Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Meggy
Posty: 803
Rejestracja: śr paź 13, 2004 9:16 pm
Kontakt:

Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Meggy »

no jak wszędzie... ludzie powoli zmierzają ku upadkowi (znajomy z Edyburga mówił, że tam KAŻDA dziewczyna ma na sobie coś różowego o_O) albo się cywilizują (ja już nie chodzę po mieście w emkach ani plamach jak nie muszę, coraz częściej też zastępuję glany trekkami, pozbyłam się wielkich kolczków zanim stały się modne (uff...) i przestałam się malować, bo mi się nigdy nie chce, a jak chodziłam wyszafirowana to szkoda gadać, nie noszę też już wielkich tshirów z okresu mojego buntu ani setki mulinowych branzoletek, bo nie mam czasu ich robić po prostu :? ech... starość nie radość
Gosik
Posty: 414
Rejestracja: wt maja 04, 2004 8:21 pm

Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Gosik »

Słuchajcie jak tu wstawić zdjęcie skoro nie ma galerii? Bo ja głupi człowiek jestem i nie uimiem takich rzeczy robić :oops: A właśnie dostałam od kumpeli zdjecie z impezy, to bym wrzuciła.
Ignorant
Posty: 112
Rejestracja: pt paź 15, 2004 7:41 pm

Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Ignorant »

kcialbym grubasnego szczurka lecza ta chorera dba o linie :D
...bo ludzi za kare do klatki się wsadza i rzecz to bardzo, bardzo przedziwna, że człowiek w klatce zwierzęta zamkniete, tak bardzo kocha i tak podziwia...
Gosik
Posty: 414
Rejestracja: wt maja 04, 2004 8:21 pm

Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Gosik »

No to wrzucam:
Obrazek

I to nie są uszy króliczka tylko świni :!: :wink:
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Hihi,mala figlara :wink:



Meg>>oj nie...nie...duuuuzo czasu minie nim minie moja awersja do koloru rozowego...

Az tak sie nie ucywilizowalam... :wink:
Jestem bardziej za oldschoolem, ale larwiastosc sie w to nie wlicza :wink:
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Meggy
Posty: 803
Rejestracja: śr paź 13, 2004 9:16 pm
Kontakt:

Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Meggy »

Gosik, lol, taki uszka muszę sprawić mojej siostrze, ona i bez tego wygląda jak świnka, a Ty wyglądasz genialnie i szatańsko :D

Jelcz > larwiastość hihihi, fajnie to brzmi :D
też mam awersję, ograniczam się do błękitu, jest bardziej neutralny, ale to też w małych ilościach :)
a w sumie to jestem za tym, co znajdę w szafie, i z reguły nie są to rzeczy pierwszej młodości i pierwszej mody, bo 3000 razy bardziej wolę rzeczy z lumpexów, bo mogę je swobodnie przerabiać, farbować itd, a jak nie wyjdzie to wywalić, a nie martwić się o każdą plamkę, którą zrobię (a plamki to moje hobby-jak nie spożywcze, to poligonowe, chemiczne, czy plastyczne ;)) i pozatym noszę o mi się podoba a nie co znajdę w sklepie (kiedyś kuzynka z Danii przywiozła mi taka bluzkę z wialkim okiem z przodu, zajefajna była, założyłam może dwa razy, bo potem zaczął się Jarmark Dominikański i nagle wszystkie plastikowe lafiryndy zaczęły nosić bluzki jak moja.. sniff...) i przynajmniej jakaś oryginalność z tgo wychodzi... :D
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Dona »

[quote="Meggy"]jak to dziwnie rozmawiać z kimś i nie wiedzieć jak ten ktoś wygląda a potem okazuje się, że zupełnie inaczej, niż sie wydawało o_O[/quote]

Meggy, witam w klubie ;)
Jelcza to sobie inaczej wyobrażałam ;) co nie znaczy że gorzej ;)
Smutna
Posty: 20
Rejestracja: pt paź 27, 2006 11:41 pm

FOTKI

Post autor: Smutna »

Macie szczurki ale rozmawiacie między sobą:) Ja proponuje żeby każdy tutaj umieszczal fotki albo linki do swoich fotek...Zobaczycie wtedy z kim rozmawiacie :) Proponuje równierz umieścić fotki szczurków w wiekszym formacie niz te na waszych avatarach :)
Mój link to http://kaeru.fotka.pl

[ Komentarz dodany przez: ESTI: Czw Lis 02, 2006 9:52 am ]
W zwiazku z tym, ze to pogaduchy temat zostawie, ale do zamieszczania fotek mamy stworzona Galerie, wiec wszelkie zdjecia mozesz zamieszczac wlasnie tam.
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: mataforgana »

o JA CIĘ!!!!!!!!!

KAERU!!!!!!!!

...no ja dziekuje......

:/

EDIT:
a ja ci proponuję zapoznać się lepiej z forum, bo mamy i galerie ze zdjeciami szczurów i userów, i tematy o naszych szczurach w ktorych od fotek się roi.
Ostatnio zmieniony czw lis 02, 2006 9:24 am przez mataforgana, łącznie zmieniany 1 raz.
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Ayumi »

Ostatnio zmieniony czw lis 02, 2006 9:41 am przez Ayumi, łącznie zmieniany 1 raz.
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Smutna
Posty: 20
Rejestracja: pt paź 27, 2006 11:41 pm

Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Smutna »

Hehe nawet na fotce masz z szczurkiem dobra jestes;)
herneith
Posty: 94
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:27 am
Kontakt:

Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: herneith »

a mi się podoba żeby w jednym miejscu były zdjęcia userów. od szczurów jest galeria ale siebie można pokazać:) chociaż pewnie będzie nieee ja jestem brzyydka niee ja się nie pokażee:P kawałek mam w podpisie.

http://www.deviantart.com/deviation/417 ... n%3Ascraps

ag. ale bardzo rano, po bardzo męczącej imprezowej nocy:p
Ostatnio zmieniony pt lis 03, 2006 5:44 pm przez herneith, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Lulu »

Scalone z tematem juz istniejacym.

btw przegladajac ten temat niezle sie usmialam :khihi:
pamietam go z czasow kiedy byl aktualny ;) natomiast teraz wiekszosci zdjec nie ma tam gdzie byly... na ich miejscu za to sa inne... czasami wychodzi to bardzo smiesznie :haha:
Ostatnio zmieniony pt lis 03, 2006 6:01 pm przez Lulu, łącznie zmieniany 1 raz.
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: an »

khe khe, Lulus, wygladasz slicznie na zdjeciu z malutkim Dante :]
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Juni »

an, dokładnie :D :hihi:

Ajajj... http://img503.imageshack.us/my.php?image=img1251uo8.jpg jak Młoda ładnie wyszła :roll: Szkoda że tylko ona. A ehh :jezor:
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”