Psy rasowe i kundelki.

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: bubu »

zalbi ,to nie ogon . :D

"jasna labka" - to pies , Baca :)
Nesca to suczka .
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: zalbi »

Myslałam, że obydwie to suczki bo tak o nich pisałas.. dlatego zgłupiałam =P

Moja Beta często siedzi na ogonie, jednak siedzi bardziej "na tyłku" w tylnymi nogami wywalonymi po bokach.
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Magamaga »

Ja też myślałam, że to obie sucze. Zwracam Bacy męski honor ;).
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: bubu »

ja tak pisałam ? nieee .

no ale to nic . Baca się nie obrazi :D .

hehe .moje psy nie siedzą na ogonie . czasem na lewym albo prawym pośladku :D ,ale prosto też im wygodnie .
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Magamaga »

Mój pies czasem siedzi tak jak szczeniak (a stare już z niego psisko - 6 roczek leci) - układając łapy na bok. Mnie to zawsze bardzo śmieszyło.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: kulek »

bubu pisze:
Wentzowa pisze:
bubu pisze:tak. ja posiadam dwa przecudne Labradory . Bacę i Nescę ;)
Jeździsz z nimi na wystawy? Bo chyba kojarzę twoją mamę i pieski ;D
Wentzowa , chyba dobrze kojarzysz . ;)
tylko na wystawy nie jeździmy . jeździmy na zawody PT(Psów Towarzyszących) . tzn. ja startuję z Bacą ,a moja mama z Nescą . :D


a co do tego psa..było by super gdybyś go przygarnęła . takich ludzi jak ty powinno być więcej ;) .nieodpowiedziali ludzie nie powinni mieć w ogóle zwierząt.
No to napewno was kojarzę :P Nie wiem czemu mi się wystawy skojarzyły. Tak ogólnie + moja mama uczyła twoją chyba (moja jest nauczycielką) :D Gdzie chodzisz do szkoły, tak btw? Napisz na PW.

Saba jest już u mnie :) Wyciągnęłam ją z tego cholernego kojca. Lata po ogródku jak szalona, skacze, biega, bryka i jest ogólnie "przesuperowska". Rano zadzwoniła koleżanka i powiedziała, że jeśli chcę psa to już, teraz mogę go zabrać. Wsiadłam z bratem w samochód i pojechaliśmy po czarnulę. Saba jest terierem rosyjskim, czy jak kto woli w typie teriera (nie ma rodowodu). Pochodzi z hodowli. Nie mam pojęcia czy ta hodowla jest zarejestrowana, ale mamy zamiar się tam do niej wybrać po nowym roku. Facet twierdził, że dwa pieski z rodzeństwa Saby są z rodowodem, ale wątpie... Anyway. Przyjechałam, facet wysilał się jak to on o psa dba, jak to jeździ do Bolęcina żeby mu karme kupić itp. Saba została wypuszczona z tej klatki, biegała i bawiła się z Korą (psem koleżanki) i jest kochana. Przed chwilą pokazała na co ją stać, poczuła zew wolności i wypruła w długą, zanim mój brat, naprawiający płot zauważył. Przełaziłam pół lasu, kiedy wróciłam Saba czekała przed bramą aż jej ktoś otworzy. Oswajanie z nowym miejscem będzie trudne na początku. Damy radę. Po obiedzie lecę ją wyczesać i obciąć kołtuny. Strasznie śmierdzi i jest zaniedbana :'( Będzie trochę pracy *podwija rękawy*.
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: bubu »

Super,że ją wzięłaś . Dodaj zdjęcia ;) .

Napisałaś ,że tamten właściciel jeździł do Bolęcina po karmę . A na spacer to trudno z pieskiem wyjsć ?! :-\

Jak będziesz mieć jakieś pytania to dawaj :D
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: kulek »

Zdjęcia dodam jutro jak zrobimy sesję w śniegu :D Dzisiaj nie narobiłam dużo fotek a teraz ciemno jest i zdjęcia dupne wychodzodzą.
Dokładnie... Dla niej byłoby wszędzie lepiej niż u tego kut^^a. Udawał takiego super właściciela, mówił, że suczka szczepiona, ale nie wziął książeczki (jestem ciekawa czy dowiezie tą książeczkę tak jak mówił...), że karmi ją samymi delikatesami itd. Ona była w takim kojcu, że nie wiem czy mogłaby wyciągnąć swobodnie w nim łapy -.- Obcięłam jej większość wiszących kłaków. Większość, bo na raz nie dam rady tego obciąć, bo się suka niecierpliwi :D Z tych obciętych kłaków można byłoby ulepić nowego psa. Facet twierdził, że nie obcinał jej w ostatnich miesiącach. Ja sądzę, że nie obcinał jej w ogóle... Narazie wydzieliliśmy dla niej pokój i śpi tam sobie, "maleńka" :-*
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Joanka
Posty: 340
Rejestracja: pt maja 27, 2005 4:08 pm

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Joanka »

Wypijmy za Orionka.
Nie stało się nic z rzeczy, których się obawiałam wczoraj. Najpierw Orion bardzo niechętnie wyszedł z domu, nie zaczął podskakiwać z radości na widok smyczy, chociaż wcześniej skoczył z tapczanu przez pół pokoju kiedy wróciłam od weta z Dżumą. Do gabinetu wszedł obojętnie, bez żadnych oporów, widocznie częstowanie ciasteczkami przez ostatnie trzy miesiące zdążyło zatrzeć złe wspomnienia. To dobrze, bo gdyby nie chciał wejść, wrócilibyśmy do domu. Dostał zastrzyk, a potem w podskokach poszliśmy na spacer i zasnął na tym spacerze; już nieprzytomnego zaniosłam go z powrotem. Oszukiwałam, ale do samego końca i nie czuję się taka winna, jak myślałam.
Carmenu$
Posty: 59
Rejestracja: sob gru 26, 2009 11:20 am

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Carmenu$ »

Joanka bardzo mi przykro ;[
Bo rozumiem że pieska uśpiłaś...
Podjęcie tej decyzji musiało boleć;[
Płakałam jak to czytałam ;[ Ja chyba bym nie wytrzymała...
Teraz ciągle w głowie brzmi mi to ,, zasnął na tym spacerze'' nie wiem czy czegoś nie pokręciłam...
To bardzo szlachetne z twojej strony ;)
Pozdrawiam;)
Joanka
Posty: 340
Rejestracja: pt maja 27, 2005 4:08 pm

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Joanka »

Carmenu$ pisze:Podjęcie tej decyzji musiało boleć;[
Ciągle boli. Jednak inaczej bym się czuła gdyby sam umarł ze starości. Też byłoby pusto, ale jakoś spokojniej... :(
Carmenu$
Posty: 59
Rejestracja: sob gru 26, 2009 11:20 am

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Carmenu$ »

Podziwiam Cię za podjęcie tej trudnej decyzji ;)
Trzymaj się ;)
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: kulek »

Zdjęcia Saby jeszcze z działek:
Obrazek Obrazek
Obrazek
Zdjęć ode mnie jeszcze nie zgrałam xD Tzn. zgrałam te z telefonu, ale widać na nich tyle co nic. Jak wgram te from aparat to dodam. I jeszcze śpiący Misiaczek na koniec:
Obrazek
No i TakiPies, który zaatakował mnie kiedy wyszłam ze szkoły w celu nie pójścia na pierwszą lekcję, tj. chemia:
Obrazek
Musiał komuś zwiać, bo obrożę miał i zadbany. Obroża była, adresówki już nie było.
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: zalbi »

Beta zimową porą:

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: xMsMartax »

Piękna. Ja teraz czekam do lipca wtedy najprawdopodobniej zostanę posiadaczką Siberian Husky :)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”