Szczuraki-potworaki :D;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
mmik
Posty: 47
Rejestracja: pt kwie 30, 2010 5:13 pm

Re: Szczuraki-potworaki :D;)

Post autor: mmik »

Trzymam kciuki za bezpieczny transport z Wro do Opola ;).
I daj koniecznie znać, jak już będziesz z Małą w domu, może uda mi się wpaść z aparatem! O0

A zdj... Hm, może nie będę oceniać własnych zdj...;P Za to powiem Ci, że moich dużo łatwiej złapać w kadrze... :P
Ze mną Hugo, Aro i Marcus
Moje ogoniaste dzieci: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=26305

U mojej sis Pointa, Maniek i Spasiba
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=26381
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Szczuraki-potworaki :D;)

Post autor: *Delilah* »

Obrazek

:-* :-*

Obrazek

prawie jak więzienny portret ;)

Obrazek
Sądząc po rozmiarach wytrzeszczu, gerberek jest odpowiednio smakowity :P

Mizianko dla Panien
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Szczuraki-potworaki :D;)

Post autor: sr-ola »

Słodkie masz potworaki, ja tu widzę duży potencjał ;D

Ale będziemy miały podobne zestawienie kolorystyczne! Kapturek, husky, agutek.. ;) Jeszcze tylko łysola brak i byłoby kropka w kropkę ;)
No to nic tylko trzymać kciuki za pozytywne łączenie!
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
rotta
Posty: 13
Rejestracja: pn maja 10, 2010 12:01 pm
Lokalizacja: Opole

Re: Szczuraki-potworaki :D;)

Post autor: rotta »

unipaks - moje dziewczynki bardzo całuśne są, buziaki były już na drugi-trzeci dzień od przybycia ;).

Kameliowa - a jak teraz?:D Ja kończę na tej mojej 12, i się trzymam tego postanowienia! ;D

Dzięki wszystkim za ciepłe słowa :).

I stało się. Na pewno jest to dzień pełen wrażeń dla mojej rodzinki. Poranny wyjazd do Wrocławia, i kochana agutka, Spasiba, jest ze mną.
Muszę przyznać, że trochę się tego bałam. Ale zmiana transporterka była bezproblemowa, powrót do domu również. Spasiba prawie całą drogę przespała, co jakiś czas niuchając i wyglądając na świat. Taki mały, grzeczny aniołek :). W domu zaskoczyła mnie swoją otwartością. Pierwsze co, kiedy zawitała u mnie mmik, to mała wyskoczyła z transporterka i wskoczyła siostrze pod koszulkę. Ciągnie ją do głaskania, pieszczenia, bycia blisko człowieka, najchętniej nie wychodziłaby spod bluzki ;D. Strachu raczej nie okazuje. Jest bardzo zaciekawiona, nie przeszkadzał jej pies ani kot.
Obawiałam się również trochę reakcji na moje ogonki. Puszczone razem początkowo nie zwracały na siebie uwagi, najwięcej ciekawości okazała Mania. Szybko poleciała do Spasiby, która początkowo nie bardzo się nie interesowała, potem biegały już w trójkę, Pointa nawet pomiziała trochę Spasibę :).
Spasiba w klatce jeszcze trochę się izoluje, zajęła górne pięterko, kiedy młode śpią na dole, ale myśle że jesteśmy na jak najlepszej drodze O0

AleksandraF - dziękuję, dzięki Tobie to małe cudeńko znalazło się w moim domu :).

Veerena - miło było poznać, porozmawiać. Dzięki za towarzystwo ;).

i podziękowania dla tahtimittari za godzinę wspólnie spędzoną na dworcu ;D .

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ironia, Maniek, Pointa i Spasiba <3.

Moje dziewczynki: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=26381

Rodzinnie Hugo, Aro i Marcus: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=26305
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Szczuraki-potworaki :D;)

Post autor: *Delilah* »

Taki mały, grzeczny aniołek :)
Hehe, poczekajmy aż się rozkręci ;)

Gratulujemy Spasiby :)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Szczuraki-potworaki :D;)

Post autor: tahtimittari »

Kochane. Pointa mi się niesamowicie podoba i w ogóle jej imię.
A Spasiba tudzież Trauma jest kochana : ) nie mogę się doczekać aż resztę zobaczę w końcu na żywo i pomiziam, no ale już niedługo ; )
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Szczuraki-potworaki :D;)

Post autor: tahtimittari »

a co do dworca - polecam się na przyszłość : D
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Szczuraki-potworaki :D;)

Post autor: denewa »

Śliczna agutka :D
I bardzo pomysłowe imię ;)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Veerena
Posty: 889
Rejestracja: ndz sie 16, 2009 1:22 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szczuraki-potworaki :D;)

Post autor: Veerena »

rotta pisze: Veerena - miło było poznać, porozmawiać. Dzięki za towarzystwo ;).
Nie ma za co ;) polecam się na przyszłość a agutkę wymiziaj ode mnie ;D , a Fifcia też jest bardzo kontaktowa-dobrze zrobiłśmy ;D
Fiona Filipinka -(Myszor) Felicity

[*]Freja [*]Ganja [*]Fifka [*]Frisbi [*]Fobia [*]Kropka [*]Fimi [*]Fiszka [*]Flo [*]Fibi
AleksandraF
Posty: 159
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:11 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Szczuraki-potworaki :D;)

Post autor: AleksandraF »

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! Jakie dobre wieści!!!!!!!!!!!!!! Mi net padł i dopiero u rodziców na chwilę jestem i mogę zajrzeć.

Luby z wielkim żalem je oddawał, bo super dziewczynki. No ale mamy chłopy i już. Więc pojechały w świat. Acha, zdjęcia niektóre sobie ściągnę i podeślę dziewczynce która je oddała, oki? I podeślę jej linka do wątku. Strasznie jej smutno było.. ale widać miała swoje powody żeby je oddać..
ze mną: Dyzio
za TM: Inka, Jaśniaczek, Ciemniaczek, Mila, Daruszek, Apsik, Szym, Fifionek, Kajtul, Tadziu, Uszek, Kabulu, Pcheł, Jeż, Żuk, Migdał, Agent i Roland
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Szczuraki-potworaki :D;)

Post autor: Jessica »

http://img341.imageshack.us/i/dscf5024.jpg/ święta trójca :) śliczności
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
AleksandraF
Posty: 159
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:11 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Szczuraki-potworaki :D;)

Post autor: AleksandraF »

Jak tam? Zgoda w stadzie? Mała strachulec czy odważnie zwiedza świat? no i dawaj foty foty foty foty fotyyyyy >:D
ze mną: Dyzio
za TM: Inka, Jaśniaczek, Ciemniaczek, Mila, Daruszek, Apsik, Szym, Fifionek, Kajtul, Tadziu, Uszek, Kabulu, Pcheł, Jeż, Żuk, Migdał, Agent i Roland
rotta
Posty: 13
Rejestracja: pn maja 10, 2010 12:01 pm
Lokalizacja: Opole

Re: Szczuraki-potworaki :D;)

Post autor: rotta »

Nie odzywałam się ostatnio, ale coś zalatana jestem.
Dziewczyny moje są po przeprowadzce do większej klatki, szaleją :). Dogadują się ze sobą doskonale, już pierwszą noc spędziły śpiąc w trójkę, ciągle się przytulają. Oczywiście jakieś małe bitwy też się zdarzają, ale to takie nieszkodliwe :D. Także łączenie przebiegło bardzo bezproblemowo.
Spasiba początkowo protestowała przy wyciąganiu z klatki, chwytała się łapami prętów albo popiskiwała, ale dałam jej troszkę czasu, sama zaczęła wychodzić z klatki i teraz bez problemu daje się wyciągać. Jest jeszcze takim małym tchórzykiem, ale pracujemy nad tym. Za to kontakt z psem i kotem jej nie przeszkadza :).
Od paru dni obszaru zabawy dla diabełków nie ograniczam już do samego łóżka, mają do dyspozycji cały mój pokój ;D . Są przy tym bardzo grzeczne, chociaż Spasiba i Maniek skupiają się raczej na znalezieniu jakiegoś miejsca do zaszycia się. A Pointa biega, biega, i biega :D. Nie ma chyba miejsca, którego nie odwiedziłaby. Najciekawsza i najodważniejsza z trójki.
I tak patrząc na te moje skarby stwierdzam, że właśnie takiej agutki nam tutaj brakowało. I przeszczęśliwa z moimi ogonkami jestem O0 .
Zdjęcia postaram się wrzucić w najbliższym czasie, teraz będzie tylko jedno, z pierwszego wieczoru, jeszcze ze starej klatki, kiedy to dziewczyny postanowiły zagnieździć się w trójkę w doniczce :D.

Obrazek

I pochwalę się jeszcze, że Spasiba okazała się bardzo całuśna ;).
Ironia, Maniek, Pointa i Spasiba <3.

Moje dziewczynki: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=26381

Rodzinnie Hugo, Aro i Marcus: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=26305
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Szczuraki-potworaki :D;)

Post autor: tahtimittari »

Ciekawe jak to będzie, kiedy czwarta dołączy :D
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Szczuraki-potworaki :D;)

Post autor: sr-ola »

Hej hej :) Co tam słychać u potworaków? :)
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”