Lelia...

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Lelia...

Post autor: LaCoka »

Nie wiem co napisać. Nie wiem co się stało. Wczoraj wieczorem już było dobrze,wypiła całą strzykawkę glukozy i dwie mleczka dla niemowląt...
A dzisiaj wstałam rano, zajrzałam do niej, myślałam, że śpi zawinięta w swój zielony ręcznik :'( włączyłam grzejnik i poszłam po mleczko w strzykawce. Kiedy kiedy wróciłam i wzięłam ją na ręce zrozumiałam, że mój pączuszek nie żyje :'(
Była jeszcze ciepła więc reanimowałam ją ok 30min ale to nic nie dało, powoli jej małe ciałko stygło w moich rękach :'(

Kluseczko kochana przepraszam, że nie było mnie przy Tobie kiedy odchodziłaś :'( przepraszam, że coś mi strzeliło do głowy i zaczęłam Cię odchudzać, to to Cie tak osłabiło :'( przepraszam, że zgotowałam Ci taki los i swoje ostatnie dni spędziłaś w izolatce :'( przepraszam, że nie zauważyłam jajek tych małych potworów, które mi Ciebie zabrały :'( naprawdę się starałam moja Mała :'(

Cały czas wydaje mi się, że mogłam zrobić więcej...

Miałam iść dzisiaj po poduszkę elektryczną i nutridrinka dla Ciebie. Miałyśmy iść na kontrolę do weta... Ty zadecydowałaś inaczej...
Miałaś taki spokojny wyraz mordki, jakbyś sobie po prostu zasnęła :'(

Pączuszku dlaczego nawet nie pisnęłaś? Obudziłabym się i Cie utuliła w tej ostatniej chwili.
Ale Ty wolałaś odejść po cichutku, wtulona w swój ręczniczek i termoforek :'(

Nie mogę się pogodzić z tym co się stało, cały czas wyję jak głupia. To moja wina, to ja nie zauważyłam jajek :'( ale przysięgam, że codziennie Cię miziałam i na prawdę nic nie było widać :'(

Tak bardzo schudłaś w ostatnich dniach moja Kluseczko, z ogromnej Lelii, przelewającej się z kąta w kąt stałaś się wychudzoną i zmęczoną Leliusią, byłaś nie do poznania :'(

Dlaczego właśnie Ty? Miałaś ledwo ponad roczek :'( Pamiętam jak do mnie trafiłaś, to było tuż po śmierci Amini i Kiruni, moja Mama zobaczyła Twoje zdjęcie w ogłoszeniu i już nie było odwrotu, byłyście identyczne, moje trzy wyjaśniałe huskalki, moje trzy serduszka, którym nie mogłam pomóc :'(

Mam ochotę strzelić sobie w łeb :'(

Kluseczko, wyryłaś się w moim sercu bolesnymi literami. Nigdy Cię nie zapomnę i raz jeszcze przepraszam, Kocham Cię :-*

Amiś, Kiruń, opiekujcie się swoją trzecią bliźniaczką, której nie było wam dane poznać za życia :-*

Mam nadzieję, że znowu wszystkie macie tłuściutkie brzuszki i biegacie razem po swojej "wypasionej" łące, Kocham Was moje Skarby :-*

Taką Cię zapamiętam, do końca charakterną, jeszcze wczoraj odpychałaś ręce pani wet kiedy ta chciała Ci przemyć mordkę, moja mała złośnico :-*
Obrazek
Z Ban
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tak bardzo lubiła spać na pleckach
Obrazek
Od razu zaprzyjaźniła się z Rubi
Obrazek
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Lelia...

Post autor: Babli »

Ale jak to możliwe?!

Leiluś.. no co tak szybko? :-* (*)

Coka, trzymaj się.
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Lelia...

Post autor: denewa »

Tak bardzo mi przykro :'(

[*]
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lelia...

Post autor: LaCoka »

Babli pisze:Ale jak to możliwe?!
Właśnie nie wiem :'( już wczoraj ładnie jadła, nawet żółty serek podgryzała i łapki i uszka nabrały kolorków, już nie były blade tylko różowiutkie. Byłam pewna, że z tego wyjdzie i już będzie dobrze :'(
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Lelia...

Post autor: pin3ska »

Czasem przed smiercia jest poprawa.. u mnie u Panika tak było..

[*]
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Lelia...

Post autor: lavena »

LaCoka tak mi przykro :( Trzymaj się...

[*]
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lelia...

Post autor: Ogoniasta »

Tak bardzo mi przykro :'(

[*] dla ślicznotki na drogę...

Trzymaj się LaCoka :(
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lelia...

Post autor: susurrement »

mam niesamowity sentyment do Pączuszka.. pachniała jak moja Tori, była taka charakterna.. no i to imię. nawet nie wiesz jak się w duchu cieszyłam, kiedy ją tak nazwałaś.. śliczna księżniczka.
okropnie mi przykro, że Jej już nie ma.. nie wiem co mam powiedzieć, nie potrafię nawet tej myśli do siebie dopuścić..

a odchudzanie nie było błędem, gdybyś tego nie zrobiła to bardzo szybko byłaby choroba serca i zawał..

śpij słodko, królewno.. [*]
tam już nie ma bólu..

ucałuj ode mnie moje TTPP. niech wiedzą, że wciąż kocham i pamiętam.
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Lelia...

Post autor: kulek »

Lel... no jak to tak...? :'( :'(

[*] baw się dobrze, pączuszku. :-*

LaCoka trzymaj się, bejbe... :'( :-*
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lelia...

Post autor: LaCoka »

susurrement pisze:no i to imię. nawet nie wiesz jak się w duchu cieszyłam, kiedy ją tak nazwałaś..
Może nie wszyscy wiedzą ale Susu była "matką chrzestną" Lelii, to na wymyśliła to śliczne imię
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Lelia...

Post autor: sssouzie »

LaCoka..nawet nie wiesz, jak mną to wstrząsnęło..
czemu, czemu tak szybko?? :'(

[*] na drogę
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Lelia...

Post autor: Oleczka »

Nie mam pojecia co napisac :( jestem wsciekla i zalamana, że Ciebie zawiodlam :( powierzylas mi szczurka na swieta, obiecywałam ze bedzie miala dobrze a widac zrobilam za mało :( byłam przekonana, ze insektin wybił robale na tyle, ze malenka bedzie mogla spokojnie sobie zyc do wizyty u weta :( uspilo mnie to, ze po 2 dniach znow wysmarowałam ja proszkiem i troche robali znow padlo :( widac zrobilam za mało :( za co Przepraszam Ciebie i Leile :( mam nadzieje ze mi wybaczycie ....

Dla slicznej szczurki, bede o Tobie pamietała i przepraszam :( [*]
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lelia...

Post autor: LaCoka »

Olu to nie Twoja wina! To ja nie zauważyłam jajek :'(
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Lelia...

Post autor: Jessica »

[*] :'( az sie poryczalam
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Lelia...

Post autor: klimejszyn »

przykro mi..
[*] :(
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”