzdurka, Lulu, Nutka, Choco, Bańka i ...

-> gRATki od bRATki, czyli wyposażenie do szczurzej klatki
Awatar użytkownika
Elf
Posty: 229
Rejestracja: ndz paź 26, 2003 11:32 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

szczur niszczyciel

Post autor: Elf »

Kurde, to chyba tez musze takie rurki skombinowac. Ale naprawde ostatnio kabel juz był tak schowany ze nie mam pojecia jak do Taszka znalazła.
Moze szczury mają jakieś specjalne wyczucie kabli na odległość:)
W dodatku nie niszczą kabla bardzo, tylko robą chirurgiczne cięcie w jednym miejscu, no ale kabel do wymiany.
Koniec szczurzej epopei....

['] Ash, Tasha, Missi, Matylda, Root, Hash, Pinki, Mju, Dimon, Karina, Ciamek, Śnieżynka Duża, Śnieżynka, Lilu, Lila
Alispo
Posty: 473
Rejestracja: śr sty 14, 2004 10:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

szczur niszczyciel

Post autor: Alispo »

no to po kolei....hm..mam w pokoju 2 lozka,jedno nie sluzy do niczego oprocz szczurzych zabaw wiec juz go prawie nie ma-narzuty zjadal stopniowo sp.Rocky(wieeelkie dziury :lol: ,z poduszek tez cala wate wywalal :roll: ale najlepsze sa szczurzyce-maja manie odrywania guzikow od poduszek,raz patrze a na lozku mnoostwo guzikow poznoszonych w 1 miejsce :wink: rewelacja :lol: przegryzly kabel od telefonu(byl zabudowany w scianie,nawet nie wiedzialm,ze to przez moj pokoj przechodzi :!: nie mialam telefonu,nikt nie wiedzial co sie dzieje :lol: Rocky mial tez swietna zabawe-mam w pokoju torbe z mnostwem reklamowek-teraz to juz nie sa reklamowki tylko dziurawe strzepki w ooogromnychilosciach :wink: Ksiazek raczej nie ruszaja,to jest "dzialka"moich papug :lol: cuchy staram sie trzymac daleko od ich zabkow..mojego chlopaka szczurzyca pozjadala mu wsystkie koszule do pracy,ciagle musialam z nim biegac do lumpeksow po nowe :lol: Aha-zezarly mi male(da niwtajemniczonych takie buddyjskie koraliki..)-to nie wrozy nic dobrego.. :wink: Narzuty i poduszki to jednak raj dla nich :lol:
zostaly tylko koty i papugi....
[']: Rocky,Gaja,Gryzelda,Maja,Doti,Arka i Tosia
http://tailending3.blog.pl
http://www.empatia.pl
Awatar użytkownika
majlena
Posty: 163
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 12:24 pm
Lokalizacja: Łódź

szczur niszczyciel

Post autor: majlena »

ojej to juz mi sie porty trzesa jak pomysle co te moje bede robily jak urosna :O:O:O
ostatnio Figa wlazla mi za szafe nie wazne ze przez nia nie wyspalam sie bo do 3ej w nocy czatowalam na nia az wyjdzie!
za szafa mam mnostwo kabli i gniazdko! tak sie balam zeby sie jej nic nie stalo! osierocila by 6 malych i co ja bym zrobila :?
ale wszystko jest w porzadku
bo jeszcze nie widzialam co ona tam zrobila za ta szafa a slychac bylo ciagle gryzienie! :O ciekawe!
-> bRATki: 2twistery, 3kreciki, fragles i sobotwór
Rurka, Limonka, Trumpusia, Arbuzia, Dywan, Pułapka i Duszka
Figa, Czarna Magia, Bzdurka, Lulu, Nutka, Choco, Bańka i ...

-> gRATki od bRATki, czyli wyposażenie do szczurzej klatki
Monia

szczur niszczyciel

Post autor: Monia »

biedna Natusia... taka umierajaca.... ledwo chodzi.... ale ładowarke do komorki to jakos dala rade porzegryzc i jestem bez komorki :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(:(:(:(:(:(
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

szczur niszczyciel

Post autor: moni »

Dzisia Ziuta,która śpi na klatce wygryzła dziurę w poidle.Cała woda wyciekła zalewając pół klatki.Teraz za karę muszą pić samą pokrzywę, która wisiała w starym poidle. :twisted: A nie wiem kiedy kupię nowe.
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
Alispo
Posty: 473
Rejestracja: śr sty 14, 2004 10:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

szczur niszczyciel

Post autor: Alispo »

heh,moja Gryzelda przy pierwszym zapoznaniu sie u mnie z poidlem odgryzla kawalek plastiku :roll: :lol: :lol: :lol:
zostaly tylko koty i papugi....
[']: Rocky,Gaja,Gryzelda,Maja,Doti,Arka i Tosia
http://tailending3.blog.pl
http://www.empatia.pl
Alispo
Posty: 473
Rejestracja: śr sty 14, 2004 10:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

szczur niszczyciel

Post autor: Alispo »

dzisiaj wyciagam z szafy biustonosz-obsikany...drugi-obsikany...trzeci-obsikany...czwarty-obsikany...myslalam,ze umre ze smiechu :lol:
zostaly tylko koty i papugi....
[']: Rocky,Gaja,Gryzelda,Maja,Doti,Arka i Tosia
http://tailending3.blog.pl
http://www.empatia.pl
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

szczur niszczyciel

Post autor: Ania »

Obsikany obsikany, jeszcze nigdy nie obgryzły Ci ramiączek albo nie wygryzły dziury w miejscu sutka? Wyporzyczyć Ci moje gryzaki? :)
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”