Moje Chrupki :D :D :D

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

Chłopcy dostali właśnie barszczyk :-* :-* .Zajadają, aż się uszyska trzęsą. W klatce wygląda jakby odbyli długo nocną batalię na noże, miecze i sztylety :P . Ale cóż z tego. Merch powiedz mi tylko, bo on już prawie miesiąc dostaje antybiotyki tyle, że miał zmieniane. To ma dostawac drugi miesiac?
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: sssouzie »

Telimenka pisze:Chłopcy dostali właśnie barszczyk :-* :-* .Zajadają, aż się uszyska trzęsą
a barszczyk był chociaż z uszkami? :D

a batalie- widzę, że to nie tylko prawdziwi mężczyźni, ale do tego rycerze, co o honor swój we właściwy sposób dbają ;)
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

Barszyk był z makaronem :). Z uszkami u nas się nie jada. Ale nie wybrzydzają. Owszem to są moi kochani rycerze. Ciekawe jak dziś swym męstwem popiszę się Ember.. bo czeka go kolejna wizyta u Pani Doktor..
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: odmienna »

Mnie tam właściwie uszy przy barszczu, też najbardziej do trzęsienia się służą.... ;)
Teliś? A Emberek ma apetyt? Bo faktycznie waży tyle, co pół szczurka (a i to, mówisz, że i tak przytył)... ja sobie wyobrażam jak go taki długi czas podawania antybiotyku wyniszcza. To choróbsko strasznie podstępnie się rozwijało, no i te scysje z Fizykiem nie pomogły... właśnie; jak to Kłapouche Ciacho się teraz do niego odnosi? Bo mało kiedy docenia się jak silnie chorobotwórczy jest stres. Jak mi się rok temu terror w domu szerzył, to Jerzolek normalnie znikał...gdyby szczury miewały wrzody żołądka- nic, tylko by dostał, bo spał i jadł pod strachem.
Trzymam kciuki, za przebieg i wynik dzisiejszej wizyty.
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: sssouzie »

ah, no właśnie chciałam zapytać Teli : jak rozpoznane zostały ropnie na płuckach? znaczy, że weterynaryjnie to się domyślam, ale jakie objawy?
...czyż nie dobija się koni...?
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: merch »

Teli nie badzo rozumiem , to on juz jest chory od miesiaca i dopiero teraz te ropie stwierdzono- no musi brac antybiotyki az do poprawy kliicznej potem kontrolne zdjecie pluc jesli pluca byly by bez zmian to antybiotyk jescze tydzien tak ja to widze .
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

Ropnie juz wczesniej byly stwierdzone. Zapomnialam napisac po prostu. Chodzi o to ze poprzedni wet spartolil sprawe i podawal chyba nie te leki co trzeba. Ja bylam zalatana i nie mialam czasu tu pisac. Teraz mamy konkretna wetke i juz mu sie poprawia.
A ropnie stwierdzono poprzez RTG. Powodem do zrobienia RTG byly charczenie.

A przytyl 20g.. wczesniej wazyl 300. No i robalki tez nie pomogly.. bo siersc mu wypadala, a tamten wet patrzyl pod jakas lupka i niby ze nie ma. Byly jednak widoczne golym okiem. Cos strasznego..Chcial mi leki nasercowe wcisnac ze to niby od serca problemy.
To stwierdzilam ze to jest chyba przesada i poszukalam innego weterynarza.
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

Jade po Amanka!! :-* :-* :-*
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Anka. »

Aaaa, to już !
Jedź i dawaj foty ;D
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

Obrazek Obrazek Obrazek

Amanek:)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Zyzia
Posty: 207
Rejestracja: pn lip 20, 2009 11:34 am
Lokalizacja: Leeds - UK

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Zyzia »

Jaki sliczny uszolek, podoba mi sie jego kolor ;D
Angielskie panny - Niunia, Pixie, Luna, Dixie i Freya.
Kiedyś używano znaków interpunkcyjnych, teraz od tego są emoty.
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: xMsMartax »

Piękny ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

Moze i piekny ale male Diablątko i gryzak z niego ::) ::)
Oj bedzie z nim sie dzialo. Wszystko sprawdza zebiskami w ogole sie nie boi i bezczelnie na moich oczach wszystko rozwala. A jak ukladam sobie to znow przewala, patrzac mi prosto w oczy...'
Diabełek! >:D >:D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: xMsMartax »

Ale takiemu diabełkowi to można wszystko wybaczyć :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Jessica »

moze i diabelek ale jaki urodziwy przy tym:) jest śliczny!
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Zablokowany

Wróć do „Nasi pupile”