Odeszły .... [`]

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Raffy
Posty: 40
Rejestracja: ndz maja 02, 2004 11:21 am

Odesz?y .... [`]

Post autor: Raffy »

Wspominam tu czasy mojego pierwszego szczura - Arę :( Była u mnie 1 dzień ... miałem wtedy 5lata i znalazłem ją na podwórku. Hustałem się i patrze a coś białe w krzakach się rusza, krzyknąłem MYSZ! (wtedy nie wiedziaem ze szczury istnieja:D) no i wziąłem ja do domu, rodziców nie było i bylismy razem do wieczora :cry: Naprawdę Are miło wpsominam, w domu strasznie szaleliśmy, biegłem do kuchni a ona za mną i nasypałem do podłogi płatki kukurydziane (dosłownie całe opakowanie i mleko wlałem :D ) i jadła sobie i bawiliśmy.. nie ugryzła mnie absolutnie :( Rodzice wrócili z pracy i krzykneli ze potwor wo domu i ... wolę nie mowić co dalej :cry: Ara ... spoczywaj w pokoju [`]


a teraz moich papużek :

Polly- (inne imiona:Lara, Ollie, Dako....) ... była najwspanialszą papużką, byliśmy razem przez 4lata (otrzymalem ją już dorosłą z Layem, miała wielu włascieli i była juz raczej stara). Polly... Ollie ... byłaś wspaniala i milo cię wspomina. Szkoda bardzo że wcześniej ludzie bardzo was zaniedbali... przez te 4lata byłas u mnie szczesliwa... dałaś mi radość... 7pisklaków co mają już dom oprócz Diabła co jest ze mną i za to ci bardzo dziękuje... bardzo mi brakuje twoich krzyków i łazenie po firance... oraz wojny z Rają :( Umarła prawie miesiac temu na raka i wyglądała (wg mnie i wetów) na powyzej 15lat zycia) i spoczywa w spokoju na łacze.Po tobie mam kilka zdjęć ... twój pan - Poluh tez cię kocha

Lay-(inne imiona:Ron, Felek, Art...) .. byleś bardzo fajny i nigdy cię nie zpaomnę. Zieloniutka papuzko... siedziałes mi na ramieniu i jadłeś to co ja prawie zawsze... towarzyszyłes mi przez 2 lata :cry: Trafileś do mnie juz chory na Francuskie pierzenie a na to nie ma lekarstwa ale wierzę ze byłeś u mnie szczęśliwy bo ciągle śpiewaleś ... Lataj szczęsliwy z Polly oraz Twisterem wysoko.... uwielbiałeś Ley`sy stąd twoje imię ... po tobie mam tylko 1 niewyrazne zdjęcie :( umarłes na raka nogi... przepraszam .. :cry:

Twister- (zwany tez Aralbertem lub Albertem...) nieznosno kochana papużko ... zieloniutki ... brakuje mi strasznie twojego chuliganstwa, byłeś bardzo sprytny i za zadne skarby swiata nie chciales wrocic do klatki, niesamowity byłeś ... nigdy cie nie zapomnę. Umarłeś ze zjadłes cholerna Hoję .... Raja bardzo cię teskni i nie ma cie tu juz 2 lata... Raja zyje bez tobie juz 3lata ... twister... lataj wysoko

Sara - (inn.Im.- Jessie) byłas z nami bardzo krótko, całe 2 tyg... współczuję cię ze bylas okrutnietraktowana przez sprzedawców i cierpialas na chorobe płuc... Sara... po tobie niewiele pamietam, pamietam tylko ze bylaś zółta i nic wiecej... zolciutko..zlociutka lataj wysoko ... spotkamy jeszcze raz tylko nie na 2 tygtylko na całe wieki :!:

Donald - Syn Polly i Laya, mały smarkaczu... byłes niesamowity, szybkim lotem przemykałes sie pomiedzy moim pokojem a duzym po slone paluszki... gadatliwy uparciuchu ... zginąłes tragicznie zadziobany przez matkę .. przykro mi :( spotkamy sie jeszcze


a teraz bojowniki :

Tommy(Tomlsv,Tomek, Tom, Tum) -czerwony draniu, wrogu załobniczek i gupików oraz molinezji .... wierze ze u mnie byles bardzo szczęśliwy ... umarłeś ze starości ... lecz spokojnie bez nerwu ... uwielbiałes narybki polować... wyrwać mi robaki pomiedzy palcami... kochany lobuzie,czemu cię nie ma :( czasami chce mi sie plakac na twoje wspomnienie.... Tom, plywaj wysoko :) spotkamy sie, wierze i musimy ale na razie musisz pływac w krainie wieznych wód beze mnie ...

Adam I (adrian,Adas) - byleś najwspanialszy, kolorowy bojowniku ... trafiłes do mnie na mikołaja a prezentem dla ciebie był nowy dobry dom... nigdy cie nie zapomnę, miałes bardzorzadki kolor i nikogo nie skrzywdziłes poza gupikiem... Adrianie, przepraszam cie ze umarłes z mojej winy, podmiana wody w przeciagu :(... pływaj z Tomkiem wysoko :)

Hiawata - ... Hiawa... na twoje wspomnienie łezki mi sie w oku krecą.... byłes mutantem, białes głowe bardziej skierowaną w dół ale i tak bardzo kochany byłeś ... byles bielutki niczym snieg, główka pomaranczowa nuiczym pomarancza... Hiawata... zawsze pozdziwialem twoją cierpliwość ... byłes u mnie tylko miesiac ale i tak wiele mi daleś. Nigdy teraz nie znajdę takiego drugiego bojka :(

Adam II, Jabba, Carmen i wspaniały Bebe :( .... byliście u mnie krótko i tak daliscie mi duzo ze tego niezaomnę do konca zycia... szkoda mi bardzo ze musieliscie meczyc z głupota sprzedawców ... spotkamy sie wyyyyysoko ! :)

(`)[`] = dla innych ryb których tez wspaniale wspominam ... pierwsze kiryski, pierwszy zbrojnik niebieski, pierwsze mieczyki ....


oraz mojego psa Bara... odeszłes kiedy ja mialem 2 lata, po tobie zostal wigilijny filmik oraz jedno szaro-białe zdjecie :( Bar... biegal wysoko a kiedy sie spotkamy to cie poznam o wiele lepiej :)

Kuba - co prawda, nie byłes mój ale i tak bardzo mnie lubileś ... nie wiadomo czy jeszcze żyjesz ale ... wspaniale cie wspominam, to ja cie wychowałem kiedy byles malutki ... byłeś psem mojej cioci ale ... wiem ze nie lubiłes ich bo kózyn wyrywał ci włosy, oddales mu i zostałes wyrzucony do lasu :( nic nie moglem zrobic bo z nimi nie mieszkam... Kuba, spotkamy sie jeszcze!:)


(`) [`] (`)
wielkie stado, 11 papug, 5-6 akwarii, zabka, slimaki, ryby, krewetki :)
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Odeszły .... [`]

Post autor: Dona »

[']
Raffy
Posty: 40
Rejestracja: ndz maja 02, 2004 11:21 am

Odeszły .... [`]

Post autor: Raffy »

Odeszła dzisiaj moja wieloletnia molinezja Winona :( matka wielu małych molek.... piekna bylaś i nigdy cie nie zapomne umarla ze starosci, miała dobre z 10cm i chyba z 6lat [`] :(
wielkie stado, 11 papug, 5-6 akwarii, zabka, slimaki, ryby, krewetki :)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Odeszły .... [`]

Post autor: ESTI »

Przykro [']
Obrazek
Awatar użytkownika
Paula_13
Posty: 378
Rejestracja: śr lis 24, 2004 10:06 pm
Lokalizacja: Świdnica

Odeszły .... [`]

Post autor: Paula_13 »

Przykro mi... ["]
Na zawsze w moim sercu:
Kasia, Wacuś, Crazy, Lazur, Lazur II, Riko, Messi
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

Odeszły .... [`]

Post autor: roenna »

[']
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

Odeszły .... [`]

Post autor: Masterton »

ja wyłowiłam 2 welony :(
hodowałam je od ikry - 6 lat
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
Raffy
Posty: 40
Rejestracja: ndz maja 02, 2004 11:21 am

Odeszły .... [`]

Post autor: Raffy »

16.12.2004r. - 5letni niebieski bojownik IVY :cry::cry::cry:
wielkie stado, 11 papug, 5-6 akwarii, zabka, slimaki, ryby, krewetki :)
Agatra
Posty: 120
Rejestracja: czw lip 17, 2003 2:27 pm

Odeszły .... [`]

Post autor: Agatra »

[']
['] Layla [']
['] Lloyd [']
Agatra
Posty: 120
Rejestracja: czw lip 17, 2003 2:27 pm

Odeszły .... [`]

Post autor: Agatra »

[']
['] Layla [']
['] Lloyd [']
pestka4
Posty: 262
Rejestracja: wt maja 18, 2004 3:55 pm

Odeszły .... [`]

Post autor: pestka4 »

:( :cry:
Jutro to dziś, tyle, że jutro....
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

Odeszły .... [`]

Post autor: olka »

:cry: :cry: :cry:
Olka
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Odeszły .... [`]

Post autor: myszka »

Boże! ja ich duzo odchodzi... biedne nasze zwierzęta... [']
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odeszły .... [`]

Post autor: Lulu »

[*]
Raffy
Posty: 40
Rejestracja: ndz maja 02, 2004 11:21 am

Odeszły .... [`]

Post autor: Raffy »

kolejny bojownik 2 letni ... Bonifacy ... :cry: :cry: :cry:
wielkie stado, 11 papug, 5-6 akwarii, zabka, slimaki, ryby, krewetki :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”