Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Nina »

Niech to sie już uspokoi bo cała rodzina zwariuje :(
Z ojcem znowu gorzej. Już ponad miesiąc leży w szpitalu. Prawdopodobnie będzie druga operacja (w ciągu dwóch tygodni?!) bo w pierwszej źle założyli dren. Idioci nie wycięli woreczka żółciowego, który na 90% jest przyczyną problemów z trzustką. Za to wycięli zdrowy wyrostek, do którego musieli robić drugie cięcie...
Ci lekarze wszystko partaczą... A we Wrocławiu nas nie chcą :( Lekarza z Katowic nie ma do poniedziałku. Nie wiem już do kogo dzwonić, z kim rozmawiać. Ale jego trzeba stąd zabrać :(
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
WielebnyPatyk
Posty: 214
Rejestracja: wt cze 09, 2009 3:48 pm
Lokalizacja: Strzyżów (woj. Lubelskie)

Re: Smutnik :(

Post autor: WielebnyPatyk »

Dasz rade. Wspieraj ojca i rodzinę, a wszystko jakoś się ułoży. Trzeba mieć nadzieję. Jeżeli macie taką opiekę w szpitalu to zabierzcie tatę zanim durnie narobią jeszcze większego kłopotu.
Jak ja byłam po wypadku to leżałam w szpitalu Hrubieszowskim i co? Do dzisiaj mam powikłania z błędnikiem, wzrokiem itp. itd. bo nie wiedzieli co robić :-\
Żyję łatwo , lekko i przyjemnie
Choć niektórzy mówią wokół,
że zostanie wielkie gó*no ze mnie,
a ja na to śmieję się HA! HA!
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Nina »

WielebnyPatyk pisze:Jeżeli macie taką opiekę w szpitalu to zabierzcie tatę zanim durnie narobią jeszcze większego kłopotu.
Gdybym tylko miała gdzie, zabralibyśmy go choćby dzisiaj :( A przecież nie zabierzemy go do pierwszego lepszego szpitala z dala od domu (u nas jest jeden szpital...), szukamy tych najlepszych. Tak jak pisałam, profesor z Wrocławia w ogóle nie bardzo chce rozmawiać (bo przypadek prowadzony u nas i w ogóle...), katowicki specjalista jest na urlopie, więc musimy czekać do poniedziałku. Dzisiaj mama pojechała do Opola, do lekarza u którego byłam z ojcem, nie wiem co ta kobitka powie.
Nasi lekarze doprowadzają mnie do szału... Dowiedzieć sie od nich czegokolwiek to na prawde wyczyn. Traktują wszystkich jak idiotów a tym razem nie trafili na głupich wieśniaków, którzy będą biernie patrzeć na to, co robią 'nieomylni, wspaniali lekarze'...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

Re: Smutnik :(

Post autor: szpaczek »

dowiedziałam sie wczoraj od kol z gimnazjum,że tacy chłopcy z mojej byłej szkoly zgineli przedwczoraj w wypadku :( nie znałam ich osobiście,tylko z widzenia,jak każdy chyba,ale jest mi strasznie przykro :(
Awatar użytkownika
Asmena
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 30, 2009 9:02 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Smutnik :(

Post autor: Asmena »

No u mnie wywalili gościa z liceum, bo zamordował kolegę... Teraz czeka na proces... A z kolei znajoma z klasy ukradła 100zł dziewczynie, która była z nami w klasie, ale w pierwszej klasie oblała komisa...
Niby wszystko wyjaśnione... no ale jak rozmawiać ze złodziejką?... Zwłaszcza, że po tym incydencie wyjaśniło się, kto notorycznie okradał dziewczyny w ich szatni podczas lekcji wf...
Ze mną: Chibi, Riku, Shinju, Kambru, Arai, Chiki, Hagu, Sukui
Za TM: Akai, Filip, Aida, Naka, Lucy, Labisia, Kate, Mariusz, Nezumi, Doku, Haya
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Smutnik :(

Post autor: yss »

Asmena pisze:No u mnie wywalili gościa z liceum, bo zamordował kolegę...
po przeczytaniu tego zdania miałam moment szoku: teraz za morderstwo jest taka kara? :D
a czemu go zamordował? przypadkiem czy celowo?



na mnie nie podziałał antybiotyk, nadal jestem chora, czuję się dziś gorzej..... już mnie wszystko boli :-[
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Smutnik :(

Post autor: Landrynka »

yss, morderstwo to zawsze celowo. przypadkiem można zabić.

u mnie jednego tylko wywalili z obozu za skrajne pijaństwo. ale nic mu nie zrobią poza tym.
a i parę osób dostało propozycje nie do odrzucenia. "nie pasujesz do wizerunku szkoły"
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
Asmena
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 30, 2009 9:02 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Smutnik :(

Post autor: Asmena »

yss pisze:po przeczytaniu tego zdania miałam moment szoku: teraz za morderstwo jest taka kara? :D
Do tego dołóż jeszcze odsiadkę w więzieniu ;)

Zabił w obronie własnej, ale i tak pójdzie za to siedzieć, gdyż zabił go nożem, a tamten nie wyjął żadnej broni. Jak wszyscy wiemy- polskie prawo to g***, gdzie można bronić się jedynie tym samym rodzajem broni, co przeciwnik.

(Kobiety- przed gwałcicielami bronimy się wibratorem!)

xD...
Ze mną: Chibi, Riku, Shinju, Kambru, Arai, Chiki, Hagu, Sukui
Za TM: Akai, Filip, Aida, Naka, Lucy, Labisia, Kate, Mariusz, Nezumi, Doku, Haya
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Smutnik :(

Post autor: alken »

Asmena pisze: (Kobiety- przed gwałcicielami bronimy się wibratorem!)

xD...
to ma być smutnik a ja rżę ze śmiechu :P ;D
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Smutnik :(

Post autor: Vicka211 »

No tak, dzięki Asmence mam banana na twarzy, mimo że od płaczu cała spuchnięta :P
Zaraz wpadnę w jakąś depresję :(
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Smutnik :(

Post autor: yss »

mam sporą nadczynność tarczycy.........
to by wiele wyjaśniało :(
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Minoo
Posty: 303
Rejestracja: sob sie 01, 2009 12:09 pm
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Minoo »

Mam problemy ze szkołą. 2 dwójki na poczatek z matmy... Piekny początek! Codziennie płacze za stara budą na Witosa, jest mi źle...

A dzisiaj?
Dzisiaj mama do mnie zadzwoniła...
Już wie dlaczego jest chora...
Ma bardzo silną alergię na szczury.
Bestyje zostaną przeniesione do zimnej komórki wielkości 6 metrów, z pralką i gratami...
Nie wiem jak sobie poradze. Często w nocy nie mogę spać, bo muszę na nie spojrzeć...
A jak one sobie poradzą? Mama wprawdzie mówiła że wstawi tam grzejnik i powykłada podłogę kocami, ale...
Nie wierze w mojego pecha..
Stworzenie bezszczurowe.
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: Ivcia »

Byłam dzisiaj w Tesco na warszawskich kabatach. Musiałam coś załatwić, a miałam jeszcze chwilkę, więc postanowiłam wstąpić do zoologa. Podchodzę do klatek. Widzę szczury w trzech różnych...
1)matka dumbo z oseskami
2)prawdopodobnie ojciec dumbo
3)szczurki w różnym wieku tzw. zwyczajne

Podchodzi do mnie ekspedientka, pyta:
- W czym mogę pomóc?
- Ja tylko oglądam... Chociaż nie. Czy może mi pani wytłumaczyć co oznacza szczur rasowy mix? (napis na klatce 2)
- Yyy... yyy... Ta karteczka już tu wisiała, to dumbo.
- Aha, a czy tamte szczurki (pokazuję na klatkę 1) urodziły się tutaj w sklepie?
- Tak.
- A te szczurki (wskazuje klatkę 3) są rozdzielone według płci?
- Nie.
- A wie pani, że szczur w wieku 3 tyg może zapłodnić siostrę?
- 6 tyg! Poza tym wężom to bez różnicy!

I SOBIE POSZŁA, głupia krowa! Aż mnie szlag trafił! Więc wychodzi na to, że te patałachy sprzedają najzwyklejsze szczury w świecie tyle że z uszami dumbo - jest to zapewne chów wsobny - i wmawiają klientom, że to rasowe szczury i każą płacić za nie krocie. A kochane, niczemu winne, równie piękne i wdzięczne kapturki oddają jako karmę! Ludzie są podli! Jestem totalnie zszokowana dzisiejszą sytuacją. Nie wiedziałam, że można być takim ciemnym i pozbawionym uczuć. To bardzo przykre :'(

A z innej beczki... Mój TŻ znowu mnie zostawia. Jedzie na 2 tyg do rodziców. Już za nim tęsknie, a to dopiero w sobotę :(
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Smutnik :(

Post autor: Vicka211 »

Dlatego właśnie nie lubię chodzić do zoologów :-\
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
pyza008
Posty: 156
Rejestracja: ndz wrz 20, 2009 8:53 pm

Re: Smutnik :(

Post autor: pyza008 »

a mi jest smutno bo dobija mnie ludzka głupota;/
chciałabym wam opowiedzieć coś, moim zdaniem bardzo oburzającego.
dzisiaj koleżanka opowiada mi, że jej starszy brat(dorosły ale widać to nie znaczy, że odpowiedzialny;/)chciał kupić dwa chomiki(wiem, że to forum o szczurach ale to równie dobrze mogłyby być inne zwierzaki). no a że on chciał samca a jego dziewczyna samiczkę to kupili parkę, którą trzymają razem. powiedzieli, że nie ma problemu jeśli samica zajdzie w ciążę bo wtedy oddadzą młode do zoologicznego gdzie są węże;/;/po pierwsze jak wiadomo zwierząt z zoologa się nie rozmnaża zwłaszcza tylko dlatego, że im się zachciało samca i samicy...samca nie chcą wykastrować bo szkoda im kasy...nawet nie wiedzą, że samica może ciąży i porodu nie przeżyć i że po porodzie trzeba samca oddzielić od samicy i umieścić go w innej klatce, której oczywiście nie mają.....;/
czy to jest mądre?
żal mi takich ludzi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”