Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

Weselnik :>

Post autor: roenna »

słonko swieci nawet cieplutko jest :) zapowida sie mily dzionek :D
ania85
Posty: 989
Rejestracja: śr lip 07, 2004 4:20 pm

Weselnik :>

Post autor: ania85 »

byłyśmy przedwczoraj z psiapsiółą w kinie na Terminalu (super film :)), a mój facet był w tym czasie u kumpli na "męskim spotkaniu" ;), a po kinie miał mnie odebrać - no i przyjechał... ale z tymi kumplami i zabrał nas na imprezę ;) to nic że Dorota (moja przyjaciółka) tak na dobrą sprawę znała tylko mnie ;) ale było świetnie :!:
I imprezowaliśmy do 2am :!:
:D
A wczoraj poprawinki w tym samym gronie (tylko tym razem bez D., więc ja i 4 facetów ;)) i siedzieliśmy znów do 2 :)
...świetny weekend... :)

a w piątek do Wołomina na koncert :D
w serduszku:
*Stiuartka zm.18.03.2004r.

przy mnie:
*Mirabelka ur.1.05.2004r. (data umowna)
*Amfetaminka ur.1.06.2004r. (data umowna)
*Minka, Zuzia, Szara Mysz - z nami od października 2003r
... i już ze mną --> Iwo (ur.24.10.2003r.) :)
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: jokada »

odebrałam dziś prawo jazdy =]
Alispo
Posty: 473
Rejestracja: śr sty 14, 2004 10:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Weselnik :>

Post autor: Alispo »

gratulacje :lol: ja zdalam dzis komisyjny z bakteriologii :lol: wywalilam aukcje allegro ktorej"przedmiotem"byly psy hodowane w tragicznych warunkach i wypatrzylam ze cyrk korona robi podchody,zle trafili,ze ja zobaczylam,ze rozdaja bilety za darmo,jeszcze kilka pisemek do odpowiednich wladz i ..zobaczymy..przyanjmneij sie przestrasza troche,w najgorszym wypadku to tyle :lol: dobry dzien na razie :lol: dostalam 50 zeta,akurat na ta klatke giganta... :roll: ta druga duza na allegro tez fajna :roll: ale to chyba nie ten temat :wink:
zostaly tylko koty i papugi....
[']: Rocky,Gaja,Gryzelda,Maja,Doti,Arka i Tosia
http://tailending3.blog.pl
http://www.empatia.pl
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

Weselnik :>

Post autor: Sandrex »

Udalo mi sie dzis kupic sztruksy koloru fioletowego z szerokim rozstawem prazkow, dzwony :D To jest wielka radosc, po tym jak caly dzien szukalysmy z psiapsiola spodni a pozniej gdy juz sama dalam szanse centrum handlowemu, w ktorym oczywiscie nie bylo tego, czego szukalam no iceny prawie siegaly sufitu.
A wiec napomkne jeszce o tym, o czym wam nie pisalam: kupilam upragnione sztruksy :D I to w miejscu, w ktore nie pokladalam wiary.
Teraz jeszcze trzymam kciuki za znalezienie marynary ze sztruksu, oczywiscie z szerokimi prazkami :wink: Pozdrawiam
Wake Up Little Sparrow
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Weselnik :>

Post autor: ESTI »

Aś...to ja czekam na podanie terminu...oblanie prawka to ważna sprawa, więc nie daj się prosić. :lol: ;)
Obrazek
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

Weselnik :>

Post autor: Sandrex »

Bylam juz w marudniku, to teraz moje 5 minut tutaj :wink: Ciesze sie poniewaz powoli KOMPletuje moj pierwszy w zyciu komputer ( teraz korzystam z komp. i neta i przyjaciela ) juz pojutrze bede miala monitorek, moj malutki :lol: No naprawde ciesze sie jak dzieciak
Wake Up Little Sparrow
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

Weselnik :>

Post autor: Sandrex »

W kwestii wyjasnienia: nie korzystam z przyjaciela :D tylko z netu i komp. przyjaciela, aby bylo bez podtekstow :wink: Pozdrawiam
Wake Up Little Sparrow
Kaco
Posty: 62
Rejestracja: ndz sie 15, 2004 11:52 am

Weselnik :>

Post autor: Kaco »

A ja się ciesze bo nareszcie się zmobilizowałem i puściłem szczurka samego po pokoju ;) Fajnie.
Pozdrawiamy: Ja i Kicor (Dezerter)

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Obrazek
mac
Posty: 217
Rejestracja: czw maja 06, 2004 4:38 pm

Weselnik :>

Post autor: mac »

długi weekend !!!!!
4 dni wolnego i lenistwa!!!!
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: sachma »

no wiec...
sroda polowinki... czwartek wolne.... i juz za kilka godzin sobota!! no poprostu bosko :)

Cala srode i caly czwartek spedzilam z moim chlopakiem :) (normalnie widujemy sie tylko w soboty bo pozno konczyly i mieszkamu godzine jazdy od siebie.. jak autobusy sie zgodza :? )

a do tego jutro jest 16 :) czyli odkladnie 23miesiace jestesmy ze soba :) juz tylko miesiac i bedzie druga rocznica :) i jak tu sie nie cieszyc ? :)
Obrazek
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: sauatka »

sachma gratuluje :))... ja mialam juz 2 dzi wolnego no a teraz jeszcze sobota i niedziela... mmm zyc i nie umierac, abu tak dalej :)
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Weselnik :>

Post autor: Dona »

Satanka, co ty robiłaś na forum o świcie? :lol: przecież jest sobota!
Ostatnio zmieniony sob paź 16, 2004 4:35 pm przez Dona, łącznie zmieniany 1 raz.
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Weselnik :>

Post autor: myszka »

Jest brzydko.. pada deszcz... a ja i tak się cieszę :D
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

Weselnik :>

Post autor: roenna »

:) Juz po zebraniu :) A ja jeszcze zyje ;) Nie obylo sie co prawda bez chwil grozy (dzwięk otwieranych drzwi przez wracającego z zebrania taty brrrr ;) ) No ale nie bylo tak najgorzej.. Jakos tak mi troszke ulzyło po tym zebraniu ale nie zmienia to faktu, ze musze się wziąść ostro za nauke :?
Jednak mimo wszystko humor mi się poprawił :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”