Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: xMsMartax »

Ile to ja razy bym dziś glebe zaliczyła :P na chodniku istne lodowisko, i nikt oczywiście nie wpadł na pomysł by posypać to jakąś solą lub piaskiem... ::)
Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nina »

xMsMartax pisze:i nikt oczywiście nie wpadł na pomysł by posypać to jakąś solą
No i bardzo dobrze... Mam ochote zabić gołymi rękoma, jak pies mi skomli i ani drgnie po przejściu przez taki chodnik.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: xMsMartax »

Oj to w takim razie piachem :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Minoo
Posty: 303
Rejestracja: sob sie 01, 2009 12:09 pm
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Minoo »

A ja znów poszukuje imienia. Stanowczo zbyt szybko mi postacie wymierają...
Stworzenie bezszczurowe.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nina »

3 w nocy a ja gram w literaki zamiast spać xD
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: lavena »

Też jakoś spać nie mogę. I już nawet nie ma nikogo inteligentnego na gg żeby se pogadać... ech...
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Sheeruun »

Ej ze mna jest coś nie tak :-\ Jak śpię "normalnie" to dobudzić nie można. A jak przedwczoraj specjalnie nie słałem łóżka wieczorem (jakbym posłał to koniec - grawitacja, czy inne przyciaganie, łóżka jest straaaaaszne xD) i po tej nieprzespanej nocy myślałem, że padnę wieczorem i nie wstanę do południa przynajmniej. A tu dupa, nie dość, że nie mogłem zasnąć (a "położyłem się" o 20 - no dobra, troche z psem sie droczyłem jeszcze xP ), to po kilku h snu obudziłem się po 3 pełen energii jak nigdy i już zasnąć nie mogłem.. No szok, normalnie jak nie prześpię z 10h to nie do zycia jestem, a tu takie dziwy ::)

Dzis nie bede mógł na du.pie usiedzieć, mają przyjść karteczki od Ogoniastej i mój Furet (w końcu! po miesiącu.. jak kurier znowu nie zawali :D ) :P Znajac zycie bede co chwile latał do okna i sprawdzał, czy przypadkiem kurier nie podjechał tym swoim wieeelkim samochodem pod klatkę.. ::) A potem okaze sie, że dzis nie przyjdzie, ja już wieeeeeeem jak bedzie ;D

Radosny byłem odkad wstałem, ale teraz to już w ogóle ::) Najchetniej bym sobie pospiewał, ale po 1) nie umiem, po 2) wstydze sie i po 3) wszystkich pobudzę ::)

Dobra i tak nikomu sie nie bedzie chcialo tego czytac xP
Ide sobie porysowac, chociaż mi tablet zacina w Photoshopie. Ale jest Paint, ewentualnie kartka papieru.. :P
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Rhenata »

proba zaśnięcia byla o 1:30..poddałam sie i przeleżałam do 4:20, zobaczyłam zegarek i radosnym o w mordę za godzinę muszę wstac! oświadczyłam całemu wszechświatu ze go nienawidzę...ale nawet to nie zmobilizowało mojego chorego mózgu do odpoczynku! całościowo przespane 3,5 minuty..ide do pracy..super..sic!
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sssouzie »

ja wyjątkowo byłam zmęczona, robiłam rewizję szafy...i padłam o 24 :D
o 7 wstałam pakuję do końca plecak i Adieu, jadę do Piotrkowa.
Moje dzieciaki zostawiam...wrócę, maleństwa wrócę..tylko nie wiem w jakim stanie O0

a ci co spać nie mogą- będziecie należycie do sylwestra przygotowani! ;)
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: bubu »

wczoraj chciałam położyć się o 22 . leżę i nie mogę usnąć. normalnie nie mogę . najpierw podejrzenie ; cierpię na bezsenność 8) (bo kilka dni wstecz również nie mogłam usnąć ). potem się śmiałam .
no i chyba nikt nie zgadnie co zaczęłam robić w nocy .
suszyć jabłka ;D .
wzięłam jabłko ,obrałam ze skórki ,wzięłam igłę i nitkę i zaczęłam to przyczepiać do kaloryfera . za pierwszym podejściem nie przyszło a więc zjadłam kilka kawałków jabłka . za drugim też nie , a więc jabłka trafiły do żołądka ,ale za trzecim razem..hurra! tyle że pozostałe jabłka się nie zmieściły i stwierdziłam ,że nie będę się już denerwować i zostały zjedzone . ;D

ekstra, teraz suszy się 10 małych kawałeczków .
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Vicka211 »

A ja się pakuję i po 15 wracam do Szczecina. Ale mi się taaak chce spaać :P :) Zasnęłam o 0.00 wstałam o 7.48 :) Wyjątkowo długo śpię w te wolne ^^
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nina »

sssouzie pisze:a ci co spać nie mogą- będziecie należycie do sylwestra przygotowani! ;)
To fakt xD Tylko później trzeba sie ekspresem przestawić na wstawanie o 6.30 xD
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
igig
Posty: 516
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 11:31 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: igig »

Jakiś zmasowany atak bezsenności na forumowiczów :D ?
Kraków i okolice!
Krakowski szczurzy piknik! KLIK!
17 Kwietnia
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: pin3ska »

a ja mialam dzis przymusowa pobudke ranna, bo czekalam na kuriera z zooplusa :) Przyjechał, wiec moge juz isc sie zdrzemnąć :D
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Babli »

Ejżesz.. muszę ćwiczenia uzupełnić do chemii i biologi..o. i geografii.. buu.

A jakie ja sny miewam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”