Hannibal, Lecter, Jigsaw i Hussein - szaluune szczupaki :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
kazimierrra
Posty: 9
Rejestracja: sob lut 20, 2010 12:25 am

Hannibal, Lecter, Jigsaw i Hussein - szaluune szczupaki :)

Post autor: kazimierrra »

Witajcie, jestem nowa, postanowilam zalożyc temat o moich panach mimo że widze że wsyzscy wszędzie zachwycają sie zdjeciami a ja takowych nie posiadam (nie posiadam aparatu cyfrowego zeby móc wrzucic zdjęcia na komputer, nigdy jakoś nie odczuwalam takiej potrzeby moze kiedyś :) ale postanowilam troche napisac o moich panach i czasem cos co porabiają, może nikt nie bedzie czytał ale tak tylko dla siebie chcoiaż :)

Wiec zacznę - mam 4 panów :
Hannibal - agoutti z bialym brzyszkiem
Lecter - caluśki czarny
Jigsaw - Szary kapturek
Husein - Szary huski

Hannibal i Lecter są braćmi ze sklepu, mają teraz ok. roku (dopiero niedawno sie dowiedzialm ze zwierzeta tam są takie chore i nie można ich kupować, moje na szcęscie sa zdrowe i silne :D ). Jigsaw i Husein to też bracia, ktorych wzięłam jak sie koleżance "okociła" samiczka z zoologa (a mówilam zeby nie brala bo widać bylo ze w ciazy). Maja 4 miesiące.

Mam dokładnie taka kaciuche, ale kupiona kiedyś jako używana znacznie taniej ;) :
http://www.zoomania.pl/product_info.php ... ts_id/4376
Znalazlam tu kalkulator i wychodzi że jest na 9 szczurków wiec moze kiedyś powiększe stadko, fajnie by było :)

Tak ogólem jescze napisze, że zawsze wiedzialam że szcurki to mądre zwierzaki ale nie wiadziałam ze az tak, swietnie się z nimi "dogaduję", sa starsznie tulaste, zwlaszca Hannibal taki pieszczoch straszny jest, kocham je miziac i rozpieszcac, rodzice zawsze sie smieja bo kazde moje zwierzatko jest rozpieszczone do granic mozliwości. A mam jescze 2 pieski kundelki i kilka chomiczków, ale z chomiczkami konczę przygodę, niech sobie dozyja spokojnej starości, a jakoś już wyrosłam z nich wiec dalej nie będę prowadzić gromadki tychrze gryzoni.

Na dziś koniec bo trochę sie zasiedzialm nie wiedziałam nawet ze taka pózna godizna juz jest, kiedyś jescze napiszę o chlopcach o ich charakterkach, osobno o kazdym, opisze jakies sytuacje śmieszne z nimi, może chociaz czytac się wam będzie miło skoro zdjęć nie będzie :)

Pozdrawiam - kaziuchna.
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Hannibal, Lecter, Jigsaw i Hussein - szaluune szczupaki :)

Post autor: pin3ska »

Czy imionka odzwierciedlają charakterki? :P
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Hannibal, Lecter, Jigsaw i Hussein - szaluune szczupaki :)

Post autor: dusiaczek »

Haha imiona świetne :p
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Hannibal, Lecter, Jigsaw i Hussein - szaluune szczupaki :)

Post autor: Vicka211 »

No to skoro nie ma zdjęć, to czekam na ciąg dalszy opisów charakterków szczupaków ;D Fajnie się zapowiada :D
Przesyłam duuuużo mizianka :-* :)
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
kazimierrra
Posty: 9
Rejestracja: sob lut 20, 2010 12:25 am

Re: Hannibal, Lecter, Jigsaw i Hussein - szaluune szczupaki :)

Post autor: kazimierrra »

Imiona wybrałam tak spontanicznie, pierwsze co mi do głowy przyszło, tzn przy Hannibalu i Lecterze, a potem to już tak że by pasowalo :) Hannibal jest starsznym pieszczochem, ale kto wie co siedzi w jego glowce :p Lecter tez jest raczej spokojny aczkolwiek ma takie szalone fazy :P A młodsi panowie to zupelne adhd, wszedzi ich pelno ;) hehe mialam juz nie pisac a wciaz czytam to forum, duzo ciekawych zreczy sie dowiaduję. :) Ake o panach napsizę jutro na spokojnie :D
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Hannibal, Lecter, Jigsaw i Hussein - szaluune szczupaki :)

Post autor: ol. »

Witajcie Ty i Twoje grono szaluunych. Imiona już zwiastują ciekawe osobowości, co to będzie dalej ? :)
kazimierrra
Posty: 9
Rejestracja: sob lut 20, 2010 12:25 am

Re: Hannibal, Lecter, Jigsaw i Hussein - szaluune szczupaki :)

Post autor: kazimierrra »

A więc zaczynam o charakterkach :)

Hannibal - straszny pieszczoszek z niego, jest bardzo przyjacielski w stosunku do wszystkich domowników i wogóle do wszystkich ludzi, takze do moich psiaków i nawet jego nie boje sie zostawiać na wybiegu z chomiczkami bo wiem ze nic im nie zrobi. Oczywiscie nie zostawiam ich na dlugo samych, ale po prostu wiem ze Hann nie byłby zdolny do niczego brzydkiego :) Kocha spać w kapturze albo jak mam bluzę zalożona to sie gdzieś zawinie i spi, ogolnie taki błogostan zawsze ma, nie żeby był apatyczny czy cos, po prostu taki już z niego szczurasek do miziania :) lubi sie przytulać tez do reszty stadka, nawet jak sie bawia to Hann musi sie zawsze "ocierac" o ktoregoś braciszka, jakby mu brakowało czułosci :P I w sumie zadko bawi się z resztą, woli raczej zwiedzac nowe zakmarki i budować gniazdka gdzie tylko sie da, mam w jednym kącie pokoju pudełko z husteczkami tymi wyciąganymi i lata tam i spowrotem po nie i w roznych dziurach uklada sobie legowiska.Kiedys o malo by go mam nie wyżucila do smieci bo w salonie sobie zrobil taką kupke husteczek i sie w nią zawinal i amma myslala ze to śmieci i podniosla i juz szla w strone kosza, a tu nagle sie cos rusza :) Nie poczula go bo jest malutki jak na swój wiek, taka juz widocznie jego natura :)

Lecter - braciszek Hannibala z jednego miotu z zoologa, też jest spokojny raczej ale czasem dostaje glupawki, strasznie lubi sie bawic w chowanego tak jakby, ucieka pod szafe albo za tapczan i wychodzi druga strona, podbiega zeby mnie szturchnąc w rękę i dalej ucieka. Psuja też z niego straszny, co nowy hamaczek zrobię to on zarz wygryzie, domki bez przerwy niszcy, na szcescie tata mój jest stolarzem więc rozne rożnoste robi im domki czesto :) Lubi ciepełko, w zimie lubi przebywać kolo kaloryfera, w lecie zawze tam gdzie swieci słonce. Strasznie też kocha moje pieski, chyba najbardziej ze wszystich panów, czesto z nimi spi albo lubi im do pyszczkow zaglądac jak zjadły cos pachnącego :P to on własnie sie wspina czesto po ich długiej siersci i potem buszuje po parapetach i półkach.

Jigsaw i Husein - ich moge opisać razem, oba są takie małe szaleńce, też z jednego miotu jak już pisałam, jak kolezanka wziela z sklepu samiczke w ciązy. Wszedzie ich pełno, Zawsze zaczynaja zabawy , mimo ze są mlodsze od Hanna i Lectera o ok. 8 miesiecy, to Jigsaw jest raczej Alfa, czesto wszczyna jakies przepychanki i bójki, ale raczej świetnie sie dogaduja wszyscy razem. Czesto jak nie domkne drzwi albo jak w miedzyczasie wybiegu wpuszczam do pokoju psy to uda im sie zwiać i lecą zaraz do kuchni bo tam zawsze ładnie pachnie, zachowuja sie jak moje psy czesto jak mama coś gotuje, staną na łąpkach i wygląda jakby prosily o cos smakowitego, zawsze wtedy dostana jakiegoś psiego chrupka czy owocka, ale zaraz msuze po nie lecieć bo kto wie gdzie bvy jescze chcialy zawedrowac. Zawsze razem biegaja, jak prawdziwi bracia, takie dwa małe szalone motorki :D . Husein strasznie lubi pomidory, reszta tak o troche pomamla, ale jak sie Husein dorwie to do samej skórki (skórki nigdy zaden nie ruszy, ale przynajmneij to dobrze bo nie musze za kazdym razem obierac :P ).

I w sumie to by było na tyle na dzisij, ciesze sie ze ktos odwiedza mój temat, balam sie ze tak o tylko bede pisac bo tez komu by sie chcialo tyle czytac :)

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Hannibal, Lecter, Jigsaw i Hussein - szaluune szczupaki :)

Post autor: Jessica »

pomyslowe imiona :) szkoda,ze nie ma zdjec chlopaczkow bo opisy takie fajne,ze az by sie chcialo ich zobaczyc :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Hannibal, Lecter, Jigsaw i Hussein - szaluune szczupaki :)

Post autor: Babli »

Imiona genialne :D
tosiakks pisze:pomyslowe imiona :) szkoda,ze nie ma zdjec chlopaczkow bo opisy takie fajne,ze az by sie chcialo ich zobaczyc :P
O to właśnie.. ::)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”