pruszkowskie gangsterki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: pruszkowskie gangsterki

Post autor: sssouzie »

zauważyłam datę... ::)

ale w takim razie co u Dotki? bo tu taka cisza..?
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: pruszkowskie gangsterki

Post autor: susurrement »

halo, halo, czekamy na jakieś wieści..
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: pruszkowskie gangsterki

Post autor: RattaAna »

dziękuję w imieniu Dotki za wszystkie kciuki i pozytywne myśli! Docisko jest dzielną babeczką! tak się bałam jak ona zniesie podróż na święta, a tymczasem malutka czuła się bardzo dobrze, nawet lepiej niż przed wyjazdem;
teraz jednak znów jest pogorszenie, coś się dzieje z jedną przednią łapką, nie wiem czy to zwichnięcie czy co, ale trzyma ją prosto i praktycznie nie używa; albo to jakiś paraliż może; poza tym coraz mocniej niedołężnieje, serce mi się zatrzymuje jak obserwuję jej wspinaczkę na półkę w klatce, ale z drugiej strony nie chcę jej separować od stadka; powiem może tak: jakoś sobie Dotka radzi, ale najlepiej nie jest; jeśli jednak nie będzie gorzej, jeszcze trochę pobędziemy razem;
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: pruszkowskie gangsterki

Post autor: susurrement »

ale dzielna z niej dziewczynka :)
biedna Dotkowa łapeczka.. :(
cały czas trzymam za Was kciuki i cieplutko o Was myślę.
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: pruszkowskie gangsterki

Post autor: RattaAna »

własnie M. poszedł z Dotką po ten ostatni zastrzyk :( jak mi ciężko, okropnie.......... malutka już nie dawała rady, praktycznie od wczorajszego wieczora; teraz już nie będzie cierpieć :(
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: pruszkowskie gangsterki

Post autor: sssouzie »

Ratta.. trzymaj się ciepło..
nawet nie umiem nic pocieszającego powiedzieć.. :(
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: pruszkowskie gangsterki

Post autor: denewa »

Biedactwo :(
Tak - trzymaj się Ratta
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: pruszkowskie gangsterki

Post autor: susurrement »

Dotka, Słońce.. :(
strasznie mi przykro.. dużo o Niej myślałam i trzymałam kciuki.. :(
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: pruszkowskie gangsterki

Post autor: ol. »

biedne te labiki :(

śpij spokojnie Dotko [^]
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: pruszkowskie gangsterki

Post autor: *Delilah* »

<'> Spij dobrze Slodka Doteczko...
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: pruszkowskie gangsterki

Post autor: *Delilah* »

Co tam u Was Ratta?
Jakieś plany doszczurzenia ?
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: pruszkowskie gangsterki

Post autor: RattaAna »

z dniem dzisiejszym nastąpił koniec mojej szczurzej przygody... dziś odeszła moja ostatnia szczurzyca, Andariel; dwa m-ce temu odeszła Szelma, Andariel została zupełnie sama; obserwowałam ją uważniej, bo się bałam, że z tej samotności zmarnieje, ale radziła sobie nieźle; w każdym razie jadła, piła normalnie; tylko strasznie osowiała:((( wczoraj w nocy dawałam jej puree ziemniaczane i zjadła, jak co dzień; była sprawna, jak na dwulatkę miała dobra formę; nie wiem dlaczego dziś odeszla; i jak na złość, akurat dziś, nie zajrzałam do niej rano, żeby się przywitać; dopiero po południu... a wtedy już nie żyła moja mysza biedna;

wiecie co, tak w ogóle to nasze poprzednie szczury, z którymi miałam ogromną więź emocjonalną, nigdy nie umieraly ot tak, po prostu; zawsze była to krótsza czy dłuższa walka o zdrowie, sterydy, leki, zastrzyki, a na koniec ta trudna decyzja o eutanazji; a te szczurzyce (mówię o 3 siostrach: Lagunie, Szelmie i Andarielce) były inne; trzymały dystans i w zasadzie żyliśmy sobie obok siebie; Szelma odeszła nagle, w ciągu godziny. Andariel to samo. I tak sobie myślę czy to nie jest tak, że jak szczury czują, że my, ich opiekunowie, strasznie o nie walczymy, to bardziej chcą żyć..? a te szczurzyczki tego nie czuły...i po prostu umierały gdy nadchodził ich czas..? bo to naprawdę dość dziwne, że tak po prostu w jednej chwili umarły;

Szelma - ur. wrzesień 2008 - zm. wrzesień 2010
Andariel - ur. wrzesień 2008 - zm. listopad 2010

zapalam dla Was światełka [*] [*]
odnajdźcie Lagunkę i Dotkę...
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: pruszkowskie gangsterki

Post autor: merch »

(*)(*) dla panienek


szczury ostatnie w stadzie naogol bardzo szybko sie zabieraja:(
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: pruszkowskie gangsterki

Post autor: unipaks »

:(
[*][*]
dobranoc , dziewczynki...
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: pruszkowskie gangsterki

Post autor: RattaAna »

tak mi się przypomniało - jak brałam do siebie 3 siostry od ajlii i jubu (tj. Andariel, Lagunę i Szelmę), to Laguna była najwieksza, a Andarielka najmniejsza; i tak sobie myślałam, że Laguna taka silna i dorodna, a Andi taka mizerotka, że pewnie najszybciej odejdzie, bo chucherko i w ogóle; a jak się okazało, właśnie ta największa Lagunka odeszła pierwsza, a mała Andariel jako ostatnia;

żegnajcie, dziewczynki moje...
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”