[Klatka] - Wasze klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Jessica »

wys 80 szer 40 dl 70 a dlaczego?
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Vivon
Posty: 735
Rejestracja: czw paź 15, 2009 5:09 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Vivon »

A z ciekawości, na zdjęciu widać (mi się widzi ;) ) że klatka nie wygląda na wielką, a jest bardzo ciekawie urządzona.
Cheedarek [*]
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Jessica »

moze dlatego ze "namiot" ma podstawe 35x35 i zaslania polowe kuwety:) nie jest wielka ale nie az taka mała:)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: pin3ska »

Fotki nowej klaciorki, wyposażenia i oczywiscie lokatorów :D

http://www.szczury.org/viewtopic.php?f= ... 56#p648556
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Tili »

Tiaaa, a moj szanowny malzonek stwierdzil ( szkoda, ze dopiero po 3 dniach przekopywania internetu i w momencie kiedy w koncu znalazlam niby ta idealna klateczke), ze woli kupic taka dla ptakow czyli o ile pamietam wym wys 100, dl 50-60, szer 40, bo chce do niej wlozyc galaz, jakies tam poleczki, hamaki itp. Spoko, ciesze sie, bo taka klatka jest drozsza i wieksza, a ciesze sie, ze to on postanowil, ze wydamy wiecej kaski, ale mogl sie dziadyga jeden szybciej zdecydowac:)
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: zalbi »

Tili pisze:Tiaaa, a moj szanowny malzonek stwierdzil ( szkoda, ze dopiero po 3 dniach przekopywania internetu i w momencie kiedy w koncu znalazlam niby ta idealna klateczke), ze woli kupic taka dla ptakow czyli o ile pamietam wym wys 100, dl 50-60, szer 40, bo chce do niej wlozyc galaz, jakies tam poleczki, hamaki itp. Spoko, ciesze sie, bo taka klatka jest drozsza i wieksza, a ciesze sie, ze to on postanowil, ze wydamy wiecej kaski, ale mogl sie dziadyga jeden szybciej zdecydowac:)

ja tylko podpowiem, że fajniejsza byłaby większa kuweta
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
pyza008
Posty: 156
Rejestracja: ndz wrz 20, 2009 8:53 pm

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: pyza008 »

Tili pisze:...ze woli kupic taka dla ptakow czyli o ile pamietam wym wys 100, dl 50-60, szer 40, bo chce do niej wlozyc galaz, jakies tam poleczki, hamaki itp.

do innych klatek tez sie da wkladac takie rzeczy nie tylko do tych dla ptakow;]]
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: smeg »

Z pierwszego linka dobra tylko pierwsza klatka, na ok. 3 normalne szczury albo 4 małe samiczki. Miałam ją i jest całkiem spoko, ale ma bardzo małe drzwiczki i trudno się ją przez to urządza, trzeba się nieźle namęczyć i mieć przy tym pomoc drugiej osoby. Drewniane pięterka trzeba wywalić albo zaimpregnować, żeby nie nasiąkały moczem. Drabinki nie są szczurom potrzebne, doskonale sobie radzą wspinając się po prętach
Z drugiego 1,8 cm odstępu między prętami może być za duże dla bardzo młodych szczurków, dla starszych ok.
Trzecia ok. Czwarta niby też, ale jakoś wydaje mi się dziwnie wąska w porównaniu do wysokości. 37 cm powinno wystarczyć dla samiczek, ale dla samców zaleca się minimum 40.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: klimejszyn »

wysuwana kuweta nie jest dobrym rozwiązaniem. sama miałam taką i ściółka, kupki, siuśki lądowały w szparze między kuwetą a tą szufladką
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
pyza008
Posty: 156
Rejestracja: ndz wrz 20, 2009 8:53 pm

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: pyza008 »

ja mam klatkę taką jak ta pierwsza z pierwszego linku. i jest ok:)

ta z ostatniego linku ma jakieś takie nieciekawe wymiary więc odradzam.

no a druga i trzecia w porządku, to już musisz sama wybrać:]
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Tili »

Dzieki za podpowiedzi teraz bede ogladac, przegladac, debatowac, porownywac i wybrzydzac hehe czyli typowa baba na zakupach:)
Awatar użytkownika
pazurek89
Posty: 16
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 5:02 pm
Lokalizacja: Opole

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: pazurek89 »

Tili ja mam tą z 3go linku (Ara z otwieranym dachem). Jest świetna, a odstępy wcale nie są takie duże- 8 tygodniowa samiczka nie potrafiła się przecisnąć, a była wpadkowym maleństwem ;)
Ma dużo plusów:
+ wysoką kuwetę z porządnego plastiku (twardy, ale elastyczny)
+ dwie pary dużych drzwi (zero problemów żeby meblować lub sprzątać)
+ jest składana (łatwiej ją wrzucić pod prysznic i wyszorować)
+ wyższa niż dłuższa (dzięki temu nie zajmuje za dużo miejsca- jak na tak dużą klatkę)
+ na swoje rozmiary jest całkiem lekka

Szczerze Ci ją polecam, bo dodatkowym atutem Ary jest cena. Sklep zresztą też mogę polecić- szybka wysyłka i dobry kontakt ze sprzedawcą (na moje maile odpowiadał po paru godzinach od wysłania).
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Filipw »

ja bym sie bał że szczury znajdą przepis jak uciec przez te dziury na karmniki.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Paul_Julian »

Można zadrutowac, albo np. sypać ziarenka :D Niech sobie dziobą :) No chyba , ze ryjka nie zmieszczą.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”