Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Vicka211 »

Hah :D U mnie to wszystkim obojętnie jakiego wyznania będę.
Jest tylko jeden wyjątek - babcia :P
Gdyby dowiedziała się, że te 4 puste miesiące w indeksie (teraz już nie puste bo mi mama podpisała xd) to nie przez to że ten indeks zgubiłam w szufladzie (było tak ale szybciej go znalazłam :P) to mogłabym się pożegnać z comiesięczną zapłatą za internet, samym laptopem, którego od nich dostałam, comiesięczną stówą, i w ogóle jakimikolwiek odwiedzinami ::)
Bo sama dobra nauka babci nie wystarczy ::)

Dzisiaj miałam religię i to samo powiedziałam księdzu, że zgubiłam na kilka miesięcy indeks w szufladzie xD Ale ksiądz jest fajny :P Taki śmiechowy :P :P
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: ogonowa »

Vicka, no właśnie ta babcia :D. Jakby nie ona, to byłoby dobrze, a tak..

Asmena, a o bierzmowaniu to mi pewnie dopiero zaczną truć :D.


Jak powiedziałam dosłownie 'nie chodzę na religię, tylko etykę', to chwila ciszy i za moment 'ale przecież ty musisz!'. Pf, nie muszę.


Kiedyś to do nich dotrze :P. Dobrze, że chociaż mama bezproblemowo podpisze karteczkę.
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Cyklotymia »

Ha, mam nowego avatara! :D Wreszcie coś mnie natchnęło, by sobie go zrobić... ;)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nina »

Ale mi dzisiaj szybko minął dzień w szkole ;D
Mam zapalenie ucha :-\ Co chwile mi sie zatyka i nic nie słysze a przez cały czas słysze jak przez poduszke ::)
Masakra. Ale boli mniej, oby obeszło sie bez antybiotyku... Homeopaty potrafią zdziałać cuda ;D
Tylko troche mi źle jak widze to opakowanie... Ostatni raz widziałam je gdy Aferka dostawała homeopaty na ropnie na pyszczku :(
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: lavena »

Nina leki homeopatyczne bazują raczej na efekcie placebo... środków aktywnych tam praktycznie nie ma...
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Cyklotymia »

Nam mówili, że leki homeopatyczne działają tak, jakby ktoś chciał się narąbać, wlewając do jeziorka flaszkę wódki i pijąc z niego ;)
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: smeg »

Tak jak na echinacei moich szczurów jest napisane, że to preparat "stosowany na zasadzie tradycji" :P

http://www.pudelek.pl/artykul/19552/zna ... 0_dolarow/ - hej, chcę być córką Brada Pitta, może zafundowałby wybieg moim szczurom :D
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Rhenata »

smeg coś dla ciebie, tyczy się tez sieci :P
http://www.youtube.com/user/JumpFromHig ... fFtR1Q6F3Q
;)
Kiedyś to do nich dotrze :P
zapomnij ogonie ze ktokolwiek w końcu się z tym pogodzi, ja nawet nie zaczynam rozmów o religii z rodzina bo nie ma to sensu a im są starsi tym gorzej ::) nie muszę ich uświadamiać ze nie mam bierzmowania i nie zamierzam mieć ani ze nie chodzę do kościoła i ze jestem ateistka, wystarczy ze zajadam się bekonem w wielki piątek i cala resztę tygodnia ;D

w ostatnie święta rano wstałam i zaczęłam szykować śniadanko dla siebie, moja współlokatorka w jak to zobaczyła to się złapała za głowę ze słowami '' ty chyba nie zamierzasz tego jeść?!'' jakbym co najmniej arszeniku tam dosypała ::) Ja na to z jęzorem na brodzie i śliną na spodniach odparłam ze i owszem zamierzam, mlaskając przy tym rubasznie
kochaniutka zaczęła bąkać o świętach, bogu, kościele i cale to i tamto wiec żeby jej nie przemęczać powiedziałam ze w boga nie wierze, nie dotarło i chciała mi jeszcze przez parę minut wmówić ze wierze, potem już tylko spróbowała powiedzieć'' no ale wierzysz tylko do kościoła nie chodzisz ? prawda?'' nie, nie wierze ::) '' ...no ale jak to?.."
http://www.youtube.com/watch?v=DnQmTQQD ... re=related
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: lavena »

O kurcze... sama bym chciała taki pokój :D

http://www.dawidmichalak.pl/smieci/pokoj/
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nina »

lavena pisze:Nina leki homeopatyczne bazują raczej na efekcie placebo... środków aktywnych tam praktycznie nie ma...
Przecież o tym wiem :P
Co nie zmienia faktu, że są skuteczne i to bardzo. Najlepiej działają na zwierzęta.
Cyklotymia pisze:Nam mówili, że leki homeopatyczne działają tak, jakby ktoś chciał się narąbać, wlewając do jeziorka flaszkę wódki i pijąc z niego ;)
Po raz pierwszy słysze (w sumie czytam) taką bzdure. Gdybym nie stosowała ich od wieeelu lat, może i bym uwierzyła, ale niejednokrotnie zastępują mi szajskie antybiotyki.
W sumie mówią, że akupunktura też nie jest skuteczna.... Oczywiście przede wszystkim zapaleni lekarze, jak moja ciotka...

A ucho już prawie wróciło do normy, tylko mi sie troche przytyka :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Sheeruun »

Zrobiłam sobie herbatę rano i nie wypiłam, teraz natchniona głupim pomysłem odgrzałam ją sobie w mikrofalówce.. i dobre jest ;D
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: lavena »

Nina pisze:
Cyklotymia pisze:Nam mówili, że leki homeopatyczne działają tak, jakby ktoś chciał się narąbać, wlewając do jeziorka flaszkę wódki i pijąc z niego ;)
Po raz pierwszy słysze (w sumie czytam) taką bzdure. Gdybym nie stosowała ich od wieeelu lat, może i bym uwierzyła, ale niejednokrotnie zastępują mi szajskie antybiotyki.
Tu chodzi o to że leki homeopatyczne to tzw UHD ( ultra high dilution) czyli roztwory o bardzo wysokim rozcieńczeniu... czyli porównanie do flaszki wódki w jeziorze coś w sobie ma :D Jak jesteś zainteresowana to mam dobry artykuł o tych środkach z Wiadomości Chemicznych - W poszukiwaniu fizykochemicznych podstaw homeopatii. Myślę że warto przeczytać, trochę rozjaśnia.
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: ogonowa »

Bosh.


Mama mi sprawdza gg :-X.. Sprawdziła raz, jakiś tydzień temu - dałam hasło. Potem przerwa i dzisiaj wchodzę do pokoju, mama na kompie i przegląda sobie moje maile ::)... zaczęłam krzyczeć co ona sobie wyobraża, to ona na to 'Następnym razem nie zakładaj sobie haseł' :-X. Brak mi słów. Jeszcze jeden raz to zablokuję całego kompa.. bo mnie to wkurza.
Awatar użytkownika
Vixen
Posty: 43
Rejestracja: pn sty 12, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: W-wa

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Vixen »

W sumie się nie dziwie, że się wkurzyłaś ::)

Ja mam masę haseł, i nie ma bata by rodzice się dostali, bo za bardzo na komputerach to oni się nie znają ;D
Zresztą nie chce by staruszka dostała zawału np. wyczytując ile ja przeklinam :-X ;)
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Rhenata »

rodzice myślą ze mogą wszystko ,moi tez tak myśleli ,zwłaszcza matka
nie świecą często przykładem ale pamiętniki i inne takie muszą sobie poczytać, bo to my jesteśmy źli i nieodpowiedzialni a ich ciekawość i chamstwo przekracza granice rozsądku
kasuj wszystko wyłącz w gg archiwum i nie prowadź pamiętnika bron cie panie ;)
przechodziłam takie cyrki w domu ze teraz nie ufam już nikomu i pokój na klucz zawsze jak wychodzę dalej niż do kuchni :P
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”